Skocz do zawartości
pablos_83

NHL 16

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, Nowy NHL, Nowe Nadzieje. "15" była słabiutka na nową generację. Oby wyciągnęli wnioski, bo inaczej znów będzie jeden wielki hejt. Zapowiedzieli już powrót trybów, które zniknęły w poprzedniej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No cóż, Nowy NHL, Nowe Nadzieje. "15" była słabiutka na nową generację. Oby wyciągnęli wnioski, bo inaczej znów będzie jeden wielki hejt. Zapowiedzieli już powrót trybów, które zniknęły w poprzedniej wersji.

Można się było tego spodziewać, powiem szczerze zadziwia mnie to, a pewnie nie powinno. Rok wcześniej ten sam błąd popełniła EA odpowiedzialna za FIFE 14 na PS4, również powywalali tryby i był hejt, w 15 już te tryby usunięte powróciły. NHL 15 wyszło grubo po FIFE 14, a jak widać nikt nie pomyślał o tym że usunięcie części trybów może spowodować podobny odbiór gry tylko że ze strony fanów hokeja.

Tym razem przeczekam zdecydowanie dłuższy czas, żeby premierowy kurz opadł i pojawiło się sporo opinii a także jakiś pomysł twórców jak będą ewentualnie próbowali usprawniać grę patchami, bo z tego co pamiętam 15 też miała być patchowana i miało być super ale że nic się nie działo to szybko zdecydowałem się na sprzedaż gry, zniesmaczony tym jak dałem się frajersko nabrać na pre-order. Inna sprawa że nie grałem w NHL 14 i byłem głodny cyfrowego hokeja, tym większe było moje rozczarowanie bo z 13 mam wyłącznie dobre skojarzenia.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy demo sie pojawi, pewnie gdzies pod koniec sierpnia jak zawsze to mialo miejsce. podobno NBA live 16 juz jest do sciagniecia na pss ;) czekam z niecierpliwoscia na hokej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że poprawià w tym roku co nieco . Wziałem jakiś czas temu i szybko oddałem , sterowanie z drugà gałkà totalnie mi nie podeszło przypomniały mi sie czasy jak EA blàdziło z tym drugim analogiem w co drugiej grze . Druga sprawa to momentum ( gralem glownie z kumplem lub kariere ) wygrywam 3-0 ziewam i nagle a.i dostaje boosta i przegrywam 3-4 tsss . Cała reszta (oprawa , bòjki. ) bardzo spoko więc liczę że w tym roku będzie dobrze :)

To demko nba gdzie ? W stanach ?? :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mi sie tez w nhl15 nie podoba ze potrafie ustrzelic 3 brameczki w ciagu minuty a pozniej zastoj i dostaje w ciagu chwili kolejne 3 ;D oprawa graficzna jak i fizyki gry jest ok, jedynie mogliby poprawic intro przed kazdym meczem bo potrafi przyciac i pikseloza na niektorych ujeciach. dock i eddie czasami juz nudza wiec mozna dodac wiecej kwestii a przede wszystkim niech zrobia real goal horny bo czasami to az zalosnie wyglada przy grze za taki hajs.

 

to demko podobno sie wczoraj pojawilo ale dzis szukalem i go tez nie znalazlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to bardzo grałem w nhl na pierwszym xboxie i wlasnie pierwsze co sie " zmienilo" to wbrew pozorom nie oprawa tylko komentarz , w tych starych czesciach darli japę wzorowo wrecz ( hasek stop , shoot the door itp. :) :) ) wiem że ci nowi sa szanowani w stanach no ale lurde jakos ten stary tandem kipał energią nieprzeciętnie :)

No kurde :) Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie Ci z nhl15 zajebiscie komentuja bo czesto ogladam NHL nocami na NBC sports :) ale tutaj w grze jest mega sztucznie, cos na wzor Borka i Koltonia w PES6 swego czasu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.videogamer.com/ps4/nhl_16/news/nhl_16_beta_coming_to_ps4_and_xbox_one_next_week.html

Ciekawy pomysł. Ciekawe czy ograniczony tylko do jednej gry czy to taki pomysł EA na nowe wersje demo i będziemy częściej takie zabiegi oglądać.

