Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogę się doczekać nowej fify, draft zapowiada się miodnie :)!

nareszcie coś świeżego! i dostępny do ogrania w demie :) (pewnie w okrojonej wersji, ale zawsze coś)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie coś świeżego! i dostępny do ogrania w demie :) (pewnie w okrojonej wersji, ale zawsze coś)

Na 100% okrojony i bez losowości tylko z ograniczona pula kart. Na podstawie demka tego trybu ocenić się nie będzie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A demko kiedy wiadomo?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę sie doczekać nowej Fify. Już od 4 miesięcy nie grałem w Fife więc głód grania duży.

Demo pewnie koło 10 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze komentarze nie dziwie się, że EA sprzedaje niemal to samo za 200 PLN :(

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym rzecz? Chce to kupuje :) mało tego, tydzień urlopu mam na czesc fify 16 aby dobrze wystartować ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie możesz kupić odchody w złotku za 200 PLN, twój szmal ;)

Ja tęsknię za dobrą piłka z pełną swobodą, wolną od skryptów! Ale nie uświadczymy zbyt szybko takiej gry bo ludzie kupią fife za 200 PLN nawet gdy zaktualizuja tylko składy :) oczywiście podnieta będzie jak by kupili nową rewolucyjna pilke ;)

Wy macie prawo płacić za ogrzewane kotlety ja mam prawo marzyć o dobrej piłce gdzie skill góruje nad skryptami.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenomen fify to strzał w 10000 nazywajacy się FUT, jeszcze przez wiele lat nic nie będzie groziło EA.

Chcesz takiej piłki jak piszesz to odpalaj stare pesy na ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy macie prawo płacić za ogrzewane kotlety ja mam prawo marzyć o dobrej piłce gdzie skill góruje nad skryptami.

 

 

 Czyli w Fifie nawet totalne noskille mogą wygrać 1 ligę w Fucie ? Interesujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie.

Ale widzę, że masz zawężone horyzonty myślenia co sprawia, że myślisz zero jedynkowo. Dla ciebie FIFA jest idealna. To właśnie od takich mało wymagających graczy EA odcina kupony i wprowadza "stagnacje" .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie.

Ale widzę, że masz zawężone horyzonty myślenia co sprawia, że myślisz zero jedynkowo. Dla ciebie FIFA jest idealna. To właśnie od takich mało wymagających graczy EA odcina kupony i wprowadza "stagnacje" .

Nikt nie napisał, że jest idealna. Jest po prostu świetną grą, która nie ma konkurencji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma konkurencję która niestety obiera kierunek podobny do EA. Mianowicie skrypty. Straciłeś gola? No problem :) przez najbliższe 30 sekund przeciwnika obrońcy zamienią się we flegmatykow T_T Oczywiście skuteczne kosy załatwiają ten problem, ale to tylko jeden przykład z wielu. Ja mam swoje nerwy, swoją psychikę i ewentualne umiejętności, to nie konsola ma decydować o moich czy przeciwnika emocjach.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie.

Ale widzę, że masz zawężone horyzonty myślenia co sprawia, że myślisz zero jedynkowo. Dla ciebie FIFA jest idealna. To właśnie od takich mało wymagających graczy EA odcina kupony i wprowadza "stagnacje" .

 

 

 Nie rozumiem tego plucia jadem skoro nie ma się pojęcia z kim się rozmawia. Jestem starym pesowcem jak większość chyba, 2015 oczarował mnie chwilowo później zaczęła wyłazić cała masa jego mankamentów. 2016 też dam szansę bo i trailery i gameplaye wyglądają naprawdę fajnie. Nawet nie wykluczam że kupię jeśli cenowo będzie tak samo dużo tańszy na wejściu jak 2015, ba nawet jestem wielce za tym żeby w końcu stary PES wrócił bo wolę swobodę rozgrywania. Każdy inaczej odczuwa piłkę na dzień dzisiejszy Fifa jest dla mnie lepsza ale nie "idealna" jak to powiedziałeś. Ale nie, mam zawężone horyzonty myślenia bo napisałem że w każdej grze trzeba mieć jakieś umiejętności żeby coś wygrywać. Skrypty to nie wszystko po prostu, fifa się na nich nie opiera w głównej mierzę. Na przyszłość nie życzę sobie takich komentarzy pod moim adresem drogi Panie TrueGrand.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie sew.

W każdej grze potrzeba mieć jakieś umiejętności.

Problemem jest gdy spotykają się online 2 osoby jak by się wydawało o identycznych umiejętnościach i skrypty sprawiają, że raz wygram ja 4-0 a ty będziesz miał 2 słupki i 2 poprzeczki a w rewanżu będzie odwrotnie. W ogólnym rozrachunku jest remis :) i mamy 2 słabe i jednostronne mecze.

Ale gdyby wyeliminować player emotion i skrypty to mogły by być 2.piekne widowiska z wynikami 1-1 i np 2-2

Nie wiem po jaką cholere skryptów w filie i PES jest więcej i więcej.

