Skocz do zawartości
pablos_83

E3 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć wpis z twittera Bethesdy...

Oby to było to o czym myślę :yes:

Napalam się jak małe dziecko. Tylko chciałoby się już, a pewnie premiera w 2017...

Fajnie by było od razu po zakończeniu przygód Geralta wskoczyć w postapo rpg.

 

edit: jeszcze link http://fallout.bethsoft.com/

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na pokazy dwóch gier, Mafii 3 oraz Hitmana :) ... a wszystkie te produkcje od Ubi albo od EA te hity to mogą sobie wsadzić. Mam nadzieje Sony też pokaże jakiś fajny exclusiw taki którego jeszcze nikt nie widział :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na pokazy dwóch gier, Mafii 3 oraz Hitmana :) ... a wszystkie te produkcje od Ubi albo od EA te hity to mogą sobie wsadzić. Mam nadzieje Sony też pokaże jakiś fajny exclusiw taki którego jeszcze nikt nie widział :)

Mam podobnie z oczekiwaniem na hitmana i mafię. A ubi i ea to w zasadzie mogły by dla mnie nie istnieć. Jeśli sony zawiedzie na e3 to mam nadzieje że xbox zacznie się sprzedawac coraz lepiej. W obecnej chwili każda wiecej sprzedana sztuka ps4 to jeszcze większe olewanie graczy. 

Plus tego tylko taki że przez tą sprzedaż ps4 jest wiodącą platformą jeśli ma się tworzyć gre od developerów third party ale to za mało. Konsole wychodzą dla exów. Jeśli ich niema lub jest ich mało to dla mnie taka konsola nie istnieje i trzeba sie jej jak najszybciej pozbyć.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowało tylko jeśli chodzi o exy. Sama konsola jest bardzo dobra. Całe szczęście że developerzy third party dostarczają gry to mam co robić. 

 

Widzisz, i tu troszke sie roznimy. Ja wybieram platforme do grania, kazda ma swoje wady i zalety. Patrze na to co oferuje na wartosc dodana (dodatkowe funkcje ktore uwazam za przydatne) i oczywiscie gry. EXy sa wazne to bez dwoch zdan ale rownie dobrze moge bawic sie w grach multiplatformowych. Liczy sie ogolne doswiadczenie. 

 

 Zazdroszczę ci bo z tego co chyba pisałeś to nie masz jeszcze konsoli więc to E3 jest własnie dla ciebie. 

 

 

Po fakcie ale obejrze konferencje. Niemniej ja juz zdecydowalem sie na zakup PS4. Nie zmienia to faktu ze kibicuje MS bo konkurencja jest potrzebna. 

 

 

Zgadzam się z kolegą .Pamiętam jak Sony miało tyle wspaniałych gier na wyłączność to teraz to bieda .Dostaliśmy The order 1886 który okazał się niewypałem na 4 godziny żenada .Jezeli nic nie zapowiedzą konkretnego a zapowiedzą kolejny remaster to żegnam się z ps4....

Jest taki przycisk obok postu z ktorym sie zgadzasz "Lubie to" warto go uzywac wyrazajac aprobate, lub jako podziekowanie dla kogos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak na e3 nie zapowiedza morfeusza to chyba się pożegnam z ps4 bo od premiery kamerka jest nieuzywana, a miała być taka innowacyjna... a te same gry wychodzą na wszystkie platformy dla exow zawsze mogę pożyczyć od kumpla ps4 i zagrać w u4 bądź phantoma wiec nie widzę różnicy a lepiej się robi po stronie konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak na e3 nie zapowiedza morfeusza to chyba się pożegnam z ps4 bo od premiery kamerka jest nieuzywana, a miała być taka innowacyjna... a te same gry wychodzą na wszystkie platformy dla exow zawsze mogę pożyczyć od kumpla ps4 i zagrać w u4 bądź phantoma wiec nie widzę różnicy a lepiej się robi po stronie konkurencji.

 

 

z tego co kojarzę to PM ma być na początku 2016- takie sony ma plany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do e3 tylko kilka dni, a ja wciaz ludze sie nadzieja ze zapowiedza na konferencji ea acces dla ps4, kiedys uwazali ze nie jest wartosciowe tych kilkunastu dolarow za rok, a teraz co? biblioteka gier jest 100 razy lepsza od tego co dostajemy w ramach plusa. 

