Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

A przed Tobą jeszcze dwa fajne dlc, z czego jedno zajebiste ;)

 

Zastanawiam się tylko, czy kupować DLC czy nową płytkę z dodatkami - mam na myśli czy mój save będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, takie pytanie mam. Da radę zagrać z kumplem przez Share Play ? Jeśli tak, to jak.  Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez eaglecode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne że da rade! ale tylko możesz pokazać komuś jak grasz albo możesz oddać mu pada i popatrzeć jak gra twoją postacią i na odwrót :) podzielonego ekranu albo coś tutaj nie ma żeby biegać dwoma postaciami na raz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka polecicie bron dla wojaka nastawionego na zrecznosc i szybkosc? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls Board Game świetna rzecz. Jak ktoś lubi planszówki  i soulsy to polecam :banderas: 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, sLk napisał:

Dark Souls Board Game świetna rzecz. Jak ktoś lubi planszówki  i soulsy to polecam :banderas: 

 

Mnie akurat ta planszówka nigdy nie interesowała, bo mam cholernie dużą listę gier średnio i wcale nie ogranych (kupiłem SW Rebelię w maju i jeszcze nie wylądowała na stole, a to nie jedyny przykład :/), ale z tego co gdzieś mi migały opinie to jest to w sumie raczej średnia gra i tylko klimat soulsów jej pomaga, i to jeśli ktoś jest soulsów fanem. Jakie jest Twoje zdanie? Gra sama z siebie się broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, xavris napisał:

Mnie akurat ta planszówka nigdy nie interesowała, bo mam cholernie dużą listę gier średnio i wcale nie ogranych (kupiłem SW Rebelię w maju i jeszcze nie wylądowała na stole, a to nie jedyny przykład :/), ale z tego co gdzieś mi migały opinie to jest to w sumie raczej średnia gra i tylko klimat soulsów jej pomaga, i to jeśli ktoś jest soulsów fanem. Jakie jest Twoje zdanie? Gra sama z siebie się broni?

 

Wiesz co,  i tak i nie.. :) Nie jest to gra z jakąś wybitnie rozbudowaną mechaniką, ale dla mnie to akurat plus. Nigdy nie byłem fanem wielogodzinnego rozkładania planszy, potem kilkukrotnego rzucania kostką przy najmniejszej akcji.  Kostek jest kilka rodzajów, każda służy do danej akcji. Wszystko jest bardzo przejrzyste. Tylko z pozoru wydaje się skomplikowane, ale to przez fakt że twórcy chcieli oddać mechanikę pierwowzoru. np. mamy karty z akcjami bossów, które tasujemy tylko przed pierwszym starciem a potem ich kolejność jest zachowana, tak jakbyśmy uczyli się ataków bossa. Gdy przeciwnik straci odpowiednią ilość życia wtasowywane są dodatkowe ataki. Przeciwnicy poruszają się po planszy, odpychają, jest sporo itemów, broni, armorów. Takich 'smaczków' jest sporo.  Szczerze nie wiem jak odbierana jest gra przez ludzi, którzy nie mieli nic wspólnego z serią. Z ludźmi z którymi grałem wszyscy są  w klimatach souls. Podejrzewam, że gra sporo traci jak ktoś serii nie zna lub za nią nie przepada, ale to chyba przypadłość większości produkcji na licencji jakiejś marki. Natomiast, tak jak pisałem, jeżeli ktoś lubi planszówki i jest fanem serii to na pewno będzie się dobrze bawił. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt czy spotkał się ktoś z bugiem , że Estus flaski straciły wzmocnienia ? Powróciłem do D3 po paru miesiącach by je dokończyć , pościągały się jakieś patche , i teraz jestem w Anor Lando z  10 flaskami na zerowym poziomie nawet +1 nie ma , oraz brak w ekwipunku fragmentów Estusa .... gra oczywiście nadal jest do przejścia ale strasznie to uciążliwe ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolałbym Demon' Souls na PS4, ale Dark Souls Prepare to Die Remaster też nie pogardzę :P To była część w którą grałem chyba najdłużej, bo łącznie ponad 300 godzin, a platyny jak nie miałem, tak nie mam xD

 

Fajnie by było gdyby to był remake ... Za dużo wymagam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie I panowie czy bylby ktos chetny pomoc sfrustrowanemu graczowi pokonac aldricha ? To juz chyba moje 6 podejscie z zadnym bossem sie tyle nie meczylem ale po odebraniu mu polowy hp jestem juz bez szans :c. Probowalem przyzywac graczy ale zazwyczaj gineli na samym poczatku..
Takze bylbym bardzo wdzieczny :D


Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys chcial to wieczorem bym mogl Ci pomoc. Ale radze nie poddawaj sie i kiedy uzyje roju strzal ktore Cie sledza po prostu spierda**** :) 

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ZapalZeMna napisał:

Panie I panowie czy bylby ktos chetny pomoc sfrustrowanemu graczowi pokonac aldricha ? To juz chyba moje 6 podejscie z zadnym bossem sie tyle nie meczylem ale po odebraniu mu polowy hp jestem juz bez szans :c. Probowalem przyzywac graczy ale zazwyczaj gineli na samym poczatku..
Takze bylbym bardzo wdzieczny :D


Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Tu możesz zobaczyć jak go w 5 min rozwaliłem może ci się przyda taktyka 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZapalZeMna napisał:

Panie I panowie czy bylby ktos chetny pomoc sfrustrowanemu graczowi pokonac aldricha ? To juz chyba moje 6 podejscie z zadnym bossem sie tyle nie meczylem ale po odebraniu mu polowy hp jestem juz bez szans :c. Probowalem przyzywac graczy ale zazwyczaj gineli na samym poczatku..
Takze bylbym bardzo wdzieczny :D

