Skocz do zawartości
czacha79

Disney Infinity 3.0 STAR WARS

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera jesienią, dostępnych kilka światów począwszy od prequeli 1-3, przez oryginalna serie 4-6, az po nowa czesc ktora trafi do kin zimą.

 

Walki statkow, tyle contentu z roznych epok ... czyzby wypadalo to lepiej od Battlefront'a? :P  :laugh:  :whistling:  

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, z pewnością kupię!

Szkoda, że nigdy nie robią nic fajnego z serią Star Trek. Ciągle tylko Star Wars  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle Star Wars? Właśnie nic ostatnio nie wyszło na światło dzienne godne uwagi :( Ksują epickie projekty jak Star Wars 1313 i tworzą Battlefronta który zapewne będzie okrojony w ciul Ponoć Disney Infinity 2.0 nie zachęcał zbytnio do kupna ale ja tam się nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle! ;)

Jako fanka Star Treka czuje niedosyt :)

Ale oczywiście Disney Infinity Star Wars kupie dla dzieciaków, jak tylko będzie okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale są gry pokroju Star Trekowego jako takie mi osobiście brakuje dinozaurów w grach a też jestem wielkim fanem xD W Disney Infinity 2.0 strasznie pustawe lokacje z tych toy boxow czy jak to tam się nazywa, mało tętniące w sensie :)

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Pusto bardzo. Zaskoczylo mnie jak słabo a gra jest zrobiona. Figurki są świetne ale co z tego. Każda gra Lego jest lepsza, nie wspominając o Ratchet'ach.

Czy miał ktoś może taki bug w grze, że w toybox (v2.0) nie pojawiają się niektóre misje i tereny do nich. Np jest misja "Uratuj księżniczkę" i jak ją uruchamiam w tym miejscu placu zabaw mam pustkę i losowo wrzucone jakieś kawałki scenografii. Widziałem na YT ze tam powinno się pojawić wszystko do tej misji.

Usuwałem save ale nic nie pomogło. Anyone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którzy grali w DI 3.0 lub poprzednie.

 

Scenariusz wygląda tak kupuję DI 3.0 (jak wiadomo zestawy tylko ze star wars) + dokupuję figurki z Krainy Lodu i załóżmy Myszkę Mickey.

 

Czy te dodatkowe figurki działają w świecie SW i można nimi tam grać?? W jaki sposób (zapewne drogą kupna) kupić światy np. z Krainy Lodu jeśli istnieją. Czytałem też o placach zabaw. Czy je pobieramy w grze i możemy na nich grać każdą figurką.

 

Córa kręci mi głowę i wolę się upewnić niż później rozczarować.

 

P.S.

 

Już wiem że w danym świecie działają jedynie figurki z tego świata.

Natomiast wszystkie figurki działają na placu zabaw. Ktoś jest w stanie opisać o co na nim konkretnie chodzi.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale tu pustka... :)

My kupilismy juz jakis czas temu dla dzieciakow, zabawa przednia. Robimy sobie rodzinne wieczorki, nawet maz wkrecil sie w granie na PS :D

W swiecie star wars dzialaja tylko figurki star wars. U nas 3.0 to pierwsza gra z serii jaka kupilismy, ale ze jest hitem (wiekszym niz LBP czy minecraft :D) to wlasnie dokupilismy 1.0 - pod choinke :D

Bo niestety w 3.0 nie ma swiata aut itp.

Warto dodac, ze figurki z 1.0 i 2.0 dzialaja w 3.0 ale tylko w trybie placu zabaw. Swiaty nie dzialaja wcale.

Ale bez obaw na placu zabaw jest mnostwo fajnych zajec dla dzieci. Nie ma nudy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie 

Czy na płycie są wszystkie wersje językowe czy tylko tak gdzie kupię to mam w tym języku.

 

Znalazłem grę w Niemieckim opakowaniu ale obawiam się że nie będzie Polskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zamówiłem zobaczymy w jakim języku przyjedzie ale mam pytanie do osób które grają.

Czy mając 3.0 gram w jakimś tam świecie SW (w sumie już są 3) i kładę figurkę 3.0 ale Lorda Vadera (przykładowo w świecie zmierzch republiki) to zadziała czy nie bo w tych czasach był Anakin.

 

Ciekawy jestem i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda coop na podzielonym ekranie? Zastanawiam się nad zakupem pod kątem grania z młodszą córką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×