 

a oprocz tego? zapewne kilka remasterow zapowiedza, zadnej konkretnej gry nie pokaza a o gt7 wspomna tylko tyle (albo i w ogole) ze Kaz woli brac udzial w japonskim tancu z gwiazdami anizeli tworzyc gre, celebryta wielki.. nie wiem czemu ale przed tymi targami nie mam takiego podkrecenia jak kiedys, moze poprzez te rozczarowania czar prysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ea access jest w pyte, tyle tam gierek do grania z kumplem albo kuzynem. Halo też daje rade w co-opie lub team deathmatch na multi przy jednej konsoli. 

 

Minus taki, ze bierzez ea access i jak chcesz posmigac w sieci, to jeszcze trzeba golda. 

 

Jeszcze ok tygodnia chłopaky i zobaczymy czym nas uraczo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do nadchodzącego E3. Czym bliżej tym więcej zapowiedzi (przecieków?), Nowe Need for speedy, Falluty, remastery, Fify etc etc. Czyżby wydawcy mieli w zanadrzu aż tak dobre, świeżę gry do pokazania?

Jak na razie same kontynuacje, liczę na to, że każdy z wielkich (Konami raczej coś na telefon) wydawców pokaże jakieś nowe miażdżące IP (patrze na Ciebie Sony). Chce być zaskoczony. Czymś czego do tej pory nie uświadczyłem. Czyżby Projekt Morfeusz był tym czymś? Czym bliżej E3 tym mam więcej pytań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do nadchodzącego E3. Czym bliżej tym więcej zapowiedzi (przecieków?), Nowe Need for speedy, Falluty, remastery, Fify etc etc. Czyżby wydawcy mieli w zanadrzu aż tak dobre, świeżę gry do pokazania?

Jak na razie same kontynuacje, liczę na to, że każdy z wielkich (Konami raczej coś na telefon) wydawców pokaże jakieś nowe miażdżące IP (patrze na Ciebie Sony). Chce być zaskoczony. Czymś czego do tej pory nie uświadczyłem. Czyżby Projekt Morfeusz był tym czymś? Czym bliżej E3 tym mam więcej pytań :)

 

Nie spodziewaj sie zaskoczen przeciekow do samych targow bedzie jeszcze wiecej.

Nie wiem gdzie podzialo sie budowanie atmosfery...

 

Project  morfeusz? I co powiedza - ze pare intniejacych gier AAA bedzie mialo wsparcie i wyskocza z indykami pokroku GNOG?

Cene ujawnia rowna wartosci konsoli?

 

Jakos ja nie spodziewam sie nic szczegolnego po tych targach... a nastawienie to poglebia sie im blizej do ich rozpoczecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100x bardziej wolę kontynuację w postaci genialnego Fallouta, niż nowe IP pokroju The Order, które okazało tech demem. Need for Speed na razie nic nie mówię, ale logo EA obok tytułu robi swoje...

Fify, itp. były, są i będą dopóki je masy kupują. Dla mnie niepojęte bulić co rok ponad 200 za to samo, no ale towar sprzedaje się za tyle za ile klient jest w stanie zapłacić.

Na E3 liczę na jakieś wieści w końcu o Gran Turismo 7, bo konkurencja zaczyna się robić konkretna, także PD nie ma takiego luzu jak na poprzedniej generacji, co może wyjść tylko na dobre.

Do tego jakiś gameplay z Fallouta, coś nowego od Bungie do Destiny i w sumie dla mnie tyle. Może jeszcze jakiś gameplay z Division. Cokolwiek więcej ciekawego będzie tylko in plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jakieś jrpg od Sony jak za czasów PSX, PS2 ale chyba nie mam na co liczyć bo Sony woli ostatnio filmy robić. Szkoda, że wywalają kasę na gierki podrzędnych devów jak Unti Dawny i Ordery, a nie brali Atlusa pod skrzydła, gdy ten był do wzięcia. Rpg też bym nie pogardził - coś tam niby klepie Guerilla Games, ale strach myśleć co z tego tego wyjdzie, bo Killzony fabularnie od nich to dno i metr mułu. Pewnie skończy się na kolejnej pięknej wydmuszce. Chciałbym również kontynuację świetnego Siren, ale tu znowu nie mam na co liczyć, bo krążą ploty, że jakiś horror klepie jakieś zielone w temacie studio Sony, a nie weterani gatunku z Team Siren i Japan Studio. Jak widać logiki u Sony brak. Wobec tego od Sony nie oczekuję nic. Liczę na jakieś ciekawe multiplatformy. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż wziąłem sobie dzień wolny 16-tego czerwca, aby móc spokojnie obejrzeć nocne konferencje Ubisoftu oraz Sony.