Tutaj należy też postawić pytanie, co chce zyskać EA? Bo takie rozwiązanie wcale im nie przysparza nowych klientów, a wręcz może negatywnie wpłynąć na sprzedaż , w momencie kiedy posiadacze poprz śmiej części nie beda zadowoleni z jakości nowejninjej zwyczajnie nie kupią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wszystko będzie zależało od tego jak EA podejdzie do uwag graczy. Z tego co pamiętam w czasie bardzo niedługim przed premierą 15 miał miejsce przeciek który ujawnił co z gry zostało wycięte. Z tego co pamiętam jeszcze przed premierą gry EA wystosowało jakieś odpowiedzi w związku z wątpliwościami graczy, teraz gdy feedback pojawi się na czas dłuższy przed premierą a oni wezmą to na serio to tylko na plus, tym bardziej że posiadacze gry będą mogli łatwo porównać co im się podoba a co nie w odniesieniu do poprzedniej części. Głosy takich graczy na pewno byłyby dla nich bardzo cenne.

Inna sprawa że jeżeli wersja beta równałaby się temu że nie zostanie wypuszczone demo, to wówczas pomysł jest o tyle kontrowersyjny że gdyby ktoś chciał koniecznie zagrać w betę kolejnej odsłony NHL, FIFY czy też innych gier sportowych od EA, musiałbym powstrzymać się przed sprzedażą gry. A wiadomo że im bliżej premiery nowej odsłony tym te ceny są coraz mniejsze :P Inna sprawa że pozbawienie graczy dema to będzie strzał w stopę, ja na przykład z dema 15 byłem bardzo zadowolony ale pełna wersja już mnie kompletnie rozczarowała. Tak czy siak EA zarobiło na moim frajerstwie, na podobnej zasadzie brak dema może równać się z brakiem nowych graczy, wiadomo że nie całkowitym ale pewnie znacznie ograniczonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam z niecierpliwoscia na 30 lipca ;D pytanie, skoro bedzie dostepny tryb eashl to chyba musze miec ps plus wykupione zeby sobie w ta bete popykac, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć plusa i edycję 15. W grze ma się pojawić zakładka do ściągnięcia bety, potem będzie można odpalać bez 15-tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku robią sobie sporą nadzieję na "16". "15" odpuściłem jak zobaczyłem jej recenzje, ale roczny rozbrat z hokejem mi wystarczy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, dzis na twitch easportsnhl o 1pm et (bodajze 19 u nas) bedzie dostepny stream z rozgrywka NHL16 beta EASHL, natomiast jutro dla posiadaczy NHL15 bedzie udostepniona owa wersja, nie wiem jak wy ale ja juz przebieram nozkami i nie moge sie doczekac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak mam slota z NHL 15 to też będę mógł pobrać...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak bo wystarczy ze odpalisz NHL15 i tam bedzie w glownym menu wtyczka do downloadu EASHL ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, coś nie widzę w menu nic o becie...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox juz dostal 3h temu... Ja tez nic jeszcze nie mam, na stronce EA sports jest notka ze czas update'u uzalezniony jest od platformy i regionu swiata wiec musimy cierpliwie czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox One można ściągnąć w ten sposób:

 

 

ja już ściągam :)

 

Edit: dodam, że nie trzeba mieć gry.


Dotyczy Xboxa One:

 

Jakby ktoś chciał pograć wieczorem w najbliższych dniach to założyłem klub: POLAND, z herbem Rangers. Jedyna szansa, żeby pograć to klub, dropa nie da się zagrać. Nie musi być z hs, ważne, żeby nie grać samolubnie. Chodzi o to by wybadać co oni zmalowali tym razem.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na PS4 da się pobrać bez posiadania "15". Jeśli już trochę ogracie, opiszcie swoje pierwsze wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 póki co to się i tak nie da pobrać :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem, zainstalowalem i jest :) liczylem po cichu na jakis quick match ale jest tylko dostepne EASHL, dolaczylem do klubu poczekalem z 10 minut, utworzylem swoj klub ale dupa, ani jednego mczu jeszcze mi sie nie udalo zagrac, moze pora nie taka ;D zobacze wieczorem co i jak i napisze jakie wrazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna mnie dodawac do znajomych napewno gre bede posiadal gralem juz w 14 w klubach. Czekam z niecierpliwoscia na 16. Moj nick  Padre_81_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, jestem po dwoch meczykach online 3vs3 :) wrazenia pozytywne, udalo sie nawet 2 brameczki strzelic wiec jest ok ;D co do gameplayu to nie rozni sie prawie wgl od NHL15, gra sie tak samo. gracze kompa w tej becie czasami maja dziwne zachowania, bramkarze potrafia zjebac w najwazniejszym momencie wiec to jest zapewne do poprawy. za to na plus oprawa graficzna, nie widac pixelozy przy zblizeniach, przejscia przez grafike tv plynne, dodane szczegoly hali np siatki nad pleksa czego nie bylo w poprzednich odslonach, to tak na szybko co zauwazylem. gra sie przyzwoicie tylko te CPU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×