Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe materiały - trailer i gameplay: http://www.ppe.pl/news/40403/jakie-to-jest-dobre-from-software-opublikowalo-zwiastun-i-gameplay-z-dark-souls-iii.html

 

Oczywiście From Software nigdy nie skończą się pomysły :D Akcja z drzewem - świetna :)

 

I inna dobra wiadomość - Day One Edition dostanie dodatkowo soundtrack na płycie, poradnik i rękaw na pudełko (pewnie a'la Wiedźmin 3). Bardzo fajnie :) Już się nie mogę doczekać, biorę w dzień premiery!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day One Edition to standardowa edycja, tylko po prostu premierowy nakład :) Nie będzie kosztować więcej.. Pokazują ją na końcu trailera.

 

Jest jeszcze Apocalypse Edition z metalcasem, ponoć na razie ma być dostępny tylko w sklepie game.co.uk

DS_3_Apocalypse.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta na 12 kwietnia, ale lipa ;/

 

Już wcześniej ta data była podawana, nic nie przesunęli, Japonia ma wcześniej po prostu (pod koniec marca). Potestują dla nas, i dostaniemy połataną wersję ^^

 

Sam gameplay miodzio, zgarnęli z poprzednich części to co najlepsze (szybkość demon's, poruszanie z dark1, pochodnie z dks2, artstyle z BB) złożyli w piękną całość. Zastanawia mnie te info z wycieków przed oficjalną zapowiedzią, była tam mowa o 100 nowych broniach, 40 armor setach, i to mają być podobno liczby nie wliczające gratów z poprzednich części. Gdzie oni to wszystko upchną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziana była chyba tylko premiera japońska  i ta pozostała bez zmian o ile się nie mylę, więc nie bardzo można w tym przypadku mówić o przesunięciu premiery, a jedynie o ogłoszeniu premiery światowej (?), która jak zwykle w przypadku gier od FS jest później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie złożyłbym juz pre order, zanim cena magicznie urośnie, tylko teraz pytanie na jaką platformę, komputer mam leciwy, gry optymalizują coraz gorzej. DkSII chodziło bez problemów ale wiadomo, nowy silnik itd. Z kolei na konsoli mi się nie uśmiecha, płacić za multi, a powiedziałem że będę częściej korzystał z jego dobrodziejstw, PVP, jakieś coopy itd.

Fajnie by było gdyby steelbook był wypukły, ale to chyba marzenie.

Po obejrzeniu tego gameplaya już wiem, że nie polubimy się z tą lokacją ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, proszę, nie chciałem tego, nie zaczynajmy tego tematu. Dla mnie granie to granie, nie ważne na czym. W tym przypadku jest po prostu taniej, bo nie muszę dopłacać do plusa kiedy chcę skorzystać z dobrodziejstw sieciowych w grach od From. Nie ukrywam że w przypadku BB miałem płonne nadzieję że plus nie będzie wymagany, albo że chociaż będę mógł patrzyć na wiadomości czy obserwować widma. Druga sprawa to cena samej gry, która pomimo wzrostu, jest jednak dużo tańsza od konsolowej. Żeby nie było to nie neguję wygody gry na konsoli, bo raz że mogę sobie pograć i nikt mi nie przeszkadza(tzn. matula nie chce wejść żeby sobie pograć) a dwa że no duży ekran to jednak duży ekran.
Także nie wiem co zrobić, myślę