Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Evo666 a jak jest? Skoro nygujesz to co napisał Awruk dodając "brak słów" to znaczy, że wiesz dużo więcej jak działa korpo takie jak EA tworzące tasiemce różniące się z roku na rok detalami.

Zamieniam się w słuch.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

evo666 nie nie znam go, ale umiem wyciągać wnioski obserwując co się dzieje obok mnie. Gram W FIFE od 15 lat i widziałem jak w kolejnych edycjach dodawali kolejne korki, kolejne piłki, niszowe ligi a nie dopracowywali rozgrywki. Zmiany będą, wiele rzeczy dopracują bo ta seria mimo wielu niedoskonałości jest co roku lepsza tylko przez zapowiedz wprowadzenia kobiecych reprezentacji prawdopodobnie będzie ich mniej. Chciałbym w pierwszej zapowiedzi usłyszeć o czymś co ma związek z rozgrywką albo FUT a nie o mało istotnym dodatku.

 

Wszyscy dobrze wiemy, że w FIFA miażdży PESa pod względem sprzedanych egzemplarzy i jest niekwestionowanym liderem. PES nie bardzo ma czym zagrozić i w tej sytuacji zwiększenie budżetu na produkcje FIFY jest nielogiczne i nie opłacalne więc dlatego uważam, że wprowadzenie kobiet do gry odbędzie się kosztem poprawienia czegoś innego.

 

Pierwszy scenariusz jest bardziej realistyczny, ale jest też drugi. EA wyciągnęło już maksimum z aktualnego silnika i w FIFIE 16 dostaniemy jego najbardziej dopracowaną wersje dlatego EA zajęło się dodawaniem nowych trybów, natomiast FIFA 17 będzie oparta już o nowy silnik

Edytowane przez Awruk87
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić takiemu podejściu jak np. Awruka.

Większość z nas gra w fifę od wielu lat i wie doskonale jak ta gra "ewoluowała" ;)

Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Tym bardziej, że samo ea dało do pieca w pierwszej zapowiedzi, bo zamiast rzucić jakąś "bombę", to dowalili z kobiecą piłką.

To tylko pogłębia czarnowidztwo.

 

Poczekajmy jednak, bo do E3 już nie daleko, zobaczymy czym nas tam "zaskoczą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie albo nie chcecie zrozumieć jednej rzeczy. Nazwa gry opiera się o licencję FIFA, organizacji, o której ostatnio głośno, z siedzibą w Szwajcarii. FIFA także poprzez udzielenie licencji wywiera wpływ na producenta, wprowadzając wymogi kontraktowe. Jednym z takich wymogów kontraktowych mogło być zawarcie trybu kobiecego. FIFA promuje w ostatnich latach bardzo intensywnie piłkę nożną pań, dlatego mogła zażądać przy sprzedaży praw implementowanie takiego trybu. Jest to z ich punktu widzenia dobry sposób na promocję futbolu wśród kobiet, bo gra sprzedaje się na świecie w milionach egzemplarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu premiery jeszcze daleko, ale pierwszy raz od lat jestem gotów przesiąść się na PESa, jeśli okaże się, że FIFA 16 to 15stka ze zmienionym numerkiem. FIFA ma tą przewagę, że ma Ultimate Teama, ale z tego co widziałem na youtubie to PES'owy MyClub jest niezłą alternatywą.

 

Najmocniejszym argumentem do pozostania przy FIFIE byłoby dla mnie spowolnienie zawodników. To chore, że lepiej mieć na obronie Chirichesa niż Terry'ego a w napadzie Dioufa niż Van Persiego. I oczywiście usunięcie widełek z FUTa. Rynek jest dla ludzi i to oni powinni decydować o cenach. Nie jakieś tępe mózgi z ea. Wiadomo - ma to zapobiec handlowaniu coinsami, tyle że tym sposobem ea wylewa dziecko z kąpielą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Do czasu premiery jeszcze daleko, ale pierwszy raz od lat jestem gotów przesiąść się na PESa, jeśli okaże się, że FIFA 16 to 15stka ze zmienionym numerkiem. FIFA ma tą przewagę, że ma Ultimate Teama, ale z tego co widziałem na youtubie to PES'owy MyClub jest niezłą alternatywą.

 

Najmocniejszym argumentem do pozostania przy FIFIE byłoby dla mnie spowolnienie zawodników. To chore, że lepiej mieć na obronie Chirichesa niż Terry'ego a w napadzie Dioufa niż Van Persiego. I oczywiście usunięcie widełek z FUTa. Rynek jest dla ludzi i to oni powinni decydować o cenach. Nie jakieś tępe mózgi z ea. Wiadomo - ma to zapobiec handlowaniu coinsami, tyle że tym sposobem ea wylewa dziecko z kąpielą.

 

nie przypominam sobie fify a gram rok w rok, od edycji 08, by kolejna czesc miala jedynie zmieniony numerek.

