Skocz do zawartości
Laptok

Divinity: Grzech pierworodny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem quest z głową i teatrem na dole miasta. Mam 4 kompanów w drużynie obecnie, jakaś wojowniczkę i maga.

Idę z głównym wątkiem i wychodzę na plażę, orki i jakąś tam jaskinię.

 

Ten quest z rajcą i Esmeraldą, czy jak jej tam muszę ogarnąć  :P

 

Btw gram na laptoku i gra się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję najpierw zrobić questy w mieście. Zajmuje to jakieś 4-6 godzin i wtedy wyjść jedynym otwartym wyjściem. Dzięki temu mobki będą miały około 4 poziom tak jak Ty po zrobieniu questów.

Dzięki. Gra jest mega. Walki nawet na normalu jest wagajaca. Jak ktoś lubi klasyczne RPG to nie ma się co zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po około 100h fabuła zakończona. Gra jest naprawdę wyśmienita i jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem to warto. Zaraz po Wieśku najlepszy RPG w jaki grałem w 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DS2 ale mimo to coagnie mnie do Divinity... ktoś może zachęcić mnie do tej gry. Tesknie za daenymi grami DnD... ale cena wydaje sie trochę wysoka (cyfra).

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O panie to bierz pudełko, ja chyba za 150zł kupiłem. i gra jest warta nawet 240zł według mnie. Co chwile nie wiem co mam robić, a gram chyba na normalnym poziomie :) Niektóre trofea to mnie niszczą w tej grze (oczywiście w pozytywny sposób) :)

Gra posiada wiele możliwości, wiele dróg rozwoju bohaterów, a jestem dopiero na początku. W dzienniku mam chyba z 30 otwartych zadań. Fabuła i tony tekstu są tutaj genialnie zrealizowane tak samo jak walka turowa. Gra jest dla mnie świetna i mogę ją spokojnie polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok kupiłem. Muszę odpocząć od W3 przed NG+ i DLC. Przyda się coś taktycznego, bo walka W3 była tragiczna, a na DS2 na razie nie czuje parcia :)


EDIT: kurcze, ale postacie poza walka mogłyby sie szybciej poruszac...

 

EDIT2: Łale to wciąga...

Edytowane przez Astarot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gierka lepsza niż niezły, ale niedorobiony Wiedźmin z 20 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divinity: Missclick Sin. Okropnie sie w to gra na padzie. Gra dobra, ale czuć kilka głupotek. Złodziej w ekipie to więcej niż konieczność, a pierwszy main quest mocno irytuje. Siedzę w tym mieście i przez przegrana w kamień/papier/nożyce cieżko mi ruszyć z wątkiem głownym :/

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divinity: Missclick Sin. Okropnie sie w to gra na padzie. Gra dobra, ale czuć kilka głupotek. Złodziej w ekipie to więcej niż konieczność, a pierwszy main quest mocno irytuje. Siedzę w tym mieście i przez przegrana w kamień/papier/nożyce cieżko mi ruszyć z wątkiem głownym :/

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Jak nie chcesz się bawić w mini gierkę, to pomijaj rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedźcie jak jest w TRYBEM wieloosobowym??

 

To jest po prostu fabuła dzielona na X graczy? Czy jakiś specjalny tryb? jak z lootem wtedy i expem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie grałem w coopie, ale w singlu widać, że 2 osoby mogą sie nie zgadzać co do przebiegu dialogu. Pomysł fajny ale wykonanie kijowe. Przez to, ze przegralem w kamien/papier/nozyce to nie mogę np rozkopać obiecujacego grobu... W dodatku radze zastanowić sie nad zajupem. Tytuł okropny do grania na padzie.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie grałem w coopie, ale w singlu widać, że 2 osoby mogą sie nie zgadzać co do przebiegu dialogu. Pomysł fajny ale wykonanie kijowe. Przez to, ze przegralem w kamien/papier/nozyce to nie mogę np rozkopać obiecujacego grobu... W dodatku radze zastanowić sie nad zajupem. Tytuł okropny do grania na padzie.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Ja grę ukończyłem i oprócz okazjonalnych problemów to sterowanie na padzie nie sprawiało większych problemów i było całkiem wygodne więc co kto lubi.

 

Co do niezgadzania się postaci to pamiętaj, że jak zacznie się kamień, papier, nożyce to można zrobić save i w razie niepowodzenia robisz load i próbujesz ponownie aż osiągniesz zadowalający efekt. Trochę to wkurza, ale co zrobić?

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma przewagę w tej grze, to można z automatu pominąć zabawę i wtedy w 90% wygrywa się. Najbardziej boli brak skalowania przeciwników pod postać.  :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę ukończyłem i oprócz okazjonalnych problemów to sterowanie na padzie nie sprawiało większych problemów i było całkiem wygodne więc co kto lubi.

Co do niezgadzania się postaci to pamiętaj, że jak zacznie się kamień, papier, nożyce to można zrobić save i w razie niepowodzenia robisz load i próbujesz ponownie aż osiągniesz zadowalający efekt. Trochę to wkurza, ale co zrobić?

Noe o takie cRPG walczylem!Wybory i kosekwencje muszą być. Problemem są wybory... losowe?

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś się orientuje czy Divinity z UK zawiera polskie napisy? Wiem ze wersja z UK Psstore posiada polskie napisy, ale co z wersja pudełkowa?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sulivein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do gry w kamień papier nożyce: irytuje mnie to jak cholera,moja kapłanka ma co rusz inne zdanie, a jakoś albo mnie skrypt nie lubi albo nie mam farta bo ciągle musi być na jej. Są dwa patenty. Albo tak jak ktoś opisał save \ load, w trudniejszych chwilach zauważyłem że chyba w każdej sytuacji jest schemat kolejnych wyborów u przeciwnika, wystarczy zapamiętać. Drugi to odcięcie (własnej oczywiście) postaci od drużyny, odejście nią dalej i już się nie wcina w dyskusje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też ustawić drugiej postaci osobowość Wierna i przeważnie będzie się zgadzać z tym co ogarnia pierwsze postać. 

 

Ktoś może ogarnął grą na Honor Mode ciężko się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak długa jest grą? Który poziom można osiągnąć robiąc większość questów?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 22 lvl można wbić normalnie a wykorzystując jedną walkę gdzie Maradino wskrzesza swoich pomagierów można expić w nieskończoność. Przeciwnicy są na max 20 lvl. Dlugość to zależy od gracza ale te minimm to około 70-80h będzie pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam 10 poziom ale nie odszedłem daleko od pierwszej osady. Poziomy później nie wpadają już pewnie tak szybko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy są w planach jakieś dodatki? Nie wiem, czy trzymać grę, czy sprzedać/wymienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma w sobie dodatki i więcej nie będzie, bo to odgrzewany kotlet. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×