Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w 15 też chyba jest,czy się mylę ? :P

Mylisz się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą 3 edycje w sprzedaży:

 

FIFA 16 - Edycja Standardowa
  • 15 złotych paczek FIFA Ultimate Team (udostępnianych po jednej co tydzień przez 15 kolejnych tygodni).
  • Zupełnie nową cieszynkę EA SPORTS Football Club — „Nokaut” lub „Taniec robota”. (Cieszynka uwzględniona w edycji zależy od sprzedawcy. Zapytaj swojego sprzedawcę o dokładną zawartość Edycji standardowej FIFA 16.)
  • PC: 199 zł 
  • PS4: 269 zł
  • PS3: 269 zł 
  • XOne: 288,99 zł 
FIFA 16 - Cyfrowa Edycja Specjalna
 
  • 40 złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (udostępnianych po dwie co tydzień przez 20 kolejnych tygodni).
  • Lionela Messiego w ramach wypożyczenia do składu FUT na pięć meczów.
  • Dwie zupełnie nowe cieszynki EA SPORTS Football Club — „Nokaut” oraz „Taniec robota”.
  • PC: 219 zł
  • PS3: 299 zł 
  • PS4: 309 zł 
  • XOne: 318,99 zł 
 
FIFA 16 - Cyfrowa Edycja Mistrzowska
 
  • 40 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (udostępnianych po jednej co tydzień przez 40 kolejnych tygodni).
  • Lionela Messiego, Sergio Agüero i Thibauta Courtois w ramach wypożyczenia do składu FUT na pięć meczów.
  • Dwie zupełnie nowe cieszynki EA SPORTS Football Club — „Nokaut” oraz „Taniec robota”.
  • PC: 319 zł
  • PS4: 419 zł
  • XOne: 418,99 zł

 

Taniocha :biggrin:

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parą polskich komentatorów w nowej odsłonie FIFA 16 będą Szpakowski i Laskowski! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parą polskich komentatorów w nowej odsłonie FIFA 16 będą Szpakowski i Laskowski! :)

 

Niby fajnie, ale czemu dalej ten szpaku ? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z FB, z fanpage'a poświęconemu FUT. EA Polska jeszcze nie potwierdziło newsa, ani nie zaprzeczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmienili tego którego jeszcze dało sie słuchać a szpak ze swoimi tekstami zostaje, dziękuje i gram dalej na angielskim .

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalili przed wszystkim tego, który kopanej nie komentuje i dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy tworzyli na nowo nagrania Szpaka? Czy Szpaku niezmiennie od lat zaszczyci nas tymi samymi tekstami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem stary.... Przed każdą edycją w ostatnich latach podniecałem się jak kot na walerianę i potem było mega rozczarowanie. Czarę goryczy przelała 15. Po demie byłem nakręcony tak, że zamówiłem preordera i dniu odbioru wziąłem urlop w pracy. Po tygodniu czułem się jak nastolatka, której ktoś postawił drina na imprezie, a obudziła się ogromnym bólem w 3 częściach ciała. Grę sprzedałem i o ile przed każdą edycją byłem radykałem jak evo, czy piachu oraz kłóciłem się z Lonsem odnośnie jego stosunku do FIFY, tym razem bliżej mi do jego zdania i raczej w dniu premiery nikt mnie nie wydyma na 269 zł. Nie uwierzę w żaden trailer, zapowiedzi, demo itd. Jeśli po dwóch miesiącach od premiery będzie pozytywny szum na forum - kupię, wcześniej się oszukać nie dam.

Ktoś gdzieś tu wcześniej napisał, że problemem pesa jest to, że fifa stoi na naprawdę topowym poziomie jako gra. Jak wyglądają sportowe gry na topowym poziomie możesz przekonać się grając w nba od 2k. Problemem pesa jest to, że jest gówniany od kilku lat, tak samo jak gówniana jest fifa, a naszym problemem jest to, że nie mamy żadnej alternatywy w postaci kopanej dobrej jakości.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZMSTR Lons gada na fife, a i tak co roku się nią zagrywa :P

Ja to uzależniony jestem to mnie nie słuchajcie ale w dzień premiery pójdę do sklepu i wezmę sobie z półki fife 16 i biegiem do domu + kilka dni urlopu co by w FUT zarobić trochę grosza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa ma ten problem, że tworzy ją EA czyli liczy się tylko i wyłącznie sprzedaż, nic od siebie - KASA. W moim mniemaniu wezmą się za robotę kiedy sprzedaż siądzie, a na to się nie zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmstr cały post treściwy, ale ostatnie zdanie wręcz genialne.

Lepiej nie można było nazwać fenomenu sprzedaży fify.

Ja pewnie też kupię, choć jest szansa na uniknięcie tego cholernego uzależnienia... jakiś czas temu wyciągnął mnie z niego Wiedżmin, a w listopadzie może zrobić to Fallout. Chyba, że ea naprawdę mnie zaskoczy jak np. w 2012, ale jakoś im już nie wierzę na tę chwilę.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kupisz i tu nie bajeruj bo w dzień premiery będziesz na markecie siedział, a nie sorry ze dwa tygodnie przed jak EA da dzienne gifty i otworzy apke hehe co by w premierę już chociaż złotym składem zagrać.

Stary początki sezonu fut to piękne chwile :) nie mogę się doczekać.

EA zrobiło taką bombę kasowa tym fut że glowa mala. Geniusze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kupisz i tu nie bajeruj bo w dzień premiery będziesz na markecie siedział, a nie sorry ze dwa tygodnie przed jak EA da dzienne gifty i otworzy apke hehe co by w premierę już chociaż złotym składem zagrać.

Stary początki sezonu fut to piękne chwile :) nie mogę się doczekać.

