Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Lord_of_Evil napisał:

Juz znalazlem. Ale co zrobilem zle, ze Greirat nie wrocil  po drugim wyslaniu?

 

 

Na 3 plądrowaniu nie da się go uratować. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba pierwszy raz wraca sam, drugi raz może go uratować onion albo patches w zależności od tego jak prowadzisz ich questline, natomiast trzeci raz idzie chyba do zamku i stamtąd już nie wraca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś tez tylko wejść chyba do lochow czyli jakby następnej miejscówki. Wtedy tez nie wróci tak jak u mnie :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie zdaje, czy platyna w Datk souls 3 jest bardziej skomplikowana niz te z pierwszej i drugiej czesci? Glownie jesli chodzi o wszystkie czary, piromancje itd., i wszystkie gesty. Az sie odechciewa robic platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic skomplikowanego, jedynie upierdliwe jest farmienie itemkow dla covenantow. W mojej ocenie, wykuwanie broni w DkS1 było bardziej pokręcone, niż zbieranie czarów, cudów i piromancji w DkS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Nie ma nic skomplikowanego, jedynie upierdliwe jest farmienie itemkow dla covenantow. W mojej ocenie, wykuwanie broni w DkS1 było bardziej pokręcone, niż zbieranie czarów, cudów i piromancji w DkS3.

Chodzi mi o to, ze w Dark Souls 3 mozna latwo cos pominac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zrobić platynę "legalnie" ;) to grę trzeba iść trzy razy, wtedy to co pominiesz w pierwszym przejściu, nadrobisz w kolejnym. Natomiast jeśli chcesz zrobić 100% w jednym podejściu, to trzeba sobie niestety poczytać i rozplanować co i jak, bo tak jak piszesz można parę rzeczy zepsuć. Ale jest to do zrobienia. W razie czego służę pomocą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Jeśli chcesz zrobić platynę "legalnie" ;) to grę trzeba iść trzy razy, wtedy to co pominiesz w pierwszym przejściu, nadrobisz w kolejnym. Natomiast jeśli chcesz zrobić 100% w jednym podejściu, to trzeba sobie niestety poczytać i rozplanować co i jak, bo tak jak piszesz można parę rzeczy zepsuć. Ale jest to do zrobienia. W razie czego służę pomocą ;)

W jednym podejciu przeciez nie da sie, poniewaz trzeba zebrac lacznie 107 pierscieni, a czesc z nich mozna znalezc dopiero w NG+ i NG++, poza tym nie da sie ukonczyc przy jednym podejciu zadan wszystkich NPC, poniewaz niektore sie przecinają i trzeba wybierac, ktore chce sie ukonczyc.  Problem jest ogolnie taki, ze ciezko za pierwszym podejsciem od razu robic trofea, gdy nie zna sie gry. W drugiej czesci mi sie udalo, dlatego, ze znalazlem poradnik, ktory ladnie wszystko wytlumaczyl. W Dark Souls 1 pamietam, ze tez robilem sobie listy np. wszystkich czarow i broni i odhaczalem te, ktore juz mialem. W pierwszej czesci nie nastawialem sie na robienie platyny, wiedzac jak trudna jest ta gra, wiec podczas pierwszego przejscia nie skupialem sie w ogole na trofeach, co ostatecznie doprowadzilo mnie do koniecznosci przechodzenia gry na z tego co pamietam NG++++, az do najgorszej walki czyli z Ornsteinem i Smough'iem po której zrobilem ostatnia bron z duszy Smougha. To byl hardcore pelna geba... Dark Souls 2 i 3 to jest pikus przy pierwszej czesci.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem "legalnie", czyli np bez wyrzucania sobie pierścieni i przywracania sejwów przed finałem. Teraz pomagałem koledze przechodzić całe DkS3 w coopie, od początku do końca, przy czym miał On w nosie "czystość" zdobycia platyny ;) więc wyrzuciłem mu wszystkie ringi i platynę zrobił w jednym podejściu. Na Xboxie tego nie zrobisz. Bo tam nie można kombinować z przywracaniem sejwów.
Ja sam robiłem platynę na premierze gry w trzech przejściach, przy czym najgorsze było farmienie covenantow. Reszta przy tym to pikuś :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Dlatego napisalem "legalnie", czyli np bez wyrzucania sobie pierścieni i przywracania sejwów przed finałem. Teraz pomagałem koledze przechodzić całe DkS3 w coopie, od początku do końca, przy czym miał On w nosie "czystość" zdobycia platyny ;) więc wyrzuciłem mu wszystkie ringi i platynę zrobił w jednym podejściu. Na Xboxie tego nie zrobisz. Bo tam nie można kombinować z przywracaniem sejwów.
Ja sam robiłem platynę na premierze gry w trzech przejściach, przy czym najgorsze było farmienie covenantow. Reszta przy tym to pikuś :1_grinning:

