Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

ABS - Nie

HS - zdecydowane Nie

21:30

 

PS. Głosowanie róbmy per seria, jeździmy przecież osobno - rozumiem Sieniu, że to uwzględniłeś. Rozumiem też, że automat odpada.

 

Tak oczywiście.. Jeśli ktoś chce jezdzić na automacie to jego strata i tyle :D

Sieniu głosowanie to najgorsza decyzja jaką mogłeś podjąć, mataman dobrze mówił że demokracja się nigdy nie sprawdza :)

ABS TAK

HS TAK

21:00

To była jedyna myśl jak przyszła mi do głowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyniki będą pokażą tylko ile tutaj jest za przeproszeniem idiotow którzy myślą że jak oni mają kierownicę to każdy musi mieć :)

Wyłączenie ABS ostatecznie pogrzebie padowcow , i to nawet nie w kontekscie tego sezonu , ale kolejnych i mocniejszych samochodów.

Nie wspominając już o tym że takie restrykcje praktycznie z góry skazuja ligę na problemy z frekwencja, bo takich zapaleńców jest garstka , a na konsolach to już w ogóle.

Nawet na PC jest coraz gorzej , zobacz sobie co się na simracing.pl dzieje , ludzi mniej , lig mniej , nawet F1 już nie organizują

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda seria może mieć inne podejście przecież. W tej abs nic nie daje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyniki będą pokażą tylko ile tutaj jest za przeproszeniem idiotow którzy myślą że jak oni mają kierownicę to każdy musi mieć :)

Wyłączenie ABS ostatecznie pogrzebie padowcow , i to nawet nie w kontekscie tego sezonu , ale kolejnych i mocniejszych samochodów.

Nie wspominając już o tym że takie restrykcje praktycznie z góry skazuja ligę na problemy z frekwencja, bo takich zapaleńców jest garstka , a na konsolach to już w ogóle.

Nawet na PC jest coraz gorzej , zobacz sobie co się na simracing.pl dzieje , ludzi mniej , lig mniej , nawet F1 już nie organizują

Słuchaj sam jezdzę na padzie  :dpad: i wielce mi brak tego ABS nie przeszkadza naprawdę, dostaniesz grę w swoje łapki i zobaczysz,a jak chcesz to ci ją udostępnię na godzinkę i odrazu zmienisz zdanie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę u siebie , i zdania nie zmienię, tez jeżdżę bez , ale to nie jest powód żeby zabierać szansę innym którzy chcieli by się zapisać a nie zrobią tego widząc restrykcje . Argument o ustawieniu samochodu tak żeby bez ABS można było gaz w podłogę wcisnąć do mnie nie trafia bo to nie jest rozwiazanie .

W Clio to nie będzie problem , ale jak przyjdą szybsze samochody to będzie dopiero płacz nad rozlanym mlekiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jeżdżę na padzie i wyłączenie ABS nie robi mi różnicy. Gorzej już z ręczną skrzynią biegów to już mi sprawia problem z redukcją biegu w dół ciężko ułożyć palce :D I chciałby jeździć z automatem bez asystentów jeśli tak można, a jeśli nie to trudno trzeba będzie się dostosować i więcej trenować ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jeżdżę na padzie i wyłączenie ABS nie robi mi różnicy. Gorzej już z ręczną skrzynią biegów to już mi sprawia problem z redukcją biegu w dół ciężko ułożyć palce :D I chciałby jeździć z automatem bez asystentów jeśli tak można, a jeśli nie to trudno trzeba będzie się dostosować i więcej trenować ;)

Automat zostaje sami kiedys stwierdzicie ze to was spowalnia, i przejdziecie na manual ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Polo jak jeszcze raz nazwiesz tu kogos idiota to sie do tego Twojego Zabrza wybiore.

Ogolnie po Twoich wpisach nie chce mi sie z Toba jezdzic .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu, pewnie masz rację będzie trzeba potrenować :) Ja cały czas liczę że zaczną chodzić te kiery od logitecha bo moja G25 się tylko kurzy niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu, pewnie masz rację będzie trzeba potrenować :) Ja cały czas liczę że zaczną chodzić te kiery od logitecha bo moja G25 się tylko kurzy niestety.

