Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nawet po aktualizacji mam blad przy wchodzeniu w edycje zawodnika a konkretniej w tatuaze. ktos ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy...pierwsza, na ekranie nie pojawiają się statystyki mimo że komentatorzy o nich mówią i druga, podczas odgwizdywania faulu głos komentatorów nagle się wycisza po czym wraca do normy, czy u Was też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy...pierwsza, na ekranie nie pojawiają się statystyki mimo że komentatorzy o nich mówią i druga, podczas odgwizdywania faulu głos komentatorów nagle się wycisza po czym wraca do normy, czy u Was też tak jest?

U mnie śmiga wszystko w porządku. @kakaroto, nie zauważyłeś bo pewnie u Ciebie również jest wszystko okej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz, co do zanikającego głosu komentatorów to dzieje się tylko jak dźwięk mam na telewizorze jak przełączę na amplituner to jest ok, a co do brakujących statystyk to nie pojawiają się te które wyświetlane są po lewej stronie, mówią o nich komentatorzy a na ekranie ich brak  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać w jaki sposób wytłumaczone jest fabularnie, to że w pierwszym sezonie gramy tylko 8 meczów ? kontuzja ? zawieszenie ? A może reszta jest po prostu symulowana i w statystykach widnieją po sezonie 82 rozegrane mecze ?

 

Ponawiam swoje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy rozwiązano wreszcie problem z online w 15 nie mogłem grać bo wyskakiwał jakiś dziwny komunikat .Wiem ze nie tylko ja miałem taki problem a bez online nie ma to dla mnie sensu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, też macie problem z nba 2k16 że w pewnych momentach gra się zwiesza, pojawia się błąd i zamyka grę i wyrzuca płytę z konsoli ? w różnych momentach tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukamy do naszego klubu b.wysokiego centra, niestety niektore druzyny maja takich gigantow ze gra nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy NBA 2k15 posiada handicapy? Szukam sportowej gry w którą mogę pograć z kolegą i która nie będzie się nam wpieprzać w rozgrywkę jak ma to miejsce np w PES 2016

Czy NBA zapewni nam czystą i nie oskryptowaną rozgrywkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pod presją przeciwnika czy bez presji? Czy to wypatrza wynik?

Błędy w grach mogą się zdarzać ale np w PES mam wrażenie, że jest założenie z góry :Ma być remis albo ma wygrać gracz X. Taka gra sportowa nie ma racji bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas na zmianę ulubionego sportu, przynajmniej w kwestii wirtualnej :)

A Online jest tam jakiś sensowny ladder?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy NBA 2k15 posiada handicapy?

 

Skrypty to norma w NBA od 2k, w 2k16 co prawda pojawiają się rzadziej bo łatwiej bronic, ale pod tym względem to ciągle najbardziej irytująca gra sportowa wszechczasów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że nie ma gier wolnych od skryptów haha. Chore to jest, pseudo multiplayer.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie grales wczesniej w jakies nba? Bo jak nie to opanowanie sterowania na poczatku moze byc trudne w porownaniu do pes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co do sterowania. Są jakieś samouczki? Ostatnio grałem w 2K14 i pamiętam, że tam były. Dziwne by było, gdyby zabrakło ich w edycji, w której zmienili sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tylko krótkie filmy o rzutach podaniach itp. a do zaawansowanych opcji to się trzeba samemu dokopać co gdzie i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w NBA, ja nie boje się przegrywać jeśli gra jest uczciwa. Poświęcenie rok na opanowanie gry a w NBA 2k17 pogram coś po ludzku.

:D

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×