Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem zainteresowany poważniejszym ściganiem i najbardziej podoba mi się Formula Gulf(swoją drogą jest to prawdziwa seria wyścigowa z licencją, nie tak jak Formula A, rokkie itp) ale nikt się na razie nie wpisał, więc poczekam na razie z wyborem.

To prawda jest to prawdziwa seria wyścigowa

No to zdecydowałem na początek Renault clio ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, może w takim razie, skoro już jest Nas 12, dziś jakaś ustawka wstępna ? Zobaczymy jak to nam pójdzie ? 

 

ps. Sieniu, myślę że można już myśleć nad kalendarzem torów ?

 

http://www.renaultsport.co.uk/championships/renault-uk-clio-cup/race-calendar/- niestety, kilku torów nie ma, ale coś sie doda :)

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może w takim razie, skoro już jest Nas 12, dziś jakaś ustawka wstępna ? Zobaczymy jak to nam pójdzie ?

Ja dzisiaj niestety odpadam koniec plusa

No i melanz mnie poniesie ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawsze po 20 live, jak ktoś chce dajcie zaproszenie można rozpocząć jakieś luźne jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chcąc zrobić dzisiaj filmik promujący naszą ligę przydażyła mi się taka sytuacja.Zero przeciników a auto co
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CrjC7_YxNv0"frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chcąc zrobić dzisiaj filmik promujący naszą ligę przydażyła mi się taka sytuacja.Zero przeciników a auto co

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CrjC7_YxNv0"frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

A może zwyczajnie Cie przeciążyło ....nagły skręt kierownicą i takie loty ;)  Clio  ma wysoko środek ciężkości i jest dość niestabilne :biggrin:  Nie no żarcik:) w sumie wygląda to tak jak by podbiła Cie niewidzialna przeszkoda a potem w powietrzu uderzasz w niewidzialną ścianę :) Tak czy siak IMPONUJĄCY dzwon...w pustym otoczeniu:) 

Czy to sie może zdarzyć komukolwiek w wyścigu Clio Cup?...ciekawe:)

Dawno nie smigałem w PC , Wiedzmin wciąga jak odkurzacz:) Dziś jednak żonka z dzieciakami wybyła do teściowej pomóc wybrać zabawki a ja mogłem trochę po testować :)

Zacząłem od małej Ginetty na Mazda Laguna:) Auto prowadzi się doskonale :) Czuć wyścigowe zacięcie i niski środek ciężkości, prowadzi się jak mała zwinna wyścigówka. Daje mnóstwo frajdy a w perspektywie dalszych testów okazała sie tez najprostszym autkiem ...na start:)

 

Dalej przesiadłem się do Reno Clio które znałem z kariery. To autko zdecydowanie bardziej wymagające. Słabiej dociśnięte , większe i bardziej kanapowate;) Trzeba się sporo napracować by płynnie przemierzać tor. Auto zajebiste ale jednak dla mnie mniej ekscytujące niż Ginetta:)

 

No i na koniec , po raz pierwszy wsiadłem w Formułe Gulf.  Ja pierdziele ALE CZAD :biggrin:  :biggrin:  To chce jechać to :whistling:  Zacząć wyścigi w PC od bolidu:) Świetna przyczepność , zajebiste prowadzenie, mega osiągi i ZERO nudy. Adrenalina dawkowana non stop. Auto też łatwiejsze w kontroli od Clio , tylko na prędkość trzeba uważać. W kategorii emocji zdecydowanie nr.1! :)

 

Fajnie by było gdyby zebrało się wystarczająco ścigantów na 2 serie....oby:)

 

Tomek , Smokey , jak czytacie to zgłoście się.....do Ginetty lub Gulfa, pls ;)  . Piotras jak by Gulf nie wypalił to przejdziesz do Clio czy Ginetta? :)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dołącze. Na razie w takim razie poproszę o zapisanie do ginnety ,o ile nie zbierze sie ekipa na gulf'a

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, może w takim razie, skoro już jest Nas 12, dziś jakaś ustawka wstępna ? Zobaczymy jak to nam pójdzie ? 

 

ps. Sieniu, myślę że można już myśleć nad kalendarzem torów ?

