Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak slusznie zauwazyl jeden z forumowiczow temat bazujacy na newsie:
 
 

Trochę odbiegnę od tematu ale co tam, mała konkurencja dla Project CARS na PS4

 

 

Proponuję założyć osobny temat  :)

 

 

 

-----------------

Moj komentarz:

Bardzo dobrze, kolejny symulator z samochodami na PS4. 

GT7 bedzie mialo wiecej niz jednego konkurenta

A gracze wiekszy wybor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha a pisałem dzisiaj na forum ze niedługo pewnie dostaniemy AC na konsole, ale nie sądziłem że już dzisiaj potwierdzą.

To że pracują było wiadome od roku jak wyrzucili na portale społecznościowe zdjęcie dev kita który przyszedł do nich prosto od Sony :)

Ja się niezmiernie ciesze bo w chwili obecnej jest to najlepsza symulacja na rynku bijacy na głowę konkurencję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na głównej w newsie info o 24 graczach w mulit. Super sprawa jeśli się to potwierdzi. Dokładnie o takiej liczbie myślałem jako minimum na nowych konsolach przed premierą Project cars. Moim zdaniem olali to twórcy pcars(po co się wyślilać skoro w innych grach na konsole było max 16 graczy) albo co pewnie bardziej realne miał na to wpływ Sony i Microsoft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 jest Realne , chociaż w sumie mogli się pokusić od te 32 ;)

Ogólnie na PC wygląda to tak że są dwa ograniczenia , pierwszym oczywiście jest serwer , a drugie jest trochę bardziej prozaiczne , ilość miejsc w boxach :) 
Czyli przykładowo na Le Mans jeśli serwer pozwoli można pojechać w pełnym 56 osobowym składzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że lepiej mieć zapas. Ciekawe czy jest szansa na powiększenie tej liczby w pcars, bo jednak najwięcej realnych serri typu F1, porshe supercup, btcc i inne mają coś pomiedzy 20-30 aut, więc te 24 było by ok, a przy 16 jednak jest niesmak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, AC pod względem fizyki jazdy na pewno bije na głowę Carsy, ale graficznie raczej jest na równym poziomie. Za to pCars rządzi jeśli chodzi o ilość torów i aut, w sumie dawno grałem w AC więc nie wiem ile teraz jest aut i torów ale jakieś 2 miesiące temu zbyt dużego wyboru nie było. Ale doznania z jazdy i tak to wszystko wynagradzają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCars w porównaniu do AC rządzi jeśli chodzi o ilośc torów i aut? Zastanów sie jeszcze raz i popraw swoją wypowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fajny symulator trafia na PS4 - bardzo mnie to cieszy, bo konkurencja i możliwość wyboru na pewno przysłuży się graczom :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze sie postaraja z supportem logitecha i będzie wszystko piko belo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze sie postaraja z supportem logitecha i będzie wszystko piko belo :)

To akurat nie jest zależne od nich . Nie ma sterownika , nie ma wsparcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy tylko nadzieje, ze to wszystko odnośnie tej G29 to prawda, bo się bardzo na nią napalam, choćbym pół wypłaty miał na nią dać :)

No, ale żeby nie było to temat stricte o grze, a od koła jest osobny temat.

Szczerze przyznam, że w AC nigdy nie grałem, więc jestem ciekaw jak to na konsoli będzie wyglądać.

Jak tam jest z online? Lepiej niż w PC? Więcej możliwości?

Marzy mi się online, gdzie będę mógł dokładnie określić każdą regułę, zaczynając od obowiązkowych mieszanek opon, widoku kamery wymuszonego, pogody, a na tak podstawowych rzeczach jak manualny pit stop kończąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy tylko nadzieje, ze to wszystko odnośnie tej G29 to prawda, bo się bardzo na nią napalam, choćbym pół wypłaty miał na nią dać :)

No, ale żeby nie było to temat stricte o grze, a od koła jest osobny temat.

