Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hasło Cię nie uchroni przed najazdami. Chcesz grać spokojnie, tyko opcja offline. taka mechanika gry, nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Tonder napisał:

Siemka. Skończyłem BB z platyną, grałem z kumplem większość multi dla funu. Teraz na promo kupiłem DS3 DE z myślą o podobnej rozgrywce.

 

Niestety dużo czasu tracimy na walkę z najeźdźcami. Czy to tylko w pierwszej lokacji tyle osób chce walczyć ? Czy tak jest w całej grze ? Powiem że mocno to irytuje, chcemy po prostu ograć na spokojnie giere. Wiem można grać solo offline ale nie o to chodzi :)

 

Dodam że w BB bardzo sporadycznie ktoś atakował.

 

Jak grasz z kimś to jesteście automatycznie bardziej narażeni na inwazje. Spróbuj pograć trochę solo to zobaczysz, że częstotliwość się zmniejszy.

Przy ognisku jak chcesz się przenosić to przy niektórych lokacjach są ikonki emberów, jedna, dwie albo trzy. To oznacza jaki jest ruch w tej okolicy :) 

Poza tym w grze jest kilka zwyczajowo przyjętych aren, gdzie ludzie walczą i robią inwazję, jedna z nich jest w lokacji High Wall of Lothric, więc tam jest zwiększony ruch i może dlatego macie częściej inwazje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×