Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Odpowiadam > weźmie kasę i nic nie zrobi a gimbaza i niedzielni gracze i tak kupią.

 

Więc w tym roku, dorosłymi oraz pro będą Ci, którzy nie kupią fify!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam to forum od roku, ale dopiero teraz założyłem konto, bo widzę że dzieje się to samo. Rok temu w temacie Fify było wypisywane jaki to PES wspaniały, a Fifa dziadowska, na podstawie trailerów. Teraz jest znowu to samo...

Kupuje obie gry od 2006 roku, ale w tym roku mimo slabszej Fify, PES jest jeszcze gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam to forum od roku, ale dopiero teraz założyłem konto, bo widzę że dzieje się to samo. Rok temu w temacie Fify było wypisywane jaki to PES wspaniały, a Fifa dziadowska, na podstawie trailerów. Teraz jest znowu to samo...

Kupuje obie gry od 2006 roku, ale w tym roku mimo slabszej Fify, PES jest jeszcze gorszy.

 

Co roku o tej porze jest to samo , wlasciwie moznaby bylo przekleic posty z przed roku , dwoch czy trzech lat i sens wypowiedzi byly ten sam

Reasumujac o tej porze "krol powraca" po czym we wrzesniu najpozniej w pazdzierniku 95% graczy pomylka w Fife

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest lepszy to idź w niego grać, a nie spamuj w wątku o Fifie.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzą dyrdymały, a ja na tym filmiku widzę praktycznie wszystko to samo co było w 15, zagrania, zwody, strzały, tu nie trzeba rewolucji bo jest ok, niech wkońcu dodadzą pare kilo piłkarzom, zwolnią tempo akcji, i nic więcej myślę nie trzeba, jednak ciężko to widzę bo odkąd pamiętam Fifa była szybka i lekka :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni pewnie i by chcieli wprowadzić takowe zmiany, ba, nawet próbowali w wersji oznaczonej numerem 14, w miarę jak wszedł Ignite. Wszystko było super dopóki do głosu nie doszły gimby i nie zalały for EA gównem w stylu: "Plissssss EA naprawcie tom fife, bo nie moge jusz biec skrzydlem przez pol boiska !!!11111".

 

Tych postów były tysiące. Koniec końców EA się ugięło i po patchu wszystko wróciło do normy. Wrócił ping-pong, wrócił niezawodny pace.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie mogę się doczekać żeby dostać pełną wersję w ręce albo chociaż demko i pograć trochę żeby ocenić nowe dzieło EA :)

Jeśli gra będzie miała wolniejsze tempo to zdecydowanie jest to dla mnei na plus !!

z FB :

 

W Fifa 16 pojawi się nowy tryb. Nazywał się będzie:

FUT SELECTS

Polegał będzie na tym że do turniejów wkupujemy się za Fifa Points lub Fifa Coins i tam nagrody będą dużo lepsze niż w tych zwykłych turniejach.

Przedstawię wam mniej więcej zasady bo ten turniej nie będzie polegał na tym że macie skład Legend czy TOTS i gracie za Fifa Coins/Points Emotikon smile

Przykładowo: Wpisowe do turnieju to 75 000 Fifa Coins.

Za te 75 000 Fifa Coins otwieramy 10 paczek po 7500 i gramy w turnieju tym co trafiliśmy w tych 10 paczkach! 

Po turnieju karty wam oczywiście zostają.

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie mogę się doczekać żeby dostać pełną wersję w ręce albo chociaż demko i pograć trochę żeby ocenić nowe dzieło EA :)Jeśli gra będzie miała wolniejsze tempo to zdecydowanie jest to dla mnei na plus !!z FB : W Fifa 16 pojawi się nowy tryb. Nazywał się będzie:FUT SELECTSPolegał będzie na tym że do turniejów wkupujemy się za Fifa Points lub Fifa Coins i tam nagrody będą dużo lepsze niż w tych zwykłych turniejach.Przedstawię wam mniej więcej zasady bo ten turniej nie będzie polegał na tym że macie skład Legend czy TOTS i gracie za Fifa Coins/Points Emotikon smilePrzykładowo: Wpisowe do turnieju to 75 000 Fifa Coins.Za te 75 000 Fifa Coins otwieramy 10 paczek po 7500 i gramy w turnieju tym co trafiliśmy w tych 10 paczkach! Po turnieju karty wam oczywiście zostają.

Zajebisty pomysl!

gralbym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w sferze teoretycznej - pomysł faktycznie dobry, całkiem ciekawy. W praktyce, mając jednak w pamięci niezliczoną ilość rywalizacji zakończonych zdobyczą 0 coinsów i nagrodą w postaci resetu turnieju, bałbym się zainwestować w to 75 sztuk złota, a co dopiero 75.000. No chyba, że ciągle wierzymy w poprawę stabilności serwerów EA, wtedy w porządku. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni pewnie i by chcieli wprowadzić takowe zmiany, ba, nawet próbowali w wersji oznaczonej numerem 14, w miarę jak wszedł Ignite. Wszystko było super dopóki do głosu nie doszły gimby i nie zalały for EA gównem w stylu: "Plissssss EA naprawcie tom fife, bo nie moge jusz biec skrzydlem przez pol boiska !!!11111".

 

Tych postów były tysiące. Koniec końców EA się ugięło i po patchu wszystko wróciło do normy. Wrócił ping-pong, wrócił niezawodny pace.

