Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Totalne nieporozumienie z tą szybką podróżą od samego początku. Dupa, nie uszanowanie czasu. Kwintesencją dark, poza walką, jest podróż, eksploracja, wspomniane uczucie niepewności i zaszczucia oraz radoś, kiedy wycieńczony w końcu wypatrujesz upragniony ogień (swoją drogą pomysł z mimicbonfire jest świetny). A nie śmiganie między save pointem, niczym Harry Potter świstoklikiem jakimś. Jeżeli chcieliby uszanować mój czas, to mogliby ponowne przejścia między ogniskami po prostu urozmaicić, choćby przez inne rozmieszczenie mobów.

 

Odnośnie czarów, to też wole taktyczne podejście slotów, ale w sumie mi to lotto, bo używam tylko żelastwa.

 

Nie zgadzam się. Ta seria jest wystarczająco wymagająca. Ja się cieszę, że szanują czas gracza. Zawsze możesz się nie przenosić ;P Co wy macie z tym gamingowym masochizmem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Ta seria jest wystarczająco wymagająca. Ja się cieszę, że szanują czas gracza. Zawsze możesz się nie przenosić ;P Co wy macie z tym gamingowym masochizmem? 

 

Chwała tym masochistom, inaczej zostały by nam tylko Asasynki do ogrywania :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie nie ma problemu, Uncharted nie ucieknie a w Soulsy najlepiej gra się na początku gdy jeszcze nie ma za dużo informacji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam problem...casuale kupią Uncharted a HC kupią Dark Souls 3...zupełnie inne grupy docelowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam problem...casuale kupią Uncharted a HC kupią Dark Souls 3...zupełnie inne grupy docelowe.

Hmmm ja kupię obie choćbym miał jeść suchy chleb z masłem to Deluxe na Uncharted i kolekcjonerkę Soulsów muszę mieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam problem...casuale kupią Uncharted a HC kupią Dark Souls 3...zupełnie inne grupy docelowe.

Już nie przesadzajmy z tym HC w soulsach, ta gra nie jest aż taka trudna, są dziesiątki bardziej hardcorowych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, setki. 

 

Luzik, ograniczmy się jednak do tytułów AAA, bo to o nich mowa raczej i w takim wypadku Soulsy są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o poziom trudności (mimo że sam też nie uważam, by był to jakiś mityczny stopień hardcoru).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w tym samym momencie gry wyjdą tylko szkoda, że tak późno. Pogramy pół roku w Dark Souls 3 i kupimy tańsze U4, kurde pół roku czekania nie dam rady chyba :)

Zawsze możesz kupić Demon Souls w wersji US, Korean, Japan, Dark Souls 2 na PS4 (jeśli grałeś na PS 3 wcześniej) lub odwrotnie i jakoś czas zleci :laugh:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W Japonii 24 marca 2016 a w Europie ponoć w kwietniu gra ma się ukazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu normalny gameplay, nienagrany ziemniakiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać na tym filmiku jak będzie działać magia, mamy po prostu 2 estusy.

Czyli nie będzie nieograniczonej ilości czarowania jak w Demon' Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj nie mów hop...w DS samemu z siebie też nie można było rzucać czarów na lewo i prawo. Trzeba było używać miksturek albo odpowiednich przedmiotów. Więc obstawiam że w tej części będzie podobnie.

 

Anywhooo jestem zauroczony...gra wygląda jak Bloodborne z mechaniką DS *_*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba dynamika tego gameplayu, a ten ostatni boss, cos przepieknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te japońskie głosy. Mam nadzieje na więcej armorow jak na tym gameplayu. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie więcej. To są pewnie jakieś predefiniowane postaci na potrzeby fragmentu gry na targi. 

Ostatnia postać to widzę Bloodsouls 'pełną gębą'  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, pierwszy gameplay włócznią, nieźle, widzę że moveset zachowali identyczny jak z poprzednich soulsów, co prawda szarża wygląda na nieco dłuższą? To dobrze, teraz już jestem spokojniejszy :D

Druga sprawa to czary, rozwala mnie prędkość rzucania, tak jak spojrzeć na wcześniejsze gry to w trójeczce takiego speeda dostały jak z karabinu, wieczny spam.
A ludzie piszą że zmian nie widać, dyletanci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank będzie dobra. Zresztą każda była dobra, dlaczego ta miałaby nie być  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że znowu klimat Demons zostanie niepobity. Czemu odeszli od tego zaszczucia, wszechobecnego mroku i ciemności

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2015 - Bloodborne DLC

2016 - Dark Souls 3, Dark Souls 3 Remnants of Giants Expansion Pack (2 duże DLC), końcówka roku Demon's Souls Remaster

2017 - Demon's Souls 2

2018 - Bloodborne 2

 

2020 - nowa platforma, Project Sakimazu, narazie jedynie kilka szkiców i koncept gry zgrabnie łączącej klimaty cyberpunku z dark fantasy

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2015 - Bloodborne DLC

2016 - Dark Souls 3, Dark Souls 3 Remnants of Giants Expansion Pack (2 duże DLC), końcówka roku Demon's Souls Remaster

2017 - Demon's Souls 2

2018 - Bloodborne 2

 

To jakieś sprawdzone info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh Kos or some say Kosm... let us play Bloodborne 2. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×