EA zrobiło taką bombę kasowa tym fut że glowa mala. Geniusze

I tu sto procent racji. FIFA i FUT ma sporo błędów i rzeczy których być nie powinno, ale po prostu sam tryb jest genialny. Jak raz odpuściłem sobie FIFE na premierę to mnie skręcało jak inni sobie ulepszają sklady itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę sprzedałem i o ile przed każdą edycją byłem radykałem jak evo, czy piachu oraz kłóciłem się z Lonsem odnośnie jego stosunku do FIFY, t

Hehe no coś z tym radykałem jest prawdy lecz zdrowy rozsądek przede wszystkim. Ja z 15tką mialem tez sinusoide: napalony na premierze, mega rozczarowany po pierwszych meczach , przygoda z Pesem, patch do Fify poprawiajacy gameplay, sprzedaz PESa i powrót do fify. Co roku licze ze PES sie odkopie i wyda mega giere, i co roku rozczarowanie. Koło zamkniete. Uwielbiam piłke nozną i chcialbym super gry które będą ze sobą rywalizowac. Chcialbym miec ból głowy w którą gre grać bo takie świetne są.

 

Teraz juz od miesiaca FUTa nie odpalałem bo mi sie po prostu przejadl w tej edycji ten tryb, ale na premiere 16tke i tak kupie bo tak jak pisze piachu fun z FUTa najwiekszy jest na poczatku  :-)

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZMSTR Lons gada na fife, a i tak co roku się nią zagrywa :P

Ja to uzależniony jestem to mnie nie słuchajcie ale w dzień premiery pójdę do sklepu i wezmę sobie z półki fife 16 i biegiem do domu + kilka dni urlopu co by w FUT zarobić trochę grosza...

 Dlaczego kłamiesz? Ja zagrywam się w FIFA? Zartujesz? Ja kupuje FIFA po to by sprawdzić i ocenić dogłębnie grę. Nie mówie o czymś czego nie znam. Fifa po 2 miesiącach ląduje na allegro, tylko dlatego bo jest słaba. Nie mówie, że FIFA jest zła tylko dlatego bo to FIFA. Różnica między mną a radykałami FIFA polega na tym, że oni w Pesa w ogóle nie graja a psioczą. Ja FIFA zawsze sprawdzam. Pes jest słaby i Fifa też jest słaba. Nikt mi kitu nie wciśnie jaki to Pes jest słaby a FIFA dobra. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa ma ten problem, że tworzy ją EA czyli liczy się tylko i wyłącznie sprzedaż, nic od siebie - KASA. W moim mniemaniu wezmą się za robotę kiedy sprzedaż siądzie, a na to się nie zanosi.

 

No pewnie, a Konami wypuszcza PES-y tylko z miłości do graczy i wyniki sprzedaży wcale ich nie obchodzą. Każdy poważny twórca gier robi to dla pieniędzy, a skoro sprzedaż jest dobra to można wnioskować, że z grą jest ok i rewolucji nie ma co robić.

 

Ja w tym roku odkryłem jedyną rzecz, dla której wciąż mam FIFĘ i 16 pewnie kupię na premierę, mianowicie Wirtualne Kluby. Z fajną, myślącą ekipą ten tryb jest kopalnią znakomitej zabawy, a satysfakcja z bycia częścią dobrze działającej drużyny jest naprawdę duża. Zagrałem parę spotkań w sezonach (poprawnie, ale bez szału), spróbowałem FUT-a (wiem, że się narażę, ale dla mnie tragedia), ale w tym momencie tylko WK mają dla mnie sens. I znając życie to EA nic nie zrobi, żeby ten tryb urozmaicić, bo kasa z niego niewielka pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biore na premiere, odpalam futa i mam zamiar dobrze sie bawic (moze nawet przed premiera uda sie dorwac). W fify ostatnimi czasy daje rade grywac caly rok, wiec jezeli zapowiedzi sa prawdziwe i mocno popracowali nad balansem, to szykuje sie zabawka na kolejny okragly rok.

A jak komus sie nie podoba, to odradzam masochizm i samobiczowanie i niech nie kupuje. Przeciez nikt nikogo do gry w fifke nie zmusza.

Pieprzenie ze dla ea liczy sie tylko kasa to tez niezle banialuki. Jakby stali w miejscu i nic nie robili, to nie byloby kasy.

Rok w rok gra ma inny gameplay a ludzie i tak pisza bzdury. Zobaczcie sobie na pesa. Tam co roku miala byc rewolucja... A wychodzila rewolucja zoladka, po krotkim ograniu.

Wole podejscie ea niz konami. Robia gry, w ktore gram dlugo i oby tak dalej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, a Konami wypuszcza PES-y tylko z miłości do graczy i wyniki sprzedaży wcale ich nie obchodzą. Każdy poważny twórca gier robi to dla pieniędzy, a skoro sprzedaż jest dobra to można wnioskować, że z grą jest ok i rewolucji nie ma co robić.

 

 

Ech. Przecież wiadomo, że bez pieniędzy nie byłoby twórców. Chodziło mi o to, że EA wyjątkowo jest łase, a nie że inne firmy robią coś z miłości czy charytatywnie.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że EA jest nie bardziej łase niż 99% innych firm, tyle, że oni w robieniu kasy są zwyczajnie bardzo dobrzy i stąd mocno rzuca się to w oczy. ;)

 

No ale nie ma co offtopować, ja czekam niecierpliwie na zapowiedzi poważniejszych nowości niż parę nowych drużyn i skinów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś spokojnie poczekam. Kupiłem Fifa 15 dopiero pod koniec stycznia. Fifa 16 kupię jeśli znowu coins będą tanie jak marchewka. Z mojego punktu widzenia produkt EA, to śmieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×