Skocz do zawartości
pablos_83

Madden NFL 16

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym żeby w końcu Europa dostała jakieś serwery/regionalizacje online czy jak to tam fachowo nazwać . Rozgrywka przy lagu z amerykanami do najmilszych nie należy , fani NBA na pewno wiedzą ocb . Ogólnie dlq mnie najgrubszy sportowy exclusiv jeżeli chodzi o konsolki , czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sport to tylko Futbol Amerykański. A jeszcze lepiej się gra w realu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardziej czekam na NHL bo 15-stka juz sie znudzila :) na dniach tez maja pokazac pierwszy rzut jak to ma wygladac :) chociaz po tym trailerze nie wiem czy i NFL nie przytule :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i reklama ;D nie tak dobra jak zeszłoroczna ale tez ciekawa ;D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie hehehe :biggrin: Mają to do siebie reklamę potrafią zrobi hahaha

 

"Bla bla bla bla Blaaaa bla bla bla bla bla bla Blaaa" :)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Deluxe z 36 paczkami do MUTa zamówiona tydzień temu... już się nie mogę doczekać... na yt pełno nowych gameplayów... jest moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP gdzie kupiłeś grę?

 

Czy w polsce jakiś sklep ma tą grę w ofercie?

 

Bardzo się nakręciłem po obejrzeniu paru gameplayów, lecz zdziwiło mnie to bardzo, że nigdzie nie mogę znaleźć tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy zasady, i wszystkie aspekty gry łatwo jest ogarnąć? Z NFL mam niewiele doczynienia a chciałbym spróbować pograć.

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kogut1993 - zamówiłem w amerykańskim psstorze, zdrapki na allegro i jazda

@pukki92 - w tym maddenie jest bardzo rozbudowany tryb treningu, jeszcze bardziej jak w 15stce. Także jak jesteś totalnie zielony to powinieneś się sporo nauczyć przez trening

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam Panowie? Walczycie coś, jak wrażenia? Ja osobiście z lekkim poślizgiem w tym roku i dopiero od wczoraj mogę coś pograć. Aczkolwiek co już mnie cieszy, a o co mocno się bałem - Agressive Catch jednak nie jest aż tak OP na jaki wyglądał, chociaż to też ciężko jeszcze w tym momencie stwierdzić tak naprawdę, bo póki co mój najlepszy WR to Victor Cruz, także rewelacji nie ma, a nie miałem jeszcze okazji sprawdzić się w Drafcie, gdzie pewnie mógłbym porzucać do "pewniejszych rąk". Z innych inności, nie macie wrażenia, że trudniej gra się w obronie? Nigdy nie byłem co prawda tytanem defensywy, ale w tej edycji przechodzę samego siebie. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie grafika kozak plus grywalnosc. slaby jestem strasznie ale jakos z czasem sie czlowiek douczy, ktos chetny na wspolna nauke online? psn jedraz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w połowie moments challange. 4 momentsy na all pro, do tego trzy gountlety i kilka weekly. W zasadzie gram tylko MUTa, zagrałem też jeden pełny Draft Challange przeciw konsoli i dla Elite WRa agressive catch to masakra... wchodzi jak w masło. Ja chętnie pogram online ale w zasadzie tylko MUT, zwykłych H2H mi się nie chce grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakies swoje sposoby na obrone? jakies porady dla poczatkujacych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj wieczorem daliśmy radę trochę pograć - 3 spotkania z czego dwa rozstrzygnięte dopiero w OT także było dość ciekawie i intensywnie, oczywiście już abstrahując od samego 'poziomu' naszej rywalizacji.  :laugh:  Graliśmy co prawda H2H, gdyż kolega jedraz wczoraj niejako 'na debiucie' w związku z czym nie zdążył jeszcze wyjść z brązu w MUT, ale wszystko przed nami! Co do Agressive Catch to też już trochę zweryfikowałem swoje poglądy. No fakt niezaprzeczalny, jest dużo łatwiej w stosunku do chociażby M15 rzucić jakąś spektakularną piłkę. Tylko i aż tyle? Sam nie wiem, które rozwiązanie było bardziej optymalne? Nie mnie w sumie oceniać tak naprawdę, bo niezależnie od okoliczności przyrody i tak zawsze będę słabiutki, także... bez znaczenia. ;d Aczkolwiek może faktycznie trochę przesłodzili, bo gdy do Agressive Catch dorzucimy w pakiecie WR'a z dobrym progiem na wartości Spectacular Catch i Catch in Traffic to wychodzą takie kwiatki, że szok i głowa mała. Tzn to jest piękne, w rzeczy samej spektakularne i aż chce się oglądać, ale też umówmy się, takie zagrania nie powinny mieć miejsca co drugą próbę, bez przesady. Jedraz potwierdzi, bo w jednym z wczorajszych spotkań miał, no akurat z jego perspektywy chyba wątpliwą, przyjemność podziwiać Calvina Johnsona w formie. HAIL MEGATRON! :P Tak czy siak, malutki nerf generalnie chyba byłby na miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te chwyty jedna reka... ;) a tak apropos ostatnia akcja z wczorajszej sesji nadaje sie do kabaretu...

