Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jak wycięty fragment z dohamowania patrząc na pomiar czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki szybki że go w czasie przeniosło kurcze dalej ta gra ma karygodne błędy. mimo wszystko w GT takich nie było za to były inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore bledy sa az smieszne jak np. zjazd AI do pitu na Lagunie. Chocby nie wiem jak wolno wjechac to AI przywala w bande na lewoskrecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W r1 przyciąłem zakręt, i tak mnie gra ostro przyhamowała, że zespinowałem i lipa do końca.

Drugi wyścig... :1_grinning: Nie potrafiłem tych łosi zmusić do zmiany opon (3 zjazdy do boksu) i cały deszcz jechałem na slickach. Festiwal Drift Masters :1_grinning: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrociłem :)

 

Proszę o tabelkę bo widzę domyślam się zaszły pewne zmiany ... :38_worried:

 

A tymczasem  takie pamiątkowe zdjęcie

 

Ala Circuit

hfjr6xos9xqy.jpg

 

Edytowane przez DeeS
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z Marmoladki chcą do nas przechodzic:) hmm..

Sent from my MI 5 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, DeeS napisał:

Wrociłem :)

 

Proszę o tabelkę bo widzę domyślam się zaszły pewne zmiany ... :38_worried:

 

A tymczasem  takie pamiątkowe zdjęcie

 

Ala Circuit

hfjr6xos9xqy.jpg

 

Napisz cos wiecej, jezdziles? kibicowales? testowales? wygrales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tprudzic napisał:

Napisz cos wiecej, jezdziles? kibicowales? testowales? wygrales?

 

Pojechaliśmy tam ze swoim zespołem Bambini Racing.

 Pierwsze dwa dni trenowaliśmy na torze Adria Karting - Czwartek - Piątek

 

A następnie sobota-niedziela przenieśliśmy się  na mniejszy tor ale za to w jakich warunkach . Pięknie położony tor . Dookoła góry .... pieknota . Nie wspomnę o widokach po drodze... :)

 

Jest to  jeden z ulubionych torów Roberta Kubicy. Bardzo fajne różnice poziomów- po prostej startowej  piękny zjazd w dół.  Watkins Glen / Laguna Seca w mniejszym wydaniu :)

Ala Karting Circuit

 

ala_karting_circuito.jpg

 

Mam nowego zawodnika - Szwed- Max Bik który od tego sezonu będzie z nami jeździć.  Chłopak ma 7 lat a naprawdę będzie wielki ! Mega talent !  W niedzielę na dwa ostatnie wyjazdy  wymieniłem mu silnik na inna kategorię  - znacznie szybszą i to co zobaczyłem  jeszcze bardziej zmotywowało mnie to pracy i zrobię wszystko aby w Polsce wygrał sezon w swojej kategorii  a nie będzie łatwo ;)

 

 

 

 

namiot2.jpg

namiot1.jpg

namiot3.jpg

 

 

@tprudzic ja teraz szkolę młodych ale czasami i ja wskoczę i pojeżdżę :) Planuję  ogólnie pojechać jeszcze w kartingu.

Edytowane przez DeeS
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta daj spokój 7 latek nas objedzie w pip.

 

super zajęcie zazdroszczę ci Dees ale tak normalnie nie po Polsku

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty myślisz że w Call of duty czy inne Fify to z kim przegrywasz...?? Z dziećmi dziadku. Dawać młodego!!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Zrobię dziś filmy.. To możesz Gustaw obejrzeć i wlepic mi z 2 kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w coda i bf i fify nie gram.

 

OKi dawaj te filmy coś się wlepi nie ma problemu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co na Rua mój największy problem to sama ścieżka przejazdu, szczególnie dohamowanie po prostej S/M. Jakieś porady od Fordowców? Przy moim secie (i tak heble ustawione na przód stosunkowo mocno) muszę dohamować umiarkowanie już na początku załamania trasy i dokończyć przed samym zakrętem w lewo. Jeśli przed nim nie wytracę prędkości, spin jest pewny - blokada hamulców i staję dęba. A i fakt, że przełożenie układu kierowniczego trzeba zmienić, nawet nie wiem czy nie jeszcze bardziej na korzyść szybkości (niż podawał to bodajże Dark na psn).

