Skocz do zawartości
pablos_83

NHL 16

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś napisać czy warto kupić NHL 16 po premierze i rozegraniu wielu spotkań(nigdy nie grałem w NHL).Jak wam się gra od premiery i czy jest jakaś  społeczność bo hokej to mało popularny sport u nas w kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad zakupem nhl, przyłączam się do pytania powyżej. Dajcie jakąś mini recenzje albo opinię jak ta gra wypada w tym roku? Mam dylemat czy brać nhl 16 czy nba 2k16, może ktoś ma porównanie tych gier. Bardzo proszę o opinię i rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Bierz tą grę, która jest bliższa dla Ciebie :)

W moim przypadku NBA 2k16!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lepsza od 15, ale ma wady. Na początku ubiegłego tygodnia ea wprowadziło patch, który utrudniał grę poke i było więcej kar. Był to ruch w dobrą stronę, ale lamy płakały na forach i wycofali go. Znowu jest spam R1. Goście stoją ode mnie "kilometr" i spamują, żenada. Na vs 90% osób gra to samo, kółeczka i na onetimer. Ja grę oceniam umiarkowanie pozytywnie, ale do ideału daleko. Może bym lepiej ocenił, ale był patch, który był krokiem w dobrym kierunku, a oni wycofali się z tego. Tylko kasa się liczy dla ea.

 

O trybach nie napiszę bo ja gram tylko online, czyli kluby, HUT i vs.

 

W 15 bramkarz nie miał znaczenia, kogo by nie wstawić bronił tak samo. W 16 bramkarz ma większe znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie wrazenie ze na online vs gra jest sterowana znow przez kompa...? Bramkarz Bruinsow Tuukka Rask, generalnie kozak z 93 skillem czasami gra taki piach ze trace 2-3 bramki z dupy w jednym meczu a czasami az przesadnie wyciaga, to samo u przeciwnika, czasem strzele 3-4 na tercje z wielka latwoscia, gram zaraz z ta sama druzyna i juz jest problem bo nawet sam na sam gosc wszystko łapie... Da sie wylaczyc jakos ta losowosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi się tam w tę edycję gra wyśmienicie. Rozegralem ponad 100 meczy online i nie narzekam. Fakt czasami wpadaja klopsy, ale czy w innych grach sportowych ich nie ma?. Też są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;) Gra ktoś może tutaj w ultimate-a? macie jakieś porady jak fajnie zbudować skład? jak zarabiać coinsy ? Po odrzucającej fifie postanowiłem z ciekawości odpalić sobie ten tryb i bawię się naprawdę świetnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa online w NHL? Sa lagi? Jest teraz za grosze w PS STORE, wiec mocno sie zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery 100 razy lepsze jak w fifie, ja na necie 30mb/s gdzie konsola jest po wifi podpieta lagi mam raz na 15 meczow, mega rzadko a online jest mega fun, kupuj bo za 115zl sie mega oplaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×