 

To jak, ktos sie pochwali swoimi przemysleniami i pomyslami na gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W defensywie to wiesz, że Ci nie pomogę. Ale za to mam materiał dla Twojego trenera ofensywy, niech się temu przyjrzy. Enjoy! ;D

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodajcie mnie do znajomych to pogramy. Polecam tryb practice, zarówno do off jak i def. Z tego co widziałem oglądając dużo YT dobrze jest się nauczyć userować LB lub Safety. Ja w tej edycji jeszcze nie czuję się pewnie w obronie, nie znalazłem formacji która by mnie w 1005 do siebie przekonała. 

 

BTW Eagles mają dobry playbook ofensywny :). Gram nim teraz sporo w MUT na zmianę z Broncosami

Edytowane przez raadecki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update: jestem po jednym sparingu z Jedrazem... cuda działy się w tym meczu i niestety musiałem uznać wyższość przeciwnika 17:14.

 

Teraz pytanie jak Wam idzie MUT?

U mnie 91 momentsów zaliczonych (obecnie jestem pod koniec pierwszego stringa All-Pro), teraz przełączyłem się na style mastera (wczoraj zrobiłem g&p, long pass i pół short passa). Jak dobiję  overall do 85 zaczynam online seasons

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie trochę powalczyłem, 97 za mną. Zaczyna jednak być trochę trudniej, pewnie głównie przez wzgląd na to, że mój roster dalej wygląda... no, mało imponująco. Co gorsza, w kasie klubowej też dramat. Na Odella zbieram od dnia numer jeden i ciągle dozbierać nie mogę, bo co chwilę jakaś mini okazja na rynku się trafia i jakoś nie potrafię sobie odmówić. Czas z tym jednak skończyć, bo od kiedy ten Megatron sprezentowany na dzień dobry zszedł z 80 na 70 OVR to kompletnie nie mam do kogo grać. ;d No nic, pozostaje liczyć, że Coin Up Challenge trochę podratuje mi budżet. W tym tygodniu postawiłem na Giants za 2,500 i warte 25,000 coinsów +150 passing yardów Odella, jeśli dobrze pamiętam. Daj boże, bo za ostatni Coin Up udało się wyjść tylko +2,500 za zwycięstwo San Francisco. Za 25.000 też zagrałem opcje na 49ers, mianowicie, FG z +45yardów. Kopali. Nie trafili. ;<

 

EDIT - Zagrałem sobie właśnie pierwsze dwa mecze online. Pierwsze dwa, więc siłą rzeczy w Rookie 2nd String. Nie chcecie wiedzieć jak wyglądały składy rywali. Rozumiem, że do zasobności portfela pierwszego z brzegu Jankesa nie mam startu, ale bez przesady. ;-D Szczęśliwie jakość składu nie przełożyła się na jakość grania. Tzn. wyszedłem z bilansem 1:1, ale była ogromna szansa na 2:0 - wynik remisowy, posiadanie i kilka sekund do końca, nie pozostało nic innego jak dopełnić formalności z FG. Niestety, kopacz z brązu plus trochę za dużo pingu i cały misterny plan w pizdu. W OT przyłożył i koniec bajki. Nic tam, walczymy dalej. ;D

Edytowane przez MayheM_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Style Mastera, dostałem Romo i Glovera Quina obaj 92 overall. Dodatkowo kupiłem sobie Matta Forte za 19k. Wczoraj mi się jego gra w pierwszej połowie z Packers podobała.

Co do drużyn hamburgerów. Wydają hajsy na paczki, ale grając challange można sobie spokojnie zbudować konkretny skład.

Teraz mam zamiar zbierać sety kapitańskie, liczę że tragi się jakaś kozacka karta w którejś challange paczce za którą będzie można kupić chociaż jeden cały set.

Co do kopacza to zagrałem gountlet all pro i w veteran pack dostałem kickera Ravens 89 overall. Chodzi za 25-30 k czasem więcej

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie Romo. Aż strach lodówkę otworzyć. Cholerny Romo, jeszcze popracował mocno w nocy żebym czasem w CoinUpie przypadkiem złamanego coinsa nie zarobił.  :down:  A tak całkiem poważnie, miałem przez chwilę tą 92, fajna karta, ale jak dla mnie trochę jednak przywolny, preferuje bardziej mobilnych QB - także spasowałem i wróciłem póki co do Bridgewatera. Chociaż to też trochę nad wyraz powiedziane, bo na tę chwilę wszystkie moje karty są licytowane. ;d Doszedłwszy do wniosku, że posprzedaje co mam, może nawet uda się wyjść na jakiś delikatny plus i buduje raz jeszcze, tym razem z trochę większym pomyślunkiem. Generalnie, rebuild pełną gębą. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualny skład: http://www.muthead.com/16/lineups/301486-isuckatmadden

Wczoraj w journey packach wpadł Travis Kelce i Jordi Nelson

Manti Te'o jest w wersji loyalty 83 overall ale tego na muthead nie mieli więc wstawiłem zwykłego.

Co do QB to na solo challanges Romo jest spoko. Też chciałbym bardziej mobilnego np. Andrzeja Szczęście ewentualnie Kopernika w wersji Captain ale tojeszcze muszę poczekać. Przede mną sporo dobrych paczek do zdobycia i liczę ż trafi się jakaś karta którą będę mógł dobrze sprzedać

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×