 

Dokładnie Geble, 14 szła już w dobrą strone, przyjemnie się grało, wyniki były wyważone, jedyny mankament to były głowki, wystarczyła kosmetyka, podrasować grafike, tempo zostawić albo ciut zmniejszyć i pikabello, leciałem 2 dni przed premierą z kasą w zębach do media po 15 a tu taki zawód :/ ,  nie śledziłem innych forów ale pewnie masz rację,że gimnazjum nam taką wersję zafundowało, no cóż nie jesteśmy sami, zapewne młodszego pokolenia jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy rewolucję w FIFA 16! Twórcy Fify 16 potwierdzili, że w produkcji pojawi się spray pomagający sędziom wyznaczyć miejsce rzutu wolnego. Całe życie na to czekałem, moje 250 zł mają w premierę :D

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej kupie 16, w koncu zadna gra nie dostatczala mi tyle nagatywnych emocji. Mam male zyczenie... Symulowanie faulu i brak chemi w fut. Ewentualnie cos na wzor budowania skladu, gdzie po 100 meczach wszyscy maja 10.

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten brak chemii w fut i prawdziwe budowanie składów to genialny pomysł by był, zresztą parę razy poruszany już na forum w temacie o fut.

Ale wątpię że się zdecydują na taki ruch.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak chemii doprowadzilby do tego samego, co jest w pesowym myclubie. W kazdym meczu byscie grali vs Ibra Ronaldo Robben Messi. Faktycznie, fantastyczna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz jest zupełnie inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem pudełka z preoderem na wersję Deluxe Edition i faktycznie napisane jest: "Nowy Polski komentarz".

Jak dodadzą nowy komentarz (albo będzie dalej Szpakowski ale w całkowicie nowej wersji) to kupuje Polską wersję. Zresztą teraz dolar podrożał i zakup w USA nie będzie tak opłacalny jak rok temu.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie mogę się doczekać żeby dostać pełną wersję w ręce albo chociaż demko i pograć trochę żeby ocenić nowe dzieło EA :)

Jeśli gra będzie miała wolniejsze tempo to zdecydowanie jest to dla mnei na plus !!

 

 

Mogę Ci coś doradzić ? Nie podniecaj sie tak.... Zagrasz, ocenisz. Widze jednak, ze Ty juz przed premiera sikasz w majtki.  Dlatego w momencie kiedy Ty pierwszy zagrasz w tę grę, to nie bede mogl ci zaufac w kwestii oceny...

 

Skad to wiem? Sam taki bylem i wszystko łykałem co mi dali.. Dlaczego? Ponieważ uwierzylem ze skoro od jakiegos monetu panowie z EA wezieli się autentycznie do pracy, wzieli przyklad z gry Konami + dodali coś od siebie to wtedy automatycznie stwierdziłem, że każde ich edycje będą przynosiły już tylko same dobre do gry innowacje i same dobre kolejne edycje... Nic bardziej mylnego. Od wydania 2008 euro do edycji 2012 (na konsole oczywiście) tak owszem było, lecz późniejsze edycje to już tylko sama loteria i sztuczne zwyciestwa.

 

Dlatego mówię WAM ! Opamietajcie sie i nie łykajcie wszystkiego co Wam twórcy Fify dadzą. Zagrajmy przed zakupem w to co nam wciskają :) AMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczules kolego sarkazmu tamtego posta

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie mogę się doczekać żeby dostać pełną wersję w ręce albo chociaż demko i pograć trochę żeby ocenić nowe dzieło EA :)

Jeśli gra będzie miała wolniejsze tempo to zdecydowanie jest to dla mnei na plus !!

z FB :

 

W Fifa 16 pojawi się nowy tryb. Nazywał się będzie:

FUT SELECTS

Polegał będzie na tym że do turniejów wkupujemy się za Fifa Points lub Fifa Coins i tam nagrody będą dużo lepsze niż w tych zwykłych turniejach.

Przedstawię wam mniej więcej zasady bo ten turniej nie będzie polegał na tym że macie skład Legend czy TOTS i gracie za Fifa Coins/Points Emotikon smile

Przykładowo: Wpisowe do turnieju to 75 000 Fifa Coins.

Za te 75 000 Fifa Coins otwieramy 10 paczek po 7500 i gramy w turnieju tym co trafiliśmy w tych 10 paczkach! 

Po turnieju karty wam oczywiście zostają.

Mega +, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci coś doradzić ? Nie podniecaj sie tak.... Zagrasz, ocenisz. Widze jednak, ze Ty juz przed premiera sikasz w majtki. Dlatego w momencie kiedy Ty pierwszy zagrasz w tę grę, to nie bede mogl ci zaufac w kwestii oceny...

Skad to wiem? Sam taki bylem i wszystko łykałem co mi dali.. Dlaczego? Ponieważ uwierzylem ze skoro od jakiegos monetu panowie z EA wezieli się autentycznie do pracy, wzieli przyklad z gry Konami + dodali coś od siebie to wtedy automatycznie stwierdziłem, że każde ich edycje będą przynosiły już tylko same dobre do gry innowacje i same dobre kolejne edycje... Nic bardziej mylnego. Od wydania 2008 euro do edycji 2012 (na konsole oczywiście) tak owszem było, lecz późniejsze edycje to już tylko sama loteria i sztuczne zwyciestwa.

Dlatego mówię WAM ! Opamietajcie sie i nie łykajcie wszystkiego co Wam twórcy Fify dadzą. Zagrajmy przed zakupem w to co nam wciskają :) AMEN

jakbym radio Maryja słyszał Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Turecka oficjalnie w 16

w 15 też chyba jest,czy się mylę ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×