 

Zważywszy powyższe, poprawny technicznie przejazd to z reguły u mnie wysokie 1:20. BL na poziomie 1:20:5XX. Bez pomocy chyba nic więcej z tym nie zrobię.

 

Poza tym jeździ się bardzo fajnie, ciekawy tor, do tej pory nie miałem przyjemności śmigać tam nawet chwili. Wczoraj nawet nie próbowałem do Was wbijać, uczyłem się obiektu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieglo skroc sobie skrzynie o jeden klik. Zyskasz troche przyspieszenia a na hamowaniu Ford chetniej sie zlozy w zakret po puszczeniu gazu. Heble mam na 64% na przod ustawione i w ten zakret wchodze od wewnetrznej strony starajac sie trzymac kiere na wprost aby maks z hamowania wycisnac konczac na srodku pasa. Jak lekko ucieka na spina to dodaje lekko gaz na korekte.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale przełożeniem skrzyni też majstrowałem i nie mogę złapać punktu odniesienia. Możesz podać dokładne ratio później? Z góry dzięki. Dzięki za pozostałe tipsy, sprawdzę.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem na psn poki co urywalem czas technika jazdy. Na treningu wczoraj stanalem na 1:18:5, w offline zrobilem 1:18:1 i sciana. Zaczne wiec grzebac w secie bo uwazam ze Ford wyzsze 1:17 wyciagnie. Jak chcesz wczesniej potrenowac to wczytaj sobie setup z Willow Springs ode mnie i na dzien dobry masz juz lepiej niz default na Ruapuna. Tylko heble daj na 64% przod bo nie utrzymasz auta z tymi z Willow

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heble mam właśnie chyba na tym poziomie. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na treningu zrobiłem 1:18,985 i koniec,muszę sprawdzić wasze ustawienia hamulców,bo może to jest klucz do poprawy wyniku.
Chociaż lepiej mieć równe tempo wyścigowe niż BL :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie i ten wyscig bedzie wyjatkowy pod tym wzgledem. Tempo bedzie znacznie nizsze wg mnie niz BL. Tu jest tak wasko i kreto ze w 16 osob na torze tak sie rozciagnie stawka ze zawsze ktos kogos z przodu i z tylu bedzie mial :) i patrzac na potencjalne destruction derby w t1 na poczatku, zastanawiam sie czy warto w kwalifikacjach sie wyrywac na wyzsze pozycje. Moze lepiej przeczekac na tyłach? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Darkman133 napisał:

Zgadza sie i ten wyscig bedzie wyjatkowy pod tym wzgledem. Tempo bedzie znacznie nizsze wg mnie niz BL. Tu jest tak wasko i kreto ze w 16 osob na torze tak sie rozciagnie stawka ze zawsze ktos kogos z przodu i z tylu bedzie mial :) i patrzac na potencjalne destruction derby w t1 na poczatku, zastanawiam sie czy warto w kwalifikacjach sie wyrywac na wyzsze pozycje. Moze lepiej przeczekac na tyłach? ;-)

 

O Audi słów kilka.

ooo :) To Wy czekajcie  a ja ogień!:) 

 

Wczoraj chwile pojeździłem i stwierdzam że tor jest świetny ! - Bardzo lubię takie tory . Bardzo dobrze się na nich czuje .  Co prawda zrobiłem może ze 20 okrążeń i musiałem szybko uciekać ( przepraszam że tak bez dobranoc, itp ale to było nagłe )

 

T1- jest naprawdę tricky - ja go pokonuje bardziej od zewnętrznej  niż od wewn.  Chociaż jeszcze trudno mi na ten moment dokładnie napisać co trzeba zrobić. Na pewno ten tor wymaga  bardzo spokojnego stylu jazdy i w wbrew pozorom im łagodniej tym lepiej póki co.  Dzisiaj postaram się jeszcze pojeździć niby zrobiłem jakieś 1.17.x   ale to takie jakieś bez emocji było  moim zdaniem.

 

P.S T1 można fajnie z uślizgiem wejść i jak się uda to nadrabiamy jakieś 0,3 sek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekscie Audi vs Ford to ten tor ma zbyt długą prostą S/M :) Ford tam sie rozpedza jak z zaciagnietym recznym przy Audi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark, jak zwykle jesteś niezawodny. Bl na poziomie 1:19:5Xx, set z grubsza z Willow. Dziękuję.


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×