Skocz do zawartości
pablos_83

E3 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Na E3 z chęcią zobaczyłbym rozgrywkę multiplayer z uncharted 4 i dowiedział się czegoś o trybach.

Tapatalk @ Xperia D5503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA powinno pokazać UFC 2, a skoro to ta sama ekipa więc boksu raczej szybko nie będzie

Nie jest to dobra wiadomość ech

Nie ma szans imo na nową stacjonarkę od N , prędzej kolejne wcielenie 3dsa , skoro nie wyszła Zelda ani nie pokazał się niby powstający już masę czasu Metroid nie zarżna jeszcze Wii , nie wierze w cross gen w stylu twilight princess

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans imo na nową stacjonarkę od N , prędzej kolejne wcielenie 3dsa , skoro nie wyszła Zelda ani nie pokazał się niby powstający już masę czasu Metroid nie zarżna jeszcze Wii , nie wierze w cross gen w stylu twilight princess

Przecież kolejne wcielenie 3DS'a, wyszło jakiś czas temu - New 3DS i New 3DS XL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no faktycznie , nie mam już tyle czasu na śledzenie newsów mea culpa - wiem o XL ale o New 3DS z lepszym prockiem pojęcia nie miałem , wciąż mam gdzieś 1gen :) Ale pamiętam zwykłych DS były ze 4 rozdania , a Game Boy w pewnym momencie doczekał się miniaturowej wersji także bym nie był taki pewien czy jeszcze żółci bracia z czymś nie wyskoczą , wciąż nie chce mi się wierzyć w stacjonarkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień kolejne oficjalne ujawnienie nowych gier. Mirrors Edge Catalyst i Dark Souls 3. The Last Guardian ma się ukazać na E3. 

Czyżby nauczka na przyszłość aby dwa tydnie przed E3 wyłączyć internety? Chciałem być zaskoczony :) No chyba, że jeszcze uda się wielkim wydawcą mnie zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah, szykuje się całkiem niezłe E3  :P

W przeciwieństwie do zeszłorocznego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie krążą plotki, że ZombiU ma trafić na PS4 i Xbox One. Ciekawe czy to prawda czy zwykła plotka. Być może gra zostanie ogłoszona na E3, więc warto poczekać jeśli ktoś jest zainteresowany tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo całkiem mocnych informacji ostatnio wycieka, a do E3 zostało jeszcze parę dni, mam nadzieję że to zwiastun tego że mają tak napchany line-up że wszystko się nie pomieści na konferencjach i tam dopiero przywalą jeszcze prawdziwymi petardami. Na last guardian się nie jaram bo to było tak dawno temu że już zapomniałem. Jak będzie to dobrze, jak nie to mnie to obleci. Dużo bardziej liczę na jakiś dobry gameplay z U4 pokazujący coś innego niż dżunglę i np. na gt7. No i mój cichy faworyt RIME. Może być naprawdę super E3 ale po nocach raczej nie będę siedział, lepiej wstać normalnie i mieć już filmiki w świetnej jakości na gamersyde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

E3 2015 is coming!

 
Everything you need to know about this year’s show
So, it’s nearly time. This Tuesday the LA Convention Center opens its doors and E3 2015 gets underway, showcasing the very finest in interactive entertainment.
 
As ever, PlayStation will have a major presence at the show. Our annual media briefing gets underway at 2.00am BST/3.00am UTC on the morning of Tuesday 16th June, offering a glimpse at some of the incredible titles coming your way soon. You’ll be able to watch the action live on our dedicated PlayStation Blog E3 hub, via Twitch or YouTube. Get your coffee mugs ready – you won’t want to miss it.
 
Beyond that, look out for extensive coverage of all the major announcements throughout the week right here on PlayStation Blog. We’ll have guest posts, exclusive trailers, developer interviews and plenty more besides.
 
We’ll also be sharing moment-to-moment news and happenings live from the showfloor via Twitter and Instagram. If you haven’t already, follow us now!
 
And new for 2015, we’ll also be sharing exclusive access-all-areas video and imagery via Snapchat, including some special guest snaps from the Worldwide Studios team. Don’t miss out – search for ‘PlayStationEU’ and add us.
 
Finally, our SCEA colleagues will be hosting a rolling Twitch livestream from the PlayStation booth featuring gameplay demos and developer interviews. Tune in between these times:
 
Tuesday: 8.00pm BST to 2.00am BST
Wednesday: 6.00pm BST to 1.00am BST
Thursday: 6.00pm BST to 11:00pm BST
That’s all for now – see you on Monday night!

http://blog.eu.playstation.com/2015/06/11/e3-2015-is-coming/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, ze Corvetta sugeruje Gran Turismo :biggrin:

 

 

Tia a ja bede pesimista i pewnie okaze ze beda klepac wiecej DLC do DriveClub :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiecie kiedy Namco będzie coś prezentować, macie jakiś harmonogram imprezki ? 

pierwszy post?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to mamy juz wiadome. Te mnie na konfach raczej nie zaskocza.

Ciekaw jestem czy niewiadomych i asow w rekawie wystarczy... Bo ile mozna sluchac o tych samych grach... nawet jesli rokuja nadzieje na bycie dobrymi czy tez oryginalnymi produkcjami.

Cos czuje ze zaskoczen bedzie malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy juz wiadome. Te mnie na konfach raczej nie zaskocza.

Ciekaw jestem czy niewiadomych i asow w rekawie wystarczy... Bo ile mozna sluchac o tych samych grach... nawet jesli rokuja nadzieje na bycie dobrymi czy tez oryginalnymi produkcjami.

Cos czuje ze zaskoczen bedzie malo.

Zaskoczyć, to może chyba jedynie Rockstar, Guerrilla Games i Rare (na Xone). Ale raczej nie masz co liczyć na jakieś pier******cie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy juz wiadome. Te mnie na konfach raczej nie zaskocza.

Ciekaw jestem czy niewiadomych i asow w rekawie wystarczy... Bo ile mozna sluchac o tych samych grach... nawet jesli rokuja nadzieje na bycie dobrymi czy tez oryginalnymi produkcjami.

Cos czuje ze zaskoczen bedzie malo.

To są gry potwierdzone, w dużej części będą do ogrywania na stoiskach.

Zaskoczenia pewnie będą, choć pewnie nie u Sony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie ma co zarywac nocki tylko nastepnego dnia wejsc na Gamersyde i poogladac gameplaye z gier ktore nas interesuja, wszelkie targi gier stracily na znaczeniu juz jakies 5 lat temu, kiedys to przed targami jedyne na co mozna bylo "liczyc" to niepotwierdzone przecieki, a teraz tworcy sami na tydzien przed targami wykladaja kawe na lawe...

 

EDIT:

Heh, na Neogafie ktos ladnie wszystko podsumowal: E3 = Everything's Eventually Exposed ;D

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×