Skocz do zawartości
helganin

Arcania: The Complete Tale

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

552dfde19b84b_317746b.jpg

 

Kompletne wydanie gry Arcania wraz z rozszerzeniem Fall of Setarrif. W grze, będącej kontynuacją kultowej serii Gothic wcielamy się nową (choć także nazwaną Bezimiennym) postać, która pragnie dokonać zemsty na królu Rhobarze za to, że najechał niewielką rodzinną wioskę bohatera i wymordował jej mieszkańców. W dodatku bierzemy udział w zupełnie nowej historii, w której przyjmujemy misję ocalenia tytułowego miasta Setarrif. (opis gry-online)

 

Grał już ktoś?

Jaka jest wersja językowa?

Warto kupować?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu na pc stiwerdzam jedno... Możesz se darować.O ile 4 skończyłem z bólem jak zniszczyli to uniwersum, to dodatek jest grą na 40min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC przeszedłem podstawkę i nie było tak źle. Chodzi mi techniczną stronę gry.

Najwyżej kupię pudełko, przejdę i sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dopiero zainstalowałem grę(Wersja z ps store), więc za wiele póki co nie powiem o niej. Graficznie lepiej jak na ps3, sądze, że jest coś w stylu maksymalnej grafiki na pc. Jeśli chodzi o język w grze, to jest spory wybór, między innymi wersja PL z lektorem. Grę ograłem wraz z dodatkiem na pc, ale w ramach "przypomnienia" chętnie ogram jeszcze raz, bo wg mnie tragedii nie ma. Jak sam wwpomniałeś, tytuł znasz więc ze strony fabuły wiesz czego się spodziewać.

Edytowane przez DonkotjoPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio streama z ps4 i o dziwo spodobało mi się nie licząc beznadziejnej jakości textur .

Fakt grafa nie powala ale chodziło w miarę płynnie i klimacik wydawał się bardzo fajny .

Może kiedyś się sprawdzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że wersja "płytowa" ma aż taki poślizg względem tej ze store.

Różnica w cenie 5 pln, ale poczekam na pudło - coś mi się wydaję, że szybko spadnie poniżej stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O fajnie że jest PL ale cyfrówki nie ma po co kupować. Biorę pudełko. Chętnie sobie pogram jeszcze raz i przejdę dodatek który mam na PC ale jakoś nie grałem :)

Widziałem streamy z gry i drzewa w oddali pojawiały się z brzydki sposób.

Trochę na pudełko trzeba poczekać niestety bo na ultimie widzę 31.05 no ale teraz jest w co grać tym bardziej wiedźmin za tydzień :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile podstawka jest w pełni pl, to dodatek w połowie jest po angielsku...  Ostro polecieli po bandzie dziady jedne!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Port trzeba przyznać średni. Grafika średnia z błędami. Coś się dorysowuje, poświata obok niektórych obiektów, problemy z cieniami, przenikanie obiektów. 

Kiedyś przelazłem to na PC i chyba lepiej mi się grało niż dzisiaj w wersje PS4. Gra jest strasznie tunelowa z niewidocznymi ścianami (np na wodzie).

Dubbing jest ale na ekranie i tak lecą napisy choć są wyłączone. 

Kupiłem w przecenie za 74.40 i wydaje mi się że cena jest ok bo i tak przejście dla platyny zajmie te 50h

Człowiek polubił te gothic'y i riseny i gra w to badziewie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×