Nie no panie, po 6 podejściu się poddawać? :P z niektórymi bossami w BB 3dni walczyłem, a przez jednego byłem bliski dzwonienia na 112, także nie poddawaj się !  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

Nie no panie, po 6 podejściu się poddawać? :P z niektórymi bossami w BB 3dni walczyłem, a przez jednego byłem bliski dzwonienia na 112, także nie poddawaj się !  ;)

Ja w soulsach 3 z 2 bossami prawie miesiąc walczyłem musiałem robić paro dniowe przerwy 6 podejść to nic może to nie gra dla niego 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 podejść w grach "soulsborne" to przy trudniejszych bossach cały czas etap uczenia się jak unikać ataków. OoK nigdy nie zapomnę. W pewnym momencie przestałem liczyć. Friede niewiele mu ustępuje. Chociaż akurat OoK jest zajebiście zaprojektowanym bossem, a zakonnica jest tanią dziwką.  Wracając do tematu trzeba przyznać, że Aldrich może być naprawdę irytujący w swojej drugiej fazie i też mocno się z nim męczyłem. To jest jednak jedna z tych walk, gdzie summon raczej przeszkadza niż pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 podejść. Hehehe.  Do płonącego psa w BB podchodziłem chyba z 50 razy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DS 2 pamiętam jak utknąłem już na Prześladowcy... tak długo się z nim trzaskałem... tyle podejść że już totalnie zrezygnowany ściągnąłem w pizdziec całą zbroje i poleciałem z połową  życia jako pusty w gaciach. Padł. Po tym jak wróciłem odwodniony z palpitacjami serca ze szpitala po walce. Ruszyłem dalej :)

 

Tak więc nie poddawaj się i trzaskaj go tak długo aż już odruchowo będizesz uniki robić wiedząc jaki jest jego następny atak. A jak nie będize Ci wychodzić to rozbierz się :D Też mi ten gnojec krwi upuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Potrzebuję pomocy. Chcę przekazać Dragonslayer Axe z jednej mojej postaci do drugiej i potrzebuję pośrednika :) Czy ktoś np dziś wieczór będzie skłonny poświęcić kilka minut? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

widze ze gierka jest w promocji i mam pare pytań :)

1. coop jest ilo osobowy? W BB można było biegać w 3 osoby i bardzo sobie to ceniłem :).

2, czy warto brać wersje z wszystkimi dodatkami czy podstawka spokojnie wystarczy ? 

3.Czy można jak w bb przyzywać pomoc bo bez tego ani rusz z moimi umiejętnościami ? 

4.Czy dużo osób  w to jeszcze gra tzn czy ewentualna pomoc z zzaswiatow przybędzie szybko ;). W bb mam wrażenie ze gra dalej multum ludzi a tu ?

5. Czy warto zabierać się za 3 cześć kompletnie nie znając poprzednich cześć ( fabuła )? 

 

Chyba na teraz to tyle  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eloszki napisał:

Cześć,

 

widze ze gierka jest w promocji i mam pare pytań :)

1. coop jest ilo osobowy? W BB można było biegać w 3 osoby i bardzo sobie to ceniłem :).

2, czy warto brać wersje z wszystkimi dodatkami czy podstawka spokojnie wystarczy ? 

3.Czy można jak w bb przyzywać pomoc bo bez tego ani rusz z moimi umiejętnościami ? 

4.Czy dużo osób  w to jeszcze gra tzn czy ewentualna pomoc z zzaswiatow przybędzie szybko ;). W bb mam wrażenie ze gra dalej multum ludzi a tu ?

5. Czy warto zabierać się za 3 cześć kompletnie nie znając poprzednich cześć ( fabuła )? 

 

Chyba na teraz to tyle  

 

 

Cześć, 

Ad1. Można biegać w kilka osób

Ad2. Warto brać z dodatkami. O ile pierwszy jest taki sobie to drugi dodatek jest naprawdę dobry i stanowi niezłe zakończenie serii, 

Ad3. Można przyzywać pomoc

Ad4. Gra dużo osób, sam gram teraz na ng+ i znaków jest sporo, no i co jakiś czas mam tez inwazje, także gra żyje dalej. Tylko tutaj pomoc odbywa sie w inny sposób. Nie przyzywasz innych graczy dzwonkiem tylko musisz trafić na ich znak na ziemi. Wtedy przyzywasz konkretnego gościa, który dany znak zostawił. Jest kilka covenantów, które w przeciwieństwie do BB różnią się od siebie i mają znaczenie. Niektórzy Cię atakują, niektórzy pomagają, niektórzy ratują przed inwazjami innych graczy, niektórzy bronia jakiejś konkretnej lokacji, sporo tego :) 

Ad5. Fabuła nawiązuje do poprzednich części. Zwłaszcza do jedynki. Ominie Cie trochę smaczków i nawiązań, których nie wyłapiesz, nie znając fabuły i nie grając W DkS. Ale spokojnie możesz grać. Jakoś latem ma wyjść remaster jedynki, wtedy nadrobisz :)  Jak się zagłębisz w fabułę zobaczysz ile nawiązań i jak wszystko jest połączone. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kupię w takim razie kompletna edycje. Będę zaraz płakał tutaj o pomoc zapewne ;)  bądźcie gotowi 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Eloszki napisał:

Dzięki kupię w takim razie kompletna edycje. Będę zaraz płakał tutaj o pomoc zapewne ;)  bądźcie gotowi 

 

Słuszna decyzja :) Nie jest tak trudno, więcej się frustrowałem w BB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×