Skocz do zawartości
pablos_83

Madden NFL 16

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglada sprawa gry online, sa lagi? Jako ze wiekszosc graczy to USA to jak jest z graniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem czy tez tak mieliscie, ale czesto mam tak ze te niby trudne wyzwania po 1600 gdzie np przegrywamy 31-17 to robie po 1-2 podejsciu, a wykladam sie jak amator przy tych po 600 :)  u mnie mozolnie to idzie, dopiero 4/16 all madden ov83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry online to w sumie grałem tylko z Polakami, lagów nie było.

Te journey challange już dawno skończyłem, journey 2 też. Teraz robię gauntlet, pokończyłem all pro, all madden i october. Została końcówka pro cały rookie i november. Jakoś przesadnie trudno nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Madden 16 w promocji za 150zł?

Nie jestem fanem futbolu amerykańskiego ani rugby i nigdy nie grałem we wcześniejsze części cyklu ale jeśli gra jest dobra to może warto się zastanowić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie warto, caly czas gra jest dopieszczana, a zabawa MUT zabierze duzo czasu, ja dopiero koncze Journey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EA Access od 2 lutego.

 

Zamierzam nauczyć się w to grać!  :P

 

Akurat zasady w NFL sa dosc proste - mozna to szybko ogarnac, mimo, ze gra w poczatkowej fazie moze przytlaczac. Ja wczoraj kupilem Maddena 16, wiele lat nie gralem - ostatnio jeszcze na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady są proste jak drut, w końcu amerykański osiłek musi je zrozumieć.

 

Bardzo jest fajny rozbudowany samouczek w grze, gdzie poznajemy podstawy podań i innych elementów gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i wrażenia bardzo pozytywne.

Zasady są bardzo proste do opanowania tak samo jak sterowanie. Gra bardzo wciąga, zarówno w obronie jak i w ataku gra się bardzo fajnie.

 

Jedynie muszę popracować nad doborem zagrywek, ewentualnie bardziej analizować to co nam dobiera komputer by wykonać zagrywkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam w planach zakup gierki ;) Czy jako laik dam sobie radę? Piłka zawsze cieszyła i cieszyć będzie, ale trza coś nowego spróbować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dasz radę. Ja obejrzałem w życiu może jeden cały mecz, trochę poczytałem o zasadach i gra mi się ok.

 

to typowy easy to learn hard to master. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej mam gierke. Pogralem najpierw treningi ale zupełnie nic nie kumam ;) jest może gdzieś w necie stronka o podstawach tej dyscypliny? Szukam i ciężko o co kolwiek ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×