Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No niezły strzał ze Spikem Lee przyznaje , widać jak konsekwentnie buduję tą markę Jay Z zamiast kdcinania kuponów , od razu przed oczami staje He Got Game . Zapowiada się zdecydowanie najciekawszy tryb single w grze sportowej od wieeelu lat , jak zawsze z chęcia pogram kilka meczyków :)

Edit: w sumie w swoich filmach Spike nigdy nie oszczędzał i pokazywał pewne procesy dosadnie ( jak np. połów dzieciaków z uniwersytetów do ligi i bonusy w stylu kilku pqnienek naraz :) W ostatnich NBA mycarrer był zdeczko "ugrzeczniony" , no na maksa jestem ciekaw w jakim kierunku uderzy ze skryptem .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezły strzał ze Spikem Lee przyznaje , widać jak konsekwentnie buduję tą markę Jay Z zamiast kdcinania kuponów , od razu przed oczami staje He Got Game . Zapowiada się zdecydowanie najciekawszy tryb single w grze sportowej od wieeelu lat , jak zawsze z chęcia pogram kilka meczyków :)

Edit: w sumie w swoich filmach Spike nigdy nie oszczędzał i pokazywał pewne procesy dosadnie ( jak np. połów dzieciaków z uniwersytetów do ligi i bonusy w stylu kilku pqnienek naraz :) W ostatnich NBA mycarrer był zdeczko "ugrzeczniony" , no na maksa jestem ciekaw w jakim kierunku uderzy ze skryptem .

Gra przewaznie ma kategorie pegi 3 więc z "dorosłością" nie poszaleje ale mimo wszystko może być ciekawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg plotek ma być moja ulubiona drużyna w całej historii NBA

 

Toronto 99-2000 . JARAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie plotki tylko potwierdzone info sprzed 2 miesięcy. :D Do tego ma być Boston z KG i jakieś LA, plus kilka innych teamów o których nie wspominali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie naprawią serwerów na europę, to jeden z dwóch dobrych trybów znów będzie niegrywalny, więc ta gra nie będzie nawet warta kupienia zombiaka za połowę ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Confirmed Classic Teams

'07-'08 Houston Rockets

'99-'00 Toronto Raptors

'07-08 Boston Celtics

'00-'01 Los Angeles Lakers

'02-'03 Dallas Mavericks

'99-'00 Portland Trail Blazers

 

nba-2k16.jpg?w=780

 


 

O graniu Toronto 99-00 mam mokre sny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To MyCareer to może być sztos, jeżeli twórcy fajnie powiązali college i wejście do ligi. No ale zastanawiam się czy brać na premierę, czy czekać bo wiadomo - serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że serwery będą leżeć i kwiczeć. Nawet się nie nastawiam na jakieś multi. Jak coś tam pogram to ok ale jak nie to nie będzie dramatu.

Zapowiada się sporo nowego singla na setki godzin, rozbudowane opcje managerskie a na deser nowe historyczne teamy które doskonale znam a nie jakieś z lat 70.

Chyba największa zmiana w historii serii w końcu coś więcej niż cyferka na końcu.

Jak będą dobre recenzję to biorę na premierę choć cena niezachęcająca poniżej 250 nigdzie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do teraz z wielką przyjemnością gram w 2k15. Właśnie zacząłem kolejne playoffy. Ale na 16 liczę i czekam.

Ktoś wie, czy będzie Euroliga (albo chociaż zespoły Euroligowe). W 15 trochę dali dupy, że przy tylu drużynach z Europy nie było aktualnych składów i możliwości gry w normalnych grupach po "europejsku" (prosty edytor by załatwił sprawę).

Ciekawi mnie też czy dałoby się zobaczyć w grze kreator drużyn do singla (bo w trailerach pokazują, że można tworzyć drużynę wybierając takie szczegóły jak grafiki na parkiecie własne). Fajnie by było gdyby coś takiego powstało, przesiedziałbym miesiąc tworząc naszą TBL :D

Skoro w NHL da radę zrobić oprócz tytułowej ligi rozgrywki europejskie i juniorskie to i w NBA 2K mogliby poszerzyć ten wybór szczególnie, że coraz więcej graczy z Europy kupuje ten produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 25 zespołów z Europy, choć samej Euroligi pewnie już nie.

 

 

Ciekawy jestem tego edytora , czy właśnie będzie można stworzyć coś na kształt własnych rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przydałby się edytor jakiś, bo niby już w 15 jest MyLeague ale można w sumie grać tylko na wzór NBA, i nawet wrzucając wszystkie składy europejskie trzeba było dodać kilka z USA...To są drobne rzeczy do zrobienia ale jednak dość istotne. Dowiemy się max za miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym roku to głównie wprowadziłi pełno edytorów. Najpierw boisko i drużyna, a teraz tatuaże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny potwierdzony zespół SUNS 04-05. 

Z Nashem, Marionem, Amare. Pewnie Lampe się nie załapie bo zwykle gracz nr 10-12 to był random face i random name ale zobaczymy. Może w tym roku historyczne będą w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znamy już wszystkie nowe historyczne zespoły. IMHO świetny wybór, nie zawsze były to mistrzowskie zespoły ale zawsze takie które się pamięta.

 

Tylko oby składy były pełne bo zdarzało się w przeszłości że brakowało pierwszopiątkowych graczy.


'06-'07 Cleveland Cavaliers
'03-'04 Minnesota Timberwolves
'04-'05 Phoenix Suns
'05-'06 Miami Heat
'12-'13 Miami Heat
'03-'04 Detroit Pistons
'07-'08 Houston Rockets
'99-'00 Toronto Raptors
'07-08 Boston Celtics
'00-'01 Los Angeles Lakers
'02-'03 Dallas Mavericks
'99-'00 Portland Trail Blazers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się zarąbiście jak co roku! :biggrin: jeszcze tylko niech serwery poprawią :)

Chłopaki, zaspany zorganizował zniżki na muve.pl jak ktoś będzie brać to:
 

2. NBA 2K16 (PS4 i XBOX ONE) + darmowa dostawa + 5% zwrotu kasy  <- Muve.pl  + 4 dni przed premierą
Cena z rabatem – 244,99 PLN

KOD – NBA2K16-NG-ZASPANY         -25zł

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje wyciekł roster.

 

Jak na moje oko jest dobrze. Jest Abdul-Jabbar czy Eric Snow, których brakowało w poprzednich odsłonach.

Roster historyczny niesamowicie smakowity, dla fanów koszykówki możliwość zabawy na długie miesiące


edit: kolejny filmik. Wszystko świeże sprzed godziny, możliwe że łamie jakieś embargo i może polecieć z sieci. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=zZs1tZ_lpMs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje NBA zamówiłem, ale zastanawiam się czy jest jakiś patent na zmniejszenie Delaya w grach online? jest to na maxa uciążliwe. Teraz grałem sobie w nba live 16 pro-am, ale tam też jest ten delay i teraz pytanie, czy to łączy mnie z graczami w USA, czy to problem mojego neta, wszystkie inne gry śmigają normalnie, ale granie online w grach NBA to jakaś ściema z tym delayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno te 4 dni wcześniej to ma być wysłanie pudełka a nie jakaś wersja na krótkie zaciągnięcie.

 

No to nic tylko czekać do piątku

 

z ostatnich newsów potwierdzono 9 zespołów uniwersyteckich

http://www.operationsports.com/news/856094/9-confirmed-colleges-in-nba-2k16/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdziłem w Euro RTV, że gra dotrze w piątek (paczkomaty).
Natomiast grymel.pl informował, że wysyła już w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×