Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś o planowanym rozmiarze gry? Jeżeli będzie jeszcze więcej contentu niż DkS2 to będzie prawdziwy kolos.... :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Klimacik będzie świetny. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się potwierdza że w designie jest tak: From software > cała reszta lata świetle aby ich dogonić. Trzeba się cieszyć że istnieje taka ekipa który robi gry w starym stylu czyli łupanie przeciwników z odpowiednim timigiem. Tylko tyle i aż tyle. Niema tu żadnych skryptów które zabiły dzisiejsze gry jesteś tylko ty i gra która ci nie pomaga w żadnym stopniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezajebiście epickie! :yes:

Widać tutaj naleciałości Bloodborne'a, część lokacji przypomina trochę wiktoriański styl ale jest też dużo typowych znanych z Soulsów przejść, komnat czy lochów.

Dla mnie to jest absolutny must have.

 

3118206.gif

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, żadnych rozgrywek z halabardą, pytanie czy była na ten moment dostępna czy zwyczajnie każdy ma na to wyrąbane?
Ale wygląda świetnie,

Bloodborne widoczny i już nie chodzi nawet o lokacje, ale o tempo gry, efekt rozbryzgującej się krwi i animacje niektórych przeciwników. 

Trochę martwią te pogłoski o nie przekraczaniu 30 klatek, sam mam zamiar grać na PC, który choć ciągnie jeszcze dzisiejsze gry to radzi sobie z nimi już coraz gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to przypomina Demon's Souls, z czego bardzo się ciesze. Wymieszają najlepsze elementy Demons Darków i BB i może z tego powstać coś naprawdę niezwykłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kupiony. Będzie to trzecia gra od FS którą łykam na premierę i nie będę żałował ani grosza.

 

W DkS3 widać stare dobre motywy z DS jak np: ziejący z boku smok.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najmniej z BB bo to najgorsza gra "soulsowa". Wygląda swietnie, jaram się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 co ty gadasz? Wiem że każdy może mieć prawo do własnego zdania, ale nie wiem czy w tym momencie trollujesz czy zwyczajnie tak myślisz. Pod względem zagęszczenia klimatu, pokręconych oponentów, designu lokacji i muzyki to stoi na równi ze wszystkimi soulsami (pomijając II), sama walka i jej dynamika mi się bardzo podobały.
Troszkę kuleje fakt że nie ma zbytniej różnorodności w klasach, brakuje też nieco samego contentu, więcej płaszczy, broni itd. 
Ale i tak nigdy bym nie powiedział, że to najgorsza gra ze wszystkich soulsów.

Pomimo że bardzo lubię dwójeczkę, to chyba postawił bym ją na niższym schodku w porównaniu do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni trolluje, ogralem wszystkie soulsy tak na szybko żeby tu nie smiecic zbytnio trzy minusy BB które stawiają najniżej ta produkcję

- mało contentu, wcisniete na siłę słabe i nudne lochy, brak jakiegokolwiek powodu żeby zabierać się za ng+.

- zero wyzwania, siecz i lec do przodu, mocnym atakiem zestanujesz prawie każdego.

- niegrywalny PvP, kiepawe rozwiązanie coopa.

To jest tylko moja opinia ale dla mnie BB jest na dnie soulsowym.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lochów mogłoby nie być wcale, ale jednak je dodali, to miłe. Mogli faktycznie siły z lochów zostawić na NG+ to fakt, chociaż i tak ja nigdy nie kończyłem gry na NG+, zawsze dochodziłem do jakiegoś bossa i odechciewało mi się grać, po jakimś czasie wolałem wrócić i zrobić sobie nową postać od zera. Dlatego nie patrzę na to pod tym kontem.

Zależy jaką bronią, bo jak się grało toporem to nie było problemu. 

Z tym się zgodzę, spieprzyli. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót tarcz. Zawsze wolałem grać bardziej defensywnie. Już nie mówiąc o ciężkich zbrojach które uwielbiam :-). BB jest super ale jednak wole setting DS

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BB miał przede wszystkim za mało contentu. W porównaniu do Soulsów, a zwłaszcza dwójki, to nawet śmiesznie mało. Ale klimat..... ehh po prostu mnie zmiażdżył.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Covenanty  w BB to żart jakiś. 'Ciuchy' no to Fashion Souls bo różnic nie było zbyt znacznych.  Dla odmiany teraz gram w DkS2 i czuję się jak dziecko we mgle. Co chwile odkrywam coś nowego. Zmieniam co chwile covenanty, nie mogę sie zdecydować na jedną broń, build już dawno spitolilem i niedługo będę chyba resetował. No gra jest ogromna w porównaniu do BB.  Ale... ten klimat BB...level design, fabuła, Lovecraft....no mistrzostwo świata jak dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się, co mówi kobieta w ostatniej części zdania na gameplay trailerze? Tak muzyka daje po garach że kompletnie zagłusza mówione kwestie, jak pamiętam to Fromsoftware zawsze miało z tym problem w swoich trailerach.
Yes indeed, has they said, pilgrimage. The fire fades... and the lords coś tam coś tam blades?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś event w Japonii. Zapraszają 300 osób do siedziby firmy. Można pograć w triala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dark Souls III powróci pasek many, nie wiadomo jak do końca będzie działało odnawianie go.

Jeśli będzie to wyglądało jak w Demon's Souls to po co... przecież rozwiązanie z ograniczoną ilością czarów było perfekcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podoba, że znów będzie przenoszenie między ogniskami od początku gry, już nie powróci ta beznadziejność sytuacji i zaszczucie, gdy utknie się przy ognisku w Blightthown w Dks.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że ograniczenie czarów było dobrze zrobione, jak chciałeś więcej użyć, musiałeś poświęcić kolejne sloty.
Za to ogniska jak już kiedyś pisałem, cieszę się. Nie nazwałbym tego ułatwieniem tylko uszanowaniem czasu, bo nic mnie tak nie denerwowało jak latanie przez te same lokacje po kilkanaście razy. Do przodu, do tyłu, do przodu, do tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót many daje nam po prostu easy mode. W momencie kiedy któraś klasa zacznie start z pierścieniem odnawiającym MP otrzymamy taki sam motyw jak z Loyalty w DS. Będzie brakowało mi tego uczucia zaszczucia która znika z każdą kolejną częścią gry. Mam cichą nadzieję że FS zrobi coś żeby gra nie była zbyt banalna. 

 

Mam cichą nadzieję na mimicbonefire.

 

bonfire_mimic_by_vempirick-d8p7gxu.jpg

 

Takie cudo mogłoby się losowo pokazać na miejscu normalnego ogniska i dopóki go nie pokonamy nie będziemy mogli używać danego ognia do niczego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalne nieporozumienie z tą szybką podróżą od samego początku. Dupa, nie uszanowanie czasu. Kwintesencją dark, poza walką, jest podróż, eksploracja, wspomniane uczucie niepewności i zaszczucia oraz radoś, kiedy wycieńczony w końcu wypatrujesz upragniony ogień (swoją drogą pomysł z mimicbonfire jest świetny). A nie śmiganie między save pointem, niczym Harry Potter świstoklikiem jakimś. Jeżeli chcieliby uszanować mój czas, to mogliby ponowne przejścia między ogniskami po prostu urozmaicić, choćby przez inne rozmieszczenie mobów.

 

Odnośnie czarów, to też wole taktyczne podejście slotów, ale w sumie mi to lotto, bo używam tylko żelastwa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×