 

http://www.renaultsport.co.uk/championships/renault-uk-clio-cup/race-calendar/- niestety, kilku torów nie ma, ale coś sie doda :)

 

Kalendarz już powoli układam w poniedziałęk już powinnien być 

A może zwyczajnie Cie przeciążyło ....nagły skręt kierownicą i takie loty ;)  Clio  ma wysoko środek ciężkości i jest dość niestabilne :biggrin:  Nie no żarcik:) w sumie wygląda to tak jak by podbiła Cie niewidzialna przeszkoda a potem w powietrzu uderzasz w niewidzialną ścianę :) Tak czy siak IMPONUJĄCY dzwon...w pustym otoczeniu:) 

Czy to sie może zdarzyć komukolwiek w wyścigu Clio Cup?...ciekawe:)

Dawno nie smigałem w PC , Wiedzmin wciąga jak odkurzacz:) Dziś jednak żonka z dzieciakami wybyła do teściowej pomóc wybrać zabawki a ja mogłem trochę po testować :)

Zacząłem od małej Ginetty na Mazda Laguna:) Auto prowadzi się doskonale :) Czuć wyścigowe zacięcie i niski środek ciężkości, prowadzi się jak mała zwinna wyścigówka. Daje mnóstwo frajdy a w perspektywie dalszych testów okazała sie tez najprostszym autkiem ...na start:)

 

Dalej przesiadłem się do Reno Clio które znałem z kariery. To autko zdecydowanie bardziej wymagające. Słabiej dociśnięte , większe i bardziej kanapowate;) Trzeba się sporo napracować by płynnie przemierzać tor. Auto zajebiste ale jednak dla mnie mniej ekscytujące niż Ginetta:)

 

No i na koniec , po raz pierwszy wsiadłem w Formułe Gulf.  Ja pierdziele ALE CZAD :biggrin:  :biggrin:  To chce jechać to :whistling:  Zacząć wyścigi w PC od bolidu:) Świetna przyczepność , zajebiste prowadzenie, mega osiągi i ZERO nudy. Adrenalina dawkowana non stop. Auto też łatwiejsze w kontroli od Clio , tylko na prędkość trzeba uważać. W kategorii emocji zdecydowanie nr.1! :)

 

Fajnie by było gdyby zebrało się wystarczająco ścigantów na 2 serie....oby:)

 

Tomek , Smokey , jak czytacie to zgłoście się.....do Ginetty lub Gulfa, pls ;)  . Piotras jak by Gulf nie wypalił to przejdziesz do Clio czy Ginetta? :)

Trochę mnie to zdziwiło że najpierw miałem maskę wgniecioną a póżniej takie salto :biggrin:

A Formuła Gulf Fantastyczne odczucia daje, naprawdę aż chce sie tym jezdzić non stop zresztą jak Ginetta

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy od tego Clio chcecie. Można go cisnąć ile wlezie bez żadnego problemu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze chłopaki maja fajne tempo zapowiada się niezła seria wypocin...i o to w tym chodzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tomek , Smokey , jak czytacie to zgłoście się.....do Ginetty lub Gulfa, pls ;)  . Piotras jak by Gulf nie wypalił to przejdziesz do Clio czy Ginetta? :)

Raczej ginnetta, wczoraj pierwszy raz nią jechałem i jak na tak małą moc, to naprawdę jest fajna. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodny trening sie udalo smignac:) Ginetta przeswietna :) Gulf tez:)....Clio tez sopko;)

Brakowalo mi tylko bocznych strzalek ostrzegajacych o zblizaniu innego auta. Trzeba sie bedzie przyzwyczaic i zwracac szczegolna uwage na ataki po wewnetrznej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszych miodnie-malinowych treningach, już sam nie wiem czy chcę Clio :D Gulf i Żyletta przypadły mi do gustu, bardzo :) kurde, brakowało mi takiego ścigania ! 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzisiaj nie ruszymy z eventem w GTbN to pewnie bym próbował rozruszać online w pCars dzisiaj. Trzeba przegonić Żyletę i może wreszcie zobaczyć jak się człowiek spisuje na tle reszty :) Kilka migracji z Clio (Ginetta ma widzę dobry PR :D) plus kilka nowych osób i to Żyleta wystartuje jako pierwsza :) Gulf bez szans na własną serię (póki co) ale jego też bym sprawdził by chociażby wiedzieć o czym piszecie :)

 

Do tej pory nie wykminiłem jednak jak dołączyć do kogoś, kto już jeździ w pokoju (znajomy) - kilka dni temu próbowałem opcji Impreza z Toresem bodajże (bądźcie wyrozumiali, ja dopiero poznaję system PS4 jako taki :) ) i nawet udało się coś napisać ale opcji wejścia do pokoju nie widziałem. Będę potrzebował przewodnika. Anyone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś widziałem właśnie że próbowaliście w piątek bodajże ze Smokey'em dołączyć ale cisza była jak makiem zasiał ;)

Widzę że już jakieś treningowe sesje były, ja niestety w weekend byłem nie obecny nie licząc właśnie piątku, ale dzisiaj jestem chętny jak coś.

