Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To po co placisz za smiecia? Serio, jakis dokument o takich ludziach powinni nakrecic ;d

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up tanie coins pozwoliły złagodzić arcade efekt i pobawić się w budowanie składów bez ograniczeń. Nie musisz czuć się atakowanym. Nikt nie czyni Ci wyrzutów w związku z tym, że lubisz coś, co dla innych jest g warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czuje sie atakowany, wali mnie to, w co inni graja, co lubia itd. Po prostu nie rozumiem ludzi, którzy dotykaja gowna. Zadnych innych podtekstow czy checi obrony w tym co napisalem nie bylo, nie dorabiaj :) Ciebie tez nie probuje obrazic- PO PROSTU NIE ROZUMIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ja nie rozumiem jak można oglądać Ekstraklasę, a jednak sporo osób, to robi. Nie wszystko da się poznać w racjonalny sposób.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że to co zrobili z Fifą 15 jest nieakceptowalne, ludzie grają z braku laku, oczywiście poza fanatykami, mi po 3 miesiącach starań dopiero sie udało wczoraj sprzedać tego szrota za marne 80 zł, w miejsce tego zakupiłem The Last of Us, ogram sobie  i raczej kupie Fife 16 bo w jaką inną piłkę grać ? PES znudził mi się szybciej niż spodobał tu raczej rewolucji nie będzie, od Fify dużo nie wymagam niech usuną te rajdy raz na zawsze i będzie gitara, może wróci wtedy zajawka . . . Dodam tylko, że pierwszy i ostatni raz skusiłem się żeby dopłacać do interesu 30 czy tam 40 zika po to ,żeby dostawać co tydzień paczkę, paranoja :biggrin: ładną kasę na tym zrobili na naiwnych, trochę nie fair to jest, jak już ktoś wybulił te "parę groszy" więcej to dali by choć jedną kartę która jest coś warta w przeciągu tego roku . . . (najlepsza jaką pamiętam to był Ronaldinho)  :thanks:

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwi mnie fakt , ze niektorzy pokladaja nadzieje w studio , ktore zrobilo dobra koszykowke i na tej podstawie wyciagaja wniosek , ze pilka kopana od tejze firmy pozamiatalby konkurencje przypomne tylko , ze zawodnikow wszystkich w koszykowce jest mniej niz zawodnikow w jednej druzynie pilkarskiej i ilosc zmiennych jest pewnie kilka tysiecy razy wieksza ale to tylko teoria. Przykladow gier , ktore mialy pozamiatc jest mnowstwo , ze wspomne tylko o naszym rodzimym "wieslawie" ktory w/g niektorych mial byc mesjaszem jakosci gier komputeowych a wyszlo jak wyszlo.

 

Fifa nie bedzie sie zbyt wiele zmieniac  bo i rewolucja nie jest potrzebna , jest gra dla mas tak jak muzyka Madonny czy innej "gwiazdy" popu. Zeby EA zaczelo bardziej sie starac potrzebna jest genialana odslona pilki od konkurencji i nie moze to byc jednorazowy wystrzal tylko taka gra musialaby byc co roku lepsza. Gra od konkuencji musialab byc tak dobra aby EA odczula odplyw kasy bo nic tak nie mobilizuje jak uderzenie po sakiewce, Jednak na tym mozemy zakonczyc rozwazania bo niestety nic nie zapowiada tego aby w najblizszej przyszlosci to sie stalo. 

 

Co do Fut to EA zrobilo cos genialnego , ze udostepnilo ten tryb "za darmo" osobnik ktory to wymyslil powinien zostac bostwem w EA i wszyscy pracownicy powinni co rano spiewac mu hymny pochwalne :D no przyznajcie sie bez bicia kto z Was gral w FUT jak byl platny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra z takim rozumowaniem Najlepiej niech konami splajtuje i niech tylko ea tworzy soccery bo skoro się sprzedaje tzn że jest najlepszą grą i nie potrzeba nikomu innego podejścia do tego tematu. Szok

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś spokojnie poczekam. Kupiłem Fifa 15 dopiero pod koniec stycznia. Fifa 16 kupię jeśli znowu coins będą tanie jak marchewka. Z mojego punktu widzenia produkt EA, to śmieć.

Typowe w Polsce - napisze że śmieć, a później sam w to gram.

