Skocz do zawartości
Zohan

Problem z iplą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z poprawnym uruchomieniem Ipli na PS3. Nie mogę zaakceptować plików cookies, ponieważ okienko jest przesunięte nie na środek ekranu i nic nie mogę z tym zrobić. Kilkanaście razy usuwałem i instalowałem od nowa, zawsze z tym samym efektem. Bawiłem się w ustawieniach przeglądarki, wszystko na nic. Wygooglowane pomoce do tego problemu (który jak okazuje się, jest dość częstego) to "odinstaluj i zainstaluj, mi pomogło", co jak napisałem wyżej, mi nie pomaga. Skończyły mi się pomysły, postanowiłem zapytać speców. Załączam screena z problemem.

 

Dodam, że mam konsolę podłączoną do tv przez eurozłącze (scart), sam telewizor jest kineskopowy (jednym słowem nienajnowszy). W najbliższym czasie nie mam możliwości sprawdzenia czy ten problem występuje na telewizorze podłączonym HDMI, liczę, że da się to rozwiązać w tym stanie.

post-21072-0-78301000-1432408580_thumb.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może oprócz odinstalowania, sprawdź czy nie masz też gdzieś zapisanych ustawień czy innych plików od tej ipli, jak znajdziesz to usuń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nic... Przeszukałem Narzędzia zpisanych gier, danych, nawet od PS mins i PSV. Znalazłem jedynie plik od YouTube, więc myślę, że w dobrym miejscu szukałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nic... Przeszukałem Narzędzia zpisanych gier, danych, nawet od PS mins i PSV. Znalazłem jedynie plik od YouTube, więc myślę, że w dobrym miejscu szukałem

To może jak włączysz iple naciśnij trójkąt wejdź w narzędzia/tools i tam możesz ustawić ciasteczka na włączone, jeśli dalej nie pomoże to może javascripta masz wyłączonego i nie możesz zaakceptować, to w tym samym miejscu zmień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jak włączysz iple naciśnij trójkąt wejdź w narzędzia/tools i tam możesz ustawić ciasteczka na włączone, jeśli dalej nie pomoże to może javascripta masz wyłączonego i nie możesz zaakceptować, to w tym samym miejscu zmień.

 

Co najdziwniejsze, ciasteczka mam ustawione na "zezawlaj"; JavaScript też mam włączone.

Nie wiem po jakiego wała na każdej stronie MUSI być informacja o plikach cookies... To tak, jakby trzeba było zawsze wyświetlać "informacja: jesteś w internecie", czysta glupota. Tracą na tym tylko ludzie, np tacy jak ja, którzy nie mogą oglądać ipli na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unia Europejska tego wymaga by na każdej stronie o tym informować a jaka mądra jest polityka Związku Socjalistycznych Republik Europy każdy widzi.

Próbowałeś może uruchomić iplę przez wyszukanie jej np. w googlach czy zawsze przez skrót w XMB? Może z innym adresem uruchomisz zwykły interfejs z komputerowej przeglądarki. Ewentualnie spróbuj w Ustawieniach Wyświetlania oddalić obraz, nawet gry mają coś takiego w opcjach bo domyślnie zawsze kawałek zostaje ucięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przeglądarkę strona wczytuje się, ale jedynie logo i menu, wszystkie odtwarzacze ładują się w nieskończoność (a internet mam szybki). Oddalenie obrazu pomaga o tyle, że mogę ze 3-4 linijki więcej tego ostrzeżenia zobaczyć... Ale wyłączyć tego już nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ipla naprawiona, w końcu dorwałem się do lepszego telewizora (z HDMI) i rozdzielczość od razu się poprawiła. Wyłączyłem powiadomienie cookies i wszystko działa jak powinno. Można zamknąć.
Rozwiązanie - konieczność podłączenia PS3 do telewizora przez HDMI. Nie da się inaczej tego ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×