Ja w tym roku przesiadlem sie na pesa i do dzis zaluje. MEGA GNIOT

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dosyć wyciągania kasy, nie tykam fify do czasu aż wreszcie nie przesiądą się na porządny silnik, chcę next genowej rewolucji jak było z NBA od 2k które było tak dobre że spędzałem przy nim masę czasu mimo że jakimś wielkim fanem NBA nie byłem. FIFA ma to do siebie że po początkowym zauroczeniu robi się nudna jak flaki z olejem. Cytując Obame Change !!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie jeszcze poczekasz, prędzej 2K wyda swoją piłkę niż EA zmieni/usprawni silnik. FIFA ma politykę, po co coś zmieniać skoro i tak ludzie kupią. Wystarczy gówno zawinąć w fajne opakowanie, zrobić kosmetykę i ludzie się rzucą, bo są uzależnieni od trybu FUT (wystarczy spojrzeć do odpowiedniego tematu na tym forum). Jednakże mam nadzieję, że doczekam czasów jak dostaną po dupie, tak samo jak było w przypadku NBA Live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, EA robi świetny biznes i ich polityka jak widać jest bardzo skuteczna.

A wy zamiast rzeczowo to post za postem tylko się frustrujecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle w temacie LM i europejskiej w Fifie. Ciag dalszy farsy, czyli London FC bedzie znowu grał w Lidze Mistrzów :biggrin:

 

 

post-54765-0-78872700-1434029853_thumb.j

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie marudzenia to ja sie wcale nie dziwie. Informacja o kobietkach w fifie mnie rozsmieszyla, pierwsza moja mysl byla taka,ze zrobią kobiety, a napalone dzieci to kupią.

Sam przez to wszystko nie gralem w tym roku w zadna z pilek. Chetnie jednak bym się zdziwił i wszystko odszczekał w dniu premiery. ZOBACZYMY-  Zima byłaby milsza wtedy :)

 

Potrzebna jest jakas zmiana, swiezosc. Ludzie juz sa znudzeni tym co robi rok w rok EA czy KONAMI, potrzeba nam nowej krwii , nowej zajawki. Nie potrafie zrozumiec czemu do tej pory mamy tylko 2 pilki na konsole i pc-ty. Jest to dla mnie nie do pojecia. Na telefony jest wiecej pilek niz na te najwazniejsze 2 platformy. 2K na co czekacie!? Moge grac zawodnikami typu pilkarz1, pilkarz2 byleby mozna bylo sie na nowo wczuc i zakochac w gameplayu.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefony jest może i dużo piłek ale większość i tak nie warta ściągania.

Ja ostatnio przerzuciłem się na Football Managera i nie tęskno mi do Fify (przynajmniej do tej edycji).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle marudzenia na kobiety, a właśnie oglądam Niemcy : Norwegia na MŚ kobiet, i parę akcji jak bym oglądał Barce z Realem. Właśnie jak to pisze to wpadła piękna brameczka z wolnego... Tyle w temacie:)

Ogólnie kobiecy football jest bardziej otwarty. Tak jak męski z 15 lat temu.

PS. Niektóre mają całkiem sympatyczne buźki...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieca piłka to gowno, ja czekam na info odnośnie fut, singiel mnie nie obchodzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 16 Official E3 Gameplay Trailer

 

 

Edytowane przez AdekO_o
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadion Gladbach i informacje z oficjalnych źródeł Bundesligi mogą świadczyć o tym, że liga niemiecka w tym roku doczeka się tego samego, co w zeszłym Premiership. W filmie także wideo z obiektów Marsylii (przebudowanego na Euro 2016), który wróci do gry i Sounders (MLS), z którymi EA od dawna współpracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału byc nie musi. Byle gameplay byl w koncu dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17187_885251421544056_362741824341468453

 

Kibice Czerwonych Diabłów wiedzą o co chodzi :D :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 16 będzie dostępna w polskiej wersji językowej, z przełomowymi i bezprecedensowymi zmianami w polskim komentarzu! Obok najsłynniejszych piłkarzy i najlepszych klubów z całego świata, w nowej odsłonie serii FIFA pojawi się również rodzima Ekstraklasa.

 

Oo jak miło, dawać mi Panów z Canal + !!

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny - to byłby idealny duet komentatorów w tej grze.

 

Ps. @skomerek nie należysz przypadkiem do MUSC, bo wydaje mi się, że kogoś takiego kiedyś poznałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 16 będzie dostępna w polskiej wersji językowej, z przełomowymi i bezprecedensowymi zmianami w polskim komentarzu! Obok najsłynniejszych piłkarzy i najlepszych klubów z całego świata, w nowej odsłonie serii FIFA pojawi się również rodzima Ekstraklasa.

Oo jak miło, dawać mi Panów z Canal + !!

Mam nadzieję na prawdziwą zmianę a nie dodanie kilku wywodów więcej w wykonaniu pana Darka ;) patrzeć a tu taki troll face od EA i zamiana Szaranowicza na Żewłakowa... bym 3 dni ze śmiechu na podłodze leżał :laugh: Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mnie nie kupili. Wygląda to jak FIFA 15, jeszcze niech rozgrywka pójdzie bardziej w kierunku arcade, to ode mnie dostaną krzyż na drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×