 

Już tacy mądrzy wypisują pod filmikami na youtubie, że gówniany film, a sami nabijają wyświetlenia i ktoś kręci kolejne gówna. Dokładnie tak jak ty, tylko że ty płacisz 200zł za grę i jeszcze wydajesz później na coinsy, a na końcu piszesz, że wydałeś tyle kasy na śmiecia. Cieszy się EA, cieszy się jakiś cebulak sprzedający nielegalnie coinsy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra z takim rozumowaniem Najlepiej niech konami splajtuje i niech tylko ea tworzy soccery bo skoro się sprzedaje tzn że jest najlepszą grą i nie potrzeba nikomu innego podejścia do tego tematu. Szok

 

Nie wiem czy to do mnie ale jesli tak to najwyrazniej nie zrozumiales posta.

Gry czy tego chcesz czy nie produkowane sa dla mas i musza dotrzec do jak najwiekszej ilosci graczy , nie moga byc niszowe jak muzyka Lou Reeda.Fifa w tej chwili jest najlepsza gra na rynku tym samym jest najlepiej sprzedajaca sie kopanka, oferuje najwiecej szeroko pojetej rozrywki , pomimo bledow , wad i wszelkich niedociagniec. Ja chcialbym aby konkurencja wydala produkt doskonaly wrecz idealny bo tylko taki produkt moze odebrac fifie pierwszenstwo i tylko produkt doskonalay moze zmusic EA do wzmozonej pracy nad kolejnymi odslonami.

 

Poza tym jakiego innego podejscia oczekujesz? Myslisz , ze 2k czy jak oni sie nazywaja ci od koszykowki zobiliby lepsza kopanke? Byc moze ale moim zdaniem nie biora sie za to bo dobrze wiedza jakie jest ryzyko i jaka gre musieliby stworzyc oraz ile lat oraz pieniedzy potrzeba na to aby wypromowac gre. 

 

Reasunujac EA ma taka przewage nad konkurencja , ze nie musi robic rewolucji , to Konami musi sie wzniesc na wyzyny swoich mozliwosci aby zrobic gre genialna ktora doprowadzi do przejecie znacznej ilosci graczy.

EA jest jak hodowca bydla , ktory ma stado liczace milion sztuk i ma 90% udzialu w ryku wolowiny jesli w jednym roku straci 2 % to jest tyle co nic i nawet sie nie zastanowi co bylo tej straty powodem ale jesli straci 30% udzialu w rynku to zacznie sie drapac w glowe i doszukiwac sie powodu takiej straty. A co moze doprowadzic do tego , ze taka strata powstanie otoz tylko inny hodowca , ktory zaoferuje lepszej jakosci mieso i wlasnie takim hodowca ma byc Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to do mnie ale jesli tak to najwyrazniej nie zrozumiales posta.

Gry czy tego chcesz czy nie produkowane sa dla mas i musza dotrzec do jak najwiekszej ilosci graczy , nie moga byc niszowe jak muzyka Lou Reeda.Fifa w tej chwili jest najlepsza gra na rynku tym samym jest najlepiej sprzedajaca sie kopanka, oferuje najwiecej szeroko pojetej rozrywki , pomimo bledow , wad i wszelkich niedociagniec. Ja chcialbym aby konkurencja wydala produkt doskonaly wrecz idealny bo tylko taki produkt moze odebrac fifie pierwszenstwo i tylko produkt doskonalay moze zmusic EA do wzmozonej pracy nad kolejnymi odslonami.

 

Poza tym jakiego innego podejscia oczekujesz? Myslisz , ze 2k czy jak oni sie nazywaja ci od koszykowki zobiliby lepsza kopanke? Byc moze ale moim zdaniem nie biora sie za to bo dobrze wiedza jakie jest ryzyko i jaka gre musieliby stworzyc oraz ile lat oraz pieniedzy potrzeba na to aby wypromowac gre. 

 

Reasunujac EA ma taka przewage nad konkurencja , ze nie musi robic rewolucji , to Konami musi sie wzniesc na wyzyny swoich mozliwosci aby zrobic gre genialna ktora doprowadzi do przejecie znacznej ilosci graczy.

EA jest jak hodowca bydla , ktory ma stado liczace milion sztuk i ma 90% udzialu w ryku wolowiny jesli w jednym roku straci 2 % to jest tyle co nic i nawet sie nie zastanowi co bylo tej straty powodem ale jesli straci 30% udzialu w rynku to zacznie sie drapac w glowe i doszukiwac sie powodu takiej straty. A co moze doprowadzic do tego , ze taka strata powstanie otoz tylko inny hodowca , ktory zaoferuje lepszej jakosci mieso i wlasnie takim hodowca ma byc Konami.