Oczywiście dobry gracz pokona słabego i z wiatrem w oczy...

FIFA mogła by być genialna gdyby wszystko w 100% zalezalo od gracza.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No i teraz się rozumiemy i z tym co napisałeś mogę się zgodzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gamezilla.komputerswiat.pl/zapowiedzi/2015/08/gralismy-w-fifa-16-jeszcze-raz-to-samo-plus-frytki

 

 

jak co roku szajs dla niedzielnych 15 letnich pseudo graczy...

Ktoś tą edycję dobrze podsumował na podstawie trailerów co nowego znajdziemy w fifie otóż napisał że w tym roku szykuje się najlepsza karcianka na ps4 a gamepley to jedynie nic nie znaczący dodatek do tej machiny zarabiającej miliony. Trafił w punkt. Mnie tylko dziwią narzekania fanów że mało zmian. Przecież po co zmieniać cokolwiek w tej grze skoro sprzedaje się tego tyle. Musieli by być samobójcami aby polepszać tą grę przy takiej sprzedaży. W sumie to nie mój cyrk ta gra. Niech każdy gra w to co lubi ale śmiesznie brzmią te narzekania że mało zmieniają. To fani decydują że fifa jest jaka jest a dla mnie jest to jedne z największych nieporozumień w branży obok "fenomenu" halo i assasin creed ale na szczęście ja tego nie kupuję więc mogę się tylko przyglądać tej komicznej sytuacji fify gdzie z tej gry zrobili karciankę z oskryptowanym FUTem ale życzę dobrej zabawy bo każdy lubi co innego i ma mniejsze lub większe wymagania co do gry. Ja bym za to 50 zł nie dał ale nie ja o tym decyduję tylko miniony które mnie zgniatają w swojej nieomylności. Szkoda mi tylko tej mniejszości fanów która by naprawdę chciała znaczących zmian w gameplayu. Dla nich niema ratunku te miliony ludzi was po prostu zmielą. Jest licencja, jest Fut i nic innego się nie liczy. Nie zazdroszczę oczekiwania na zmiany oczywiście tym którzy tych zmian oczekują.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmiesznie się to czyta, dziwią mnie też pretensje do kota, że nie jest psem. Czy FIFA kiedykolwiek udawała chociaż symulacje? No właśnie - nigdy. Od zarania dziejów to był typowy arcade z masa absurdow jak chociażby gole z połowy boiska. Wtedy(98rok) nie chciałem patrzeć nawet na Fife, ale panowie z EA tak dopracowali i doladowali produkt, że od 2009 roku mają moje 200zl w dzień premiery.

Tak FIFA to jest arcade, licencję i fut który zjada wszystkie tryby online na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.twitch.tv/twitch

 

Stream z Gamescomu, grają teraz w FIFE 16.

Jak dla mnie to tempo jest troche wolniejsze i zawodnicy nie są tak zwrotni względem poprzedniczki, co jest dla mnie na duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może wyrazić swoją opinię, od tego jest forum. Jednemu Fifa się podoba, drugiemu nie.

Natomiast sformułowania na temat innych, że są 15-to letnimi, niedzielnymi pseudo graczami musiał stworzyć 14-to letni niedzielny pseudo filozof ;)

 

Fifa jest jedną z najbardziej wkur...jących gier ever, a tryb fut wywołuje tak skrajne emocje, jak żaden inny.

Tylko co z tego, skoro dla ludzi uwielbiających piłkę nożną po prostu alternatywy od lat nie ma?

I bynajmniej nie jest to wina EA, jak macie sączyć jad, to proponuję w stronę Konami.

 

A może też paradoksalnie te skrajne emocje powodują, że tylu ludzi ciągnie do tej gry?

W końcu w większości grający w Fifę to samce, a naszych instynktów tak łatwo zabić się nie da :D

 

W dzisiejszych czasach kasa się musi zgadzać i dopóki się zgadza, nie oczekujcie od korporacji radykalnych zmian.

 

Ja kupię na bank. Na pewno nie na premierę, bo jak znów wsiąknę, to kolejny raz inne gry będą tylko dekoracją na dysku.

W dodatku będzie to moja pierwsza Fifa na XO i nie odpuszczę sobie przyjemności zagrania np. legendami w fut.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco wyżej typowi PESowcy. Płacą za gówno co rok po 200 zł, a później płaczą w wątkach o Fifie.

Hahah odwiedź może temat pesa i poczytaj co o nim sądzę zanim zaczniesz się tu kompromitować na potęgę ignorancie. Gdzie takich sieją aaa ale to assasin _król_poznania dobrze że nie albanii bo wtedy bym miał już prze...bane na amen.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah odwiedź może temat pesa i poczytaj co o nim sądzę zanim zaczniesz się tu kompromitować na potęgę ignorancie. Gdzie takich sieją aaa ale to assasin _król_poznania dobrze że nie albanii bo wtedy bym miał już prze...bane na amen.

zostaw KRULA w spokoju. Bój się go jak wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×