Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za ściganie. Pierwszy wyścig bez historii. Wystartowałem na P4 i przyjechałem na P4. Tylko na początku krótki pojedynek z cyber24. Drugi wyścig dużo więcej się działo. Niestety zrobiłem dużo błędów. Zaczęło się od mojego błędu i wypchniecia z toru darkman na lewym zakręcie pi prostej start meta. Przepraszam. Jak masz pretensje to uzasadnione. Nie powinienem tam atakować. Potem straciłem koncentrację i środek wyścigu to kolejne błędy. Pod koniec fajna walka z cienglasz, marta i ktoś jeszcze. Ogólnie wynik słaby ale dużo się działo wiec wyścig fajny. Dziękuję za event. Gratulacje dla zwycięzców. Mam nadzieję że do zobaczenia w przyszłą niedzielę. Będę bacznie obserwował czy wskakuje z rezerwy.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj słabo z formą było. W R1 masa drobnych błędów. Na próbach wyprzedzenia killroya regularnie wywalałem siebie z trasy i co zyskalem to zaraz tracilem. Z Camelem za to dobre pół okrążenia 2 wide walczyliśmy. Dobrze było :)

Jak sie wkrecilem juz w jazde to sie wyscig konczyl i juz nie bylo o co walczyc.

W R2 zdecydowanie lepiej. Przepraszam Bartka za moj spin w T1. Ustawilo mnie bokiem na wyjsciu i dodalem gazu zeby zwiać z toru. Ford znowu jednak spina zrobil i wpadłem przed maske Bartkowi. Mam nadzieje ze wszystko z fura u Ciebie było OK bo odchodziles mi bardzo szybko. Niemniej jednak moja wina, bije sie w pierś.

Pela nic mi sie nie stalo na tym wypchnieciu. Troche mnie z rytmu wybiles ale nadrobilem a fura nie zostala uszkodzona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak przygotowania, brak zdrowia.. i zmeczenie po wczorajszej marmoladzie... 

Wazne ze byli gorsi odemnie na starcie R1... Starzi moj idolu! Zawsze moge na Ciebie liczyc.  Zatem start na przedostaniej pozycji i na tej samej koniec R1. No nic wiecej apropos tego wyscigu. Do zapomnienia...

Skolei r2... Inna bajka. 

Starzi (moj idol) puszcza mnie juz na pierwszych kilku zakretach. No i lece... i gromadze to sekundy... Az wkoncu z odsiecza aby szacun brata ratowac Pan Marcin zabiera sie za mnie.  Ogolnie ja z glowa pelna Gustawa a on z obawa ze moge mu zepsuc wyscig walczyl chyba z 3 lapsy... Potem Diego ktory w sumie na mojej dobroci skorzystal bo za duzo miejsca zostawilem jemu a za malo sobie. Co zrobic.  Kolega Werthers Original (Carmel)  postanowil rowniez wziasc p3 jak swoje.. Niestety nie udawalo sie dlugo. Pitsop i spadlem nizej ... no i Cyber Marian tez mnie chce wziasc... udaje mu sie. #

Podsumowanie takie... wyscigi bardzo fajne pomimo tego ze nic nie bylo jezdzone...

 

Teraz pytanie do was... dzis potrenowalismy tez troche Monze... 1:39:4 zrobilem i wydaje mi sie ze mozna jeszcze z pol sekundy sciagnac... Jak inni? Tylko ze znowu Monza to tor prosty ktory lubie wiec pozniej moze byc roznie...

 

Kwali:

15078749_1319017518156179_54796158668446

 

R1:

15135846_1319017588156172_74320145371848

 

R2:

15094518_1319017631489501_82043624704796

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj słabo z formą było. W R1 masa drobnych błędów. Na próbach wyprzedzenia killroya regularnie wywalałem siebie z trasy i co zyskalem to zaraz tracilem. Z Camelem za to dobre pół okrążenia 2 wide walczyliśmy. Dobrze było

Jak sie wkrecilem juz w jazde to sie wyscig konczyl i juz nie bylo o co walczyc.

W R2 zdecydowanie lepiej. Przepraszam Bartka za moj spin w T1. Ustawilo mnie bokiem na wyjsciu i dodalem gazu zeby zwiać z toru. Ford znowu jednak spina zrobil i wpadłem przed maske Bartkowi. Mam nadzieje ze wszystko z fura u Ciebie było OK bo odchodziles mi bardzo szybko. Niemniej jednak moja wina, bije sie w pierś.