 

hehhe a to właśnie dowów jakie pranie mózgu robi EA z naszymi głowami :biggrin:  porównanie kopanki do hodowli bydła heheh, nie bierz tego do Siebie kolego, poprostu sie ubawiłem przy tym poście.... 100% racji tylko porównanie mnie położyło ;)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo dziwi mnie fakt , ze niektorzy pokladaja nadzieje w studio , ktore zrobilo dobra koszykowke i na tej podstawie wyciagaja wniosek , ze pilka kopana od tejze firmy pozamiatalby konkurencje przypomne tylko , ze zawodnikow wszystkich w koszykowce jest mniej niz zawodnikow w jednej druzynie pilkarskiej i ilosc zmiennych jest pewnie kilka tysiecy razy wieksza ale to tylko teoria. Przykladow gier , ktore mialy pozamiatc jest mnowstwo , ze wspomne tylko o naszym rodzimym "wieslawie" ktory w/g niektorych mial byc mesjaszem jakosci gier komputeowych a wyszlo jak wyszlo.

 

Fifa nie bedzie sie zbyt wiele zmieniac  bo i rewolucja nie jest potrzebna , jest gra dla mas tak jak muzyka Madonny czy innej "gwiazdy" popu. Zeby EA zaczelo bardziej sie starac potrzebna jest genialana odslona pilki od konkurencji i nie moze to byc jednorazowy wystrzal tylko taka gra musialaby byc co roku lepsza. Gra od konkuencji musialab byc tak dobra aby EA odczula odplyw kasy bo nic tak nie mobilizuje jak uderzenie po sakiewce, Jednak na tym mozemy zakonczyc rozwazania bo niestety nic nie zapowiada tego aby w najblizszej przyszlosci to sie stalo. 

 

Co do Fut to EA zrobilo cos genialnego , ze udostepnilo ten tryb "za darmo" osobnik ktory to wymyslil powinien zostac bostwem w EA i wszyscy pracownicy powinni co rano spiewac mu hymny pochwalne :D no przyznajcie sie bez bicia kto z Was gral w FUT jak byl platny?

 

gdyby podstawowa fifa kosztowala 100 zl i fut drugie 100 zl, to pewnie bym kupowal i to i to. Wszystko zalezy od ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy opisie Fify 16 jest napisane,że będzie nowy polski komentarz... Czy wiadomo Wam kto użyczy swojego głosu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parą polskich komentatorów w nowej odsłonie FIFA 16 będą Szpakowski i Laskowski! :)

 

2 strony wcześniej kolega pisał :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w FIFIE język komentarza można bez żadnego problemu zmienić, co zresztą gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 16 kupie dla samego soundtracku po to by dowiedziec sie jakie hity beda w lato 2016.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 16 kupie dla samego soundtracku po to by dowiedziec sie jakie hity beda w lato 2016.

Hehe dobre i co do hitów to prawdziwe. Teraz piosenki z Fify lecą jako nowość w radiach, a ja jak taką słyszę to tytuł pojawia mi się przed oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to jest genialny pomysł, kiedyś słyszałem że do tej pory jacyś mierni piłkarze z Kanady wchodzili w te kostiumy i tworzyli ruchy zawodników w fifie(być może fejk info),a teraz proszę sam Messi - lubię nim grać i możliwość poruszania się po boisku jego stylem bardzo mnie cieszy - wkońcu on sam 'stworzył' te ruchy.

 

Podobno oficjalna okładka :

 cjacdytwsaacych.jpg

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka oficjalna tylko obok będą dodawać lokalne gwiazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to jest genialny pomysł, kiedyś słyszałem że do tej pory jacyś mierni piłkarze z Kanady wchodzili w te kostiumy i tworzyli ruchy zawodników w fifie(być może fejk info),a teraz proszę sam Messi - lubię nim grać i możliwość poruszania się po boisku jego stylem bardzo mnie cieszy - wkońcu on sam 'stworzył' te ruchy.

 

Podobno oficjalna okładka :

 cjacdytwsaacych.jpg

cos jest nie tak z jego twarza na moje profesionalne oko grafika.

Malo widoczny ronaldo i rodriguez bo to chyba oni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos jest nie tak z jego twarza na moje profesionalne oko grafika.

Malo widoczny ronaldo i rodriguez bo to chyba oni

 

Wyszczuplili, wygładzili, oczy powiększyli, taka trochę laleczka.

A z tyłu to James Rodriguez i Ronaldo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tam jest to nie ma znaczenia w sumie ale na pewno nie jest to Rodriguez czy Ronaldo - obydwaja maja czarne wlosy a jedna z postaci jest jakby blondynem, poza tym stroje nie pasuja do Realu w ogole, chocby ze wzgledu na blekitne wstawki w niektorych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek Francja:

11063898_10153507241079759_2362806986504

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W japońskiej edycji na okładce będzie Kagawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×