Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie.zawsze ściąga pierwsze dane małe. Może jakiś mecz towarzyski. Reszta danych będzie w tle i będzie to na pewno z 50gb.


Uprzedzam pytanie. Jak się ściąganie te 7 gb options na ikonie gry i informacje pokaże wam ile danych do full ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile trzeba pobrać żeby się chociaż komentarz pojawił ? :p 

 

Swoją drogą pogralem chwilę i już wiem że w tym roku NBA 2K17 pojawi się u mnie kosztem FIFY .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, niech mnie ktoś oświeci - mam NBA 2K16 kupione w dniu premiery w wydaniu pudełkowym, chciałbym ściągnąć wersję cyfrową z Plusa ale nie widzę takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj wersje z dysku i spr. Powinno pomoc. Ja tak mialem z bloodborne. Mialem plytke kupilem cyfre i nie moglem pobrac. Po skasowaniu bb z dysku. Moglem pobrac bb cyfrowo

Wysłane z mojego ASUS_T00P przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ściągnąć NBA ale po pewnym momencie wyskakuje Wystąpił błąd na serwerze. (HTTP Status Code : 404) (CE-40852-9) Próbowałem wszystkiego i nic. Miał ktoś podobny problem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że gra mi się spodobała. Na początku nie ogarniałem i dostawałem baty, ale w końcu doszedłem do wprawy Bardzo fajna gra.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 9.06.2016 o 16:44, depcik94 napisał:

Chciałem ściągnąć NBA ale po pewnym momencie wyskakuje Wystąpił błąd na serwerze. (HTTP Status Code : 404) (CE-40852-9) Próbowałem wszystkiego i nic. Miał ktoś podobny problem ? 

Mam dokładnie to samo, pobrało mi chyba lekko ponad 20gb danych i ciągle błąd wywala.. Jakąś receptę ktoś ma na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadziałało odpalenie tego co się ściągneło na początku ( pojawi się plansza bez możliwości grania), zostawienie tego i odpalenie dalszego ściągania. Ps4 niestety w tym czasie musi być włączony.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można ulepszyć swojego zawodnika w myCareer?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ulepszyć" swojego zawodnika można poprzez walutę zdobywaną w grze lub ich gierce na telefony. Później dodawało się punkty w dany segment rozwoju za te pieniążki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, BartexXx20 napisał:

"Ulepszyć" swojego zawodnika można poprzez walutę zdobywaną w grze lub ich gierce na telefony. Później dodawało się punkty w dany segment rozwoju za te pieniążki :)

Taa, ale gdzie te pieniążki wydać? ;) Bo też mam z tym problem, mam uzbierane w myCareer i nie wiem w którym miejscu niby mam je wydać, żeby ulepszyć zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz w MyCarrer i załaduje Ci zawodnika i będziesz miał chyba boisko treningowe to tam było trzeba kółko wcisnąć i tam poszukaj :) Ja z pamięci pisze jakieś 4-5 miesięcy temu grałem :24_stuck_out_tongue: Wbije wieczorem na konsole to zedytuje i dam znać co i jak dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąganie tej gry to porażka. Co wszyscy myśleli że nikt nie pobierze tej gry dlatego olali, a teraz wygląda to tak że ciągle wali błędami. Zostawiłem ps4 na czuwaniu na noc, a po pół godzinie wywaliło błąd no super. Widzę że trzeba będzie tego pilnować jak dziecka i ciągle patrzeć czy pobiera dalej... Za co my płacimy tego plusa...

od czwartku pobrałem 18gb, może mój internet nie ma kosmicznej przepustowości, ale gdyby nawet pobierało się tylko połową możliwej prędkości to grę miałbym wczoraj....

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mi się elegancko wszystkie dane ściągnęły bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BartexXx20 napisał:

Jak wejdziesz w MyCarrer i załaduje Ci zawodnika i będziesz miał chyba boisko treningowe to tam było trzeba kółko wcisnąć i tam poszukaj :) Ja z pamięci pisze jakieś 4-5 miesięcy temu grałem :24_stuck_out_tongue: Wbije wieczorem na konsole to zedytuje i dam znać co i jak dokładnie.

No właśnie tam nie ma takiej opcji, jest niby coś w stylu "upgrade player" (nie wiem czy dokładnie tak, nie mam w tej chwili tego przed oczami) i wchodząc w to nie da się nic zrobić. Byłbym wdzięczny za dokładne wskazówki jak go ulepszyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dokładnie nie pamiętam, ale jak masz 1 sezon to jest tryb fabularny i tam nic nie zrobisz, jak się skończy to wtedy wszystkie opcje. Ogólnie ten tryb fabularny jest bez sensu i jak już chcieli coś takiego zrobić to mogli to zrobić jako rok akademicki a nie pierwszy sezon w nba i grasz 8 meczy i koniec rookie year.