Z tym dołączaniem to proste, tylko my wtedy jeździliśmy chyba w prywatnej sesji w innej takiej lidze, więc może dlatego był problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie rzecz z tymi ustawieniami ligi. Z drugiej strony potem chyba Smokey jeździł samotnie i do niego też się nie dobiłem. 

 

Jeśli dzisiaj będę to przed 22 jakoś. Jeśli ktoś planuje jeździć a zwłaszcza jeśli zapisał się do Ginetty - prośba o dodanie mnie do znajomych, szybciej się odnajdziemy. Ja jeszcze kompletnie nie trenowałem z nikim online, tylko luźne jazdy na BH.

 

Świetny okres dla gracza :)

 

PS. Ustalmy może wstępnie jakiś tor na start, kto będzie pierwszy będzie wiedział co zakładać a i porównywalność między sesjami jakaś będzie. Proponuję Brands Hatch GP na początek. Kto chętny - palec pod budkę :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mogę, ale chętnie pośmigałbym na torach, których nie mieliśmy w GT6.

Co do migracji z Clio do Ginnetty, to z tego co pamiętam Gustaw też coś o tym wspominał.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Dżinettą i raczej nie zmienię autka, bo naprawdę fajnie się tym pyrtkiem jeździ.

Jak coś to mogę punkt 22 założyć i zbiórka ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw nie był chyba zdecydowany, trzeba by odświeżyć wątek. Do tego Sieniu też sam jest fanem Żylety, trzeba go tylko przekonać jakimś soczystym filmikiem z reala ;)

 

Tor zaproponowałem bo póki co sam jestem na etapie badania fury i ogólnego wczuwania w grę - łatwiej mieć jedną łamigłówkę w danym momencie. Ale to oczywiście tylko propozycja toru, bardziej istotne byśmy wszyscy korzystali z jednego - dla porównywalności i ułatwienia organizacji treningów (chociaż luźna zmiana torów podczas sesji też ma swoje plusy). Co proponujesz Piotras? Jeśli na treningach się sprawdzi, można taki obiekt zaproponować np. na start eventu...

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze treningi idą pełna para. Ja dzis wykupuje plusa i tez moge byc koło 22:00 na treningu. Co do ginetta to nadal mam ja w głowie zeby była moim numerem jeden na początek ;)

A i jeszcze mam pytanie co do kalendarza chcecie realistyczna ilośc rund czyli np. Renault clio cup ma ich 9 czy mniej

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw nie był chyba zdecydowany, trzeba by odświeżyć wątek. Do tego Sieniu też sam jest fanem Żylety, trzeba go tylko przekonać jakimś soczystym filmikiem z reala ;)

 

Tor zaproponowałem bo póki co sam jestem na etapie badania fury i ogólnego wczuwania w grę - łatwiej mieć jedną łamigłówkę w danym momencie. Ale to oczywiście tylko propozycja toru, bardziej istotne byśmy wszyscy korzystali z jednego - dla porównywalności i ułatwienia organizacji treningów (chociaż luźna zmiana torów podczas sesji też ma swoje plusy). Co proponujesz Piotras? Jeśli na treningach się sprawdzi, można taki obiekt zaproponować np. na start eventu...

Ja bym proponował coś innego z angielskich torów(świetne wąskie tory w starym stylu) lub np. Imola, Zolder, Brno, Hockenhaim itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj będziecie śmigać to i ja się pojawię :) 

 

Pośmigałem trochę renówką i gulfem. Clio strasznie mi tyłem zamiatało w szybkich zakrętach i czasami ciężko było utrzymać odpowiedni tor jazdy. Gulf piękna sprawa, może pojawić się w poźniejszym czasie. Ginetty nie testowałem, ale w razie co mogę być chętny na zamianę renówki na "żinetę" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ino nie Zolder, jo wos prosza. Każdy dosłownie tylko nie ten ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×