Szczerze przyznam, że w AC nigdy nie grałem, więc jestem ciekaw jak to na konsoli będzie wyglądać.

Jak tam jest z online? Lepiej niż w PC? Więcej możliwości?

Marzy mi się online, gdzie będę mógł dokładnie określić każdą regułę, zaczynając od obowiązkowych mieszanek opon, widoku kamery wymuszonego, pogody, a na tak podstawowych rzeczach jak manualny pit stop kończąc.

Tak wygląda Na PC Pit

https://www.youtube.com/watch?v=-_HURSrSCYs

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio złożyłem sobie blaszaka i pierwszą grą jaką na nim zainstalowałem było właśnie AC.

Na razie nie grałem online tylko trochę pojeździłem solo. Muszę przyznać że model jazdy jest w moim mniemaniu lepszy niż w ostatnio wydanym pCars. Jakby lepiej na kierownicy było czuć auto i nawierzchnie.

Graficznie trudno cokolwiek powiedzieć, gra jest w FullHD i wszystkim ustawionym na ultra piękna i pewnie na konsoli będzie to słabiej wyglądało.

Tak poza tym drażni mnie menu gry, mam nadzieję że na PS4 będzie to lepiej rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 kwietnia premiera, czyli przecieki były prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość szybko, czekam z niecierpliwością.

Od jakiegoś czasu gram sobie w singla na PC i powiem szczerze że jeździ się dużo, dużo lepiej niż Project Cars, tak jakby bardziej intuicyjnie, prawdziwie ;)

Fantastyczna gra, ciekawe jak będzie wyglądał model jazdy na konsolach.

W ogóle dobry rok się szykuje na konsolach, Assetto, nowy Dirt, będzie dobrze.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tak jakby bardziej intuicyjnie, prawdziwie ;)

Fantastyczna gra, ciekawe jak będzie wyglądał model jazdy na konsolach.

W ogóle dobry rok się szykuje na konsolach, Assetto, nowy Dirt, będzie dobrze.

 

Tak właśnie to opisuję gość na filmie.

Konsolowa wersja ma się niczym nie różnić jeśli chodzi o fizykę jazdy, to dokładnie to samo. Oczywiście sugerując się wypowiedzią, ale rzeczywistość pokaże :)

Osobiście nie mogę się doczekać Dirta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jak rozwiążą sprawę aut i tras.

Podstawka wygląda dość biednie jeśli chodzi o kontent. Niby na tronie piszą o ponad osiemdziesięciu autach, coś mi się wierzyć nie chce...

Chyba wliczając wszystkie DLC które wyjdą przez 5 lat ;)

Kwiecień będzie dobrym miesiącem dla fana czterech kółek.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Tu widać jakie auta i trasy prawdopodobnie będą. Tras rzeczywiście mało, ale chyba wszystkie laserowo skanowane. Co do aut ma być chyba coś pod 100, więc jak na taki zaawansowany symulator, gdzie właśnie model jazdy jest podobno najbardziej realistyczny to chyba bardzo dużo. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to to by było coś, tylko ciekawe czy ta zawartość będzie już w podstawce.

Na PC ta gra to po prostu raj dla modderów, tyle zawartości można zassać że nie wiadomo aż czym i gdzie jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W iRacing i Raceroom fizyka jest jeszcze lepsza, ale tych tytułów konsole niestety nie zobaczą.

W wersji konsolowe mają być niby wszystkie fury jaki do tej pory wyszły na pc, a trochę tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No licząc podstawkę i Dreampacki to trochę tego jest, ciekawe czy wrzucą coś więcej, z moderskich zawartości np.

Raceroom jest wporzo, szczególnie dźwięki motorów są niesamowite, w ogóle fajną formulę ma ta gierka, baza za darmo i do kupujemy sobie co chcemy,czy to pojedynczo czy w komplecie, ale dokładnie niestety nie ma opcji żeby gra wyszła na konsole 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×