 

Co do ściągania, to mi też wywala błąd, z tego co widzę jak wejdziesz do gry to wtedy nie wywala (chyba) ale transfer jest kiepski...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można odpalić grę i przejść na czuwanie ;)

 

Sprawdzę to ;) Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawcow. Jak gram w mycareer, kontroluje tylko swojego zawodnika. Aby ktos mi podal, naciskam x. Ale jak zrobic, zeby po podaniu ode mnie do innego zawodnika wymusic na nim rzut? Zeby on rzucil a nie czekal na kolejna prosbe o pilke ode mnie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz na to wpływu, jak jest wolny to rzuci, jak nie to szuka miejsca lub kogoś innego. Włącz sobie opcje aby pokazywało ci pełne opcje zagrań i staraj się to wykonywać. Możesz też grać pick n roll, trzymasz L1 potem na R1 wybierasz roll czy fade, a na R2 z której strony ma podjeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale jedyną opcją dzięki której jest szansa wymuszenia w pewnych sytuacjach rzutu kogoś z zespołu jest posiadanie odznaki (badge, bo nie wiem jak to dobrze przetłumaczyć) floor general. Ale zdobyć ja ciężko bo trzeba zainwestować 18 punktów w playmaking i mieć średnio min. 5 asyst. Ogólnie to polecam wejść w kartę danego zawodnika i spojrzeć na zakładkę tendencies, która ci pokaże skłonność gracza do rzutu za 3 pkt czy np. grę w post. To moim zdaniem bardzo ułatwia sprawę i sam nawet czasem na to spoglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę jak cebulowa wersja gry odrodziła temat na forum :-)

To jeszcze bym sobie życzył w PSPlus Madden, bo nie ma z kim uwag wymienić :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna,dopiero zaczynam i nie kumam duzo rzeczy,np jak zmieniac zawodnika na innego podczas gry,i jak sie broni?Moze jakies porady od doswiadczonych graczy?Bardzo mnie wkrecila ta gra ale mnogosc opcji w jezyku angielskim.........TO PROBLEM:).Maktos moze tlumaczenie w jezyku Polskim tych wszystkich opcji lub moze choc podstawy wyjasnic jezeli chodzi o zagrania i te wszystkie wynalazki?Chetnie zagram z kims jakis sparing zeby ewentualnie mi wytlumaczyl o co chodzi.Gra KOZAK.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz zawodników x. Co do obrony musisz grać dużo nauczysz się. Spokojnie czekaj na przeciwnika to jemu czas ucieka i musi się spieszyć

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pirat_x napisał:

Gra jest swietna,dopiero zaczynam i nie kumam duzo rzeczy,np jak zmieniac zawodnika na innego podczas gry,i jak sie broni?Moze jakies porady od doswiadczonych graczy?Bardzo mnie wkrecila ta gra ale mnogosc opcji w jezyku angielskim.........TO PROBLEM:).Maktos moze tlumaczenie w jezyku Polskim tych wszystkich opcji lub moze choc podstawy wyjasnic jezeli chodzi o zagrania i te wszystkie wynalazki?Chetnie zagram z kims jakis sparing zeby ewentualnie mi wytlumaczyl o co chodzi.Gra KOZAK.

Zmieniasz zawodnika na "x"  w obronie polecam trzymać L2 wtedy zawodnik niżej stoi na nogach dzięki czemu bardziej klei się do przeciwnika. Tak to tylko podania i rzucasz/robisz wsady prawym analogiem. Nie kombinuj żadnymi taktykami bo tego nie ogarniesz. Podania, podania, sprint, rzut. Jak to opanujesz to potem możesz kombinować dalej :)  To prawda, jest tam podczas meczu mnóstwo opcji co może przestraszyć, ale olej to. Najpierw podstawy:)

 

Jak chcesz zagrać jakiś sparing i będę miał chwilę czasu to z chęcią. Wyślij zapro z dopiskiem nba

Edytowane przez Grassek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to pojawia sie przy mojej postaci tak jakby jakies G? To jest moj pierwszy mecz w sumie w karierze. Kolejne pytanie czy w trybie my carrer moge sterowac tylko swoim zawodnikiem ( tym stworzonym)? Czy pozniej bede mial mozliwosc grania calym teamem? Ciezka ta gra dla mnie musze sie przyznac i nie wiem od czego zaczac :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×