Pela nic mi sie nie stalo na tym wypchnieciu. Troche mnie z rytmu wybiles ale nadrobilem a fura nie zostala uszkodzona.

Nie było źle, zawiecha padła z przodu i czasy spadły o 0,5s ale chłodnica przeżyla więc puszczam w niepamięć ;) P3 starczy, choć z dobrym zawieszeniem może była by szansa dogonić Diego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze mialem obcykane co o jak ale pare kolek zweryfikowalo moja jazde.

R1- start ok ale potem nie moglem zlapac tempa co ostatecznie wykorzystal Marcin i Bartek . Bardzo duzo bledow to cud ze dojechalem 3.

Mialem ogromny problem z hamulcami ... musialem Bartek wczesniej hamowac. I zapomnialem zwiekszyc chlodnice jrchalem na 30 :/

Ostatecznie na ostatnim okrazeniu jeszcze pierwszy zakret przestrzelilem i oddalem Bartkowi 2 miejsce.

R2- tu sie dzialo kogos nawet uderzylem ale poczekalem i puscilem . Do pit stopu tak o. Po pit stopie gonilem marcina i jiz

bylem na 2-3 sek z 9 ale dostalem kare i tak juz dojechalismy.

Gratuluje wygranej!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Event panowie za ściganie i organizację.

 

Monza mój ulubiony co by się nie działo będę i potrenuję poustawiam autko , macie jakiś setup wstępny na Mclareana ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw cos ci podrzuce dzis... siedze w domu chory to chociaz pogram sobie... 

Mam nadzieje ze nikt nie ma zadnych skarg bo ja juz Tabelke zrobilem i wyniki znam.. z checia sie podziele.. 

 

15181599_1319578191433445_32095436077750

Gratulacje Marcin... W nagrode dostajesz moje Sliwki Wegierki.. Dostarczy ci je brat Artur.

 

sliwka_wegierka_7_by_jaloszka.jpg

 

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj bo w pracy już się obrobiłem a do 17.00 muszę odbębnić na zegarze 8 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj moje filmy z wyscigow.. i karaj przyjacielu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Marcina!

Ja z eventu jestem zadowolony bo duzo ciekawych akcji i pogoni było a przy okazji wynik tez niczego sobie.

Fordem jezdzilo sie naprawde swietnie i dziekuje wszystkim za walke i dawke emocji wyscigowych!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratsy dla czolowki z audi i forda.

teraz podrzucajcie czasy z monzy.

ja mercem poki co 1:40.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę o wskazówki jak ustawić Maca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie cieglo tym razem nie licz ;) ja tych fur nie ogarniam i na default bede latał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tym bardziej, że Ty tym razem w przeciwnym obozie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro prosisz.. To MCL robi 1:37:5xx..

Opony jednak jem bardzo...

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieję że się poprawię.

Tak jak napisalem na fb. W zwiazku z tym ze w domu siedzę i się lecze to podajcie mi auta to dodam do tabelki na nowy event.

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mam nadzieję że się poprawię.

Tak jak napisalem na fb. W zwiazku z tym ze w domu siedzę i się lecze to podajcie mi auta to dodam do tabelki na nowy event.

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Ja Mercedes

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error ja jade Mercedesem a jesli chodzi o czasy nim na Monzie to ich nie ma bo dopiero bede objezdzal ten samochod. Na szczescie tor dobrze znany wiec bedzie latwiej sie przestawic.



Wg danych z tego miejsca http://cars-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=4241994684&vehicle=1979398129
to McLaren moze byc nawet 4s szybszy :-/
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre ściganie fajnie było wygrać ale prawdziwe gratulacje należą się Darkmanowi, drugie miejsce Fordem to jest coś.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duza szansa ze bedzie zastrzyk osobowosciowy... mowimy o 6 osobach.  Rozmowy prowadze.... jakbym nie wrocil jutro to poczekajcie... do czwartku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, morze wódki wypijesz zatem aby 6 osób zwerbować :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , chciałbym ścigać się z wami , prośba o wpisanie mnie na listę , o sobie - grałem na ps3 w granturismo 6 brałem udział w różnych startach i tych poważnych w lidze i tych dla fan myślę że coś tam potrafię , prowadzę auto według zasad panujących na real tor  pozdrawiam ikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PSN masz takiego samego nicka?  jezdziles juz z nami w treningu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×