Co do moich oczekiwań względem konferencji japońskiego giganta:

 

- Zapowiedź nowego IP Media Molecule

- Nowy gameplay z Uncharted 4, który zrobi na mnie duże wrażenie. Jak nie gameplay, to chociaż jakiś konkretny trailer

- Trailer Uncharted: The Nathan Drake Collection z elementami gameplayu oraz jakieś informacje o becie multi U4

- Ujawnienie oficjalnej nazwy i ceny Morfeusza, oraz zapowiedź przynajmniej paru pozycji na te urządzenie

- Teaser / Trailer nowego God Of Wara na PS4

- Data premiery No Man's Sky

- Data premiery Tearaway Unfolded

- Gameplay z WILD

- Poza wyżej wymienionymi, chciałbym zapowiedzi przynajmniej jeszcze jednego dużego exa

- PlayStation Now oraz plany Sony na wprowadzenie tej usługi w kolejnych krajach Europy 

- Orientacyjne daty premiery chociaż części z następujących gier: The Witness, Rime, Journey, Shadow Of The Beast, Deep Down, Everybody's Gone To The Rapture, The Tomorrow's Children, Vanishing Of Ethan Carter, ABZU

 

Jest tego dużo, fakt, ale moje oczekiwania jak najbardziej mogą zostać spełnione, chociaż w połowie. W zeszłym roku wylali na mniej kubeł może nie zimnej, ale letniej wody, więc moje oczekiwania mają znacznie bezpieczniejszy grunt, aniżeli rok temu. Z kolei nie mam żadnych oczekiwań względem Vity, bo wiadomo że Sony i tak ma ją w dupie i tak (kolokwialnie ujmując). Zapowie garść indyków, żeby było w co grać na klopie do czasu następnego E3 ;)

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takim scenariuszu: Nintendo rzuca bombę w postaci nowej konsoli, jak reaguje publiczność? "WoW" czy "Pff"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie mocniejsza od obecnych konsol, do tego zapowiedzą nową Zeldą i jakiegoś masakratora to zdecydowanie "WoW"  :P

 

Tylko niech by to była normalna konsola, a nie jakiś wynalazek na miarę Wii albo Wii U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech by to była normalna konsola, a nie jakiś wynalazek na miarę Wii albo Wii U

 

Oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa konsola Nintendo po prostu bedzie musiala miec moc obliczeniowa chociaz zblizona do X1, inaczej beda dalej skazani sami na siebie i gry 1st party, nie tak dawno producent PCars powiedzial ze probowali przeniesc gre na WiiU i nie chodzila nawet w 30FPS w marnym 720p, i to mimo ciec w grafice... Casuale maja teraz tablety i smartfony na ktorych moga grac gdziekolwiek i kiedykolwiek, wiec zadne fikusne sterowanie ich nie przyciagnie spowrotem, Nintendo potrzebuje gier, a bez wydawcow 3rd party nie ma o tym mowy.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prześciganie się w mocy obliczeniowej nic nie da bo i tak grt 3rd party będą wyglądać tak jak na ps4  i xbone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ale dochodza do tego jeszcze exy ktore moga przyciagnac graczy na strone Nintendo, bo dla samych tylko exow, ktorych w roku wychodzi zaledwie pare nikt konsoli nie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ma szmal. Śmiał bym się jak by wydali mocniejszą konsole od Ps4 i XONE :)

Wiem, że nie realne ale co by to było haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nic nie ma o nowym fight night albo top spinie od 2k:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na konfe Bethesdy. Zapowiada się ciekawie. No i chciałbym zobaczyć jak prezentuje się remaster przygód Nathana plus oczywiście nowa odsłona  :)

Ubi może pokaże kolejny downgrade The Division  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×