Tez na to licze ze zaczna wspierac kierownice. A jrsli chodzi o manual ja sobie ustawilem pod prawym analogiem i jest bajka ;)

Przypominam o głosowaniu ABS-TAK,NIE HS-TAK,NIE Godzina 21:00 21:30 22:00

ABS-NIE

HS-TAK

21:00

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS-NIE

HS- NIE  Chociaż właściwie wszystko jedno.  Mam słuchawkę i na wyścig mogę odłożyć , będzie cisza:)

Start-22

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja godzinę tez zmienię na 22,będzie nas dwóch :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy trening :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS - nie (tak na złość Polo508 ;))

HS - tak

Automat - a co to ma do rzeczy...

Start - 21:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start 22.

Reszta mnie Tito.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, rośnie frakcja "późniejszych" :) trzeba się jeszcze ze Smokey dogadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ginetty jeszcze nie gloswali :
Krychu90
Gustaw
Piotras3
Zybi

Renault clio
Mataman
Tachograf
Kowi
Marcinn06
Wyso52
Mario

Postaram sie do wszystkich dzis jeszcze wyslac priva z informacja

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS - NIE
HS - NIE(może być włączony, ale żeby nie gadać cały czas)
Start - 22

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Brak ABS w tym sezonie  nie zrobi żadnej różnicy moc jest zbyt mała, ale w przyszłości praktycznie zamykacie się na to wąskie grono posiadaczy T300/T500. Dlaczego?  Bo gra na padzie stanie się walką z wiatrakami. 

Formula A jest niegrywalna bez straty kilku sekund na okrążeniu względem kółka ,  ale to nie jest najwększy problem. 
Na padzie nie da się jechać tak płynnie jak na kierownicy a co za tym idzie i zużycie opon jest większe , brak ABS tylko tą różnicę potęguje na korzyść kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o tym, że pad ma tak jakby aktywne sterowanie i na zakrętach nie da się przekręcić kół tak jak na kierownicy co właśnie niweluje zużycie opon. Nie jeżdżę na padzie, ale wiele razy ścigałem się z osobami w gt6 i w długim wyścigu, to właśnie osoby na padzie sporo mniej zużywały ogumienie. Dla mnie argument o płynnej jeździe powtarzalności ma sens, ale jak pokazują niektóre osoby wszystko jest możliwe. Ale już argument z zużyciem jest bezsensowny i na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o tym, że pad ma tak jakby aktywne sterowanie i na zakrętach nie da się przekręcić kół tak jak na kierownicy co właśnie niweluje zużycie opon. Nie jeżdżę na padzie, ale wiele razy ścigałem się z osobami w gt6 i w długim wyścigu, to właśnie osoby na padzie sporo mniej zużywały ogumienie. Dla mnie argument o płynnej jeździe powtarzalności ma sens, ale jak pokazują niektóre osoby wszystko jest możliwe. Ale już argument z zużyciem jest bezsensowny i na siłę.

Dziwne bo jak testowałem grę na PC na różnych ustawieniach na G27 i DS3 to różnica w zużyciu opon po godzinie jazdy była w granicach 30% na korzyść kierownicy.  GT akurat to jest zły przykład w tej kwestii . W CARS to i tak jest bardzo mała różnica , w rFactorze to dopiero jest przepaść ,  tam w F1 po 3/4 okrążeniach na padzie już opony przegrzane gdzie na kierownicy można przejechać praktycznie do samego końca przejazdu temperatura w granicach normy.

Tutaj też wykresy temperaturowe pokazują dość szybko przewagę kierownicy nad padem i to dużą różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo, nigdzie nie jest napisane, że brak abs dotyczy wszystkich serii. Teraz juz kilka osób przyznało, że problemu nie ma. Jeśli pojawi się przy mocniejszych seriach a obawy potwierdzą się w testach, będziemy wnioskować by abs był opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo ty stary rowerze... Lata leca a ty dalej taki sam. Panowie nie dajcie mu jezdzic tu:)

Widze ze kierownica do ps4 nadejdzie w tym samym czasie co konsola... Szykujta sie....Error nadchodzi:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie narazie rozmawiamy o dwoch seriach, Renault i Ginetta. I na tym poprzestańmy narazie ;)

Dobra z Ginetty tylko jeszcze dwie osoby zostały

Krychu90

Gustaw

W Renault trzy

Mattaman

Tachograf

Kowi

Jesli chodzi o ginetta to wszystko jest juz jasne

Wygrała godzina 21:00

Brak ABS

HS- wlaczony

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×