Umknelo mi jakos twoje pierwsze zdanie. Postaram sie zrobic samemu platyne, ale jak bedzie to zobacze, bo jesli zabraknie mi np. dwoch pierscieni, to nie bedzie zbrodnia pozyczenie ich od kogos. A propos- czy rzeczy rzucone komuś mozna od razu oddac z powrotem, czy autorzy gry zabezpieczyli gre przed takimi cwaniakami i po oddaniu juz nie dostanie sie danej rzeczy z powrotem. Jednakze zawsze moznaby bylo uzyc trzeciej osoby by odzyskac swoje rzeczy.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itemki można sobie dropić do woli, oczywiście nie wszystko da się wyrzucić np kamienie do upgrd, dusze bossów, klucze, przedmioty fabularne itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś patent na farmienie przedmiotów do covenantow czy tylko multi lub farmienie w kółko tych samych przeciwników? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po prawie roku wróciłem, żeby skończyć trzecie przejście. Wpadła platyna. Wprawdzie po ponad 120h wkradło się lekkie znużenie, ale dalej uważam, że to świetna gierka.  Teraz trochę odpoczynku i trzeba się wziąć za remaster jedynki :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 90 h na jednym przejściu gry. Jakoś nie mogę się zabrać za ng+ ale chyba już powoli dojrzewam do tej decyzji :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eloszki napisał:

Ja mam 90 h na jednym przejściu gry. Jakoś nie mogę się zabrać za ng+ ale chyba już powoli dojrzewam do tej decyzji :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja tez miałem przerwę po ng. Nie da się tak jednym ciągiem. Można sobie obrzydzić grę. Na ng++ zostawiłem sobie pierwsze zakończenie, także praktycznie tylko zbierałem ringi i leciałem do przodu :) 

Najwiecej zachodu jest z trzecim zakończeniem, także jak jeszcze go nie zrobiłeś to polecam na drugie przejście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyb najtrudniejsze zakończenie zrobiłem za pierwszym przejściem. To najbardziej skomplikowane podobno :). Teraz tylko pozostaje dalej ginąć bez specjalnego skupiania się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak się nie grało w poprzednie część dużo się traci czy raczej każda jest stand alone. Pojawiała się w miarę dobra okazja a nie wiem czy warto zaczynać od trójki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Radeku napisał:

Pytanie jak się nie grało w poprzednie część dużo się traci czy raczej każda jest stand alone. Pojawiała się w miarę dobra okazja a nie wiem czy warto zaczynać od trójki.

 

Bez obawień kupuj. Ja tak grałem. Fabuła w tej grze jest taka, że jak nie poświęcasz sporo czasu we własnym zakresie na analizę to i tak niewiele ogarniasz. To oczywiście nie jest zarzut, tylko stwierdzam fakt :)

Tzn w sumie jak ogarniasz co się dzieje to na pewno jest przyjemniej, ale to nie jest tak, że fabuła w tej grze ma bardzo duże znaczenie. Ona jest, ale można grać obok niej bez problemu.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Radeku napisał:

Pytanie jak się nie grało w poprzednie część dużo się traci czy raczej każda jest stand alone. Pojawiała się w miarę dobra okazja a nie wiem czy warto zaczynać od trójki.

 

Żeby ogarnąć fabułę w każdej części to potrzebujesz kilku filmików które trwają kilkanaście minut. Będą z pewnością pewne rzeczy którymi byś się jarał grając po kolei, a nie będzie takiej możliwości zaczynając od trójki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Radeku napisał:

Pytanie jak się nie grało w poprzednie część dużo się traci czy raczej każda jest stand alone. Pojawiała się w miarę dobra okazja a nie wiem czy warto zaczynać od trójki.

 

 

Jak lubisz rozkminiać lore danego uniwersum, to seria Dark Souls daje największe możliwości. Trójka jest dosyć mocno powiązana z jedynką, dlatego tak jak pisał @Frost Prime wielu rzeczy po prostu nie wyłapiesz, ale grać się da jak najbardziej. 

Poza tym niedawno wyszedł remaster jedynki, więc zawsze możesz zacząć od początku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zbieranie tych itemów do danej frakcji się resetuje po kolejnym przejściu gry? 

Bo jakoś się już zgubiłem ile komu czego miałem przekazać. Mam wrażenie że oddawałem na bieżąco niezbędne rzeczy a teraz się zastanawiam czy słusznie... 

 

 

Jeszcze wbiję tego calaka... :)

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2019 o 12:39, Eloszki napisał:

Czy zbieranie tych itemów do danej frakcji się resetuje po kolejnym przejściu gry? 

Bo jakoś się już zgubiłem ile komu czego miałem przekazać. Mam wrażenie że oddawałem na bieżąco niezbędne rzeczy a teraz się zastanawiam czy słusznie... 

 

 

Jeszcze wbiję tego calaka... :)

Stopień oddania danemu covenantowi się nie resetuje, także możesz spokojnie oddawać przedmioty jak ci wygodnie. Będziesz wiedział czy już oddałeś wymagana ilość bo dostaniesz przedmiot  :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje ile trzeba miec punktow inteligencji zeby nauczyc sie czarow? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Skończyłem BB z platyną, grałem z kumplem większość multi dla funu. Teraz na promo kupiłem DS3 DE z myślą o podobnej rozgrywce.

 

Niestety dużo czasu tracimy na walkę z najeźdźcami. Czy to tylko w pierwszej lokacji tyle osób chce walczyć ? Czy tak jest w całej grze ? Powiem że mocno to irytuje, chcemy po prostu ograć na spokojnie giere. Wiem można grać solo offline ale nie o to chodzi :)

 

Dodam że w BB bardzo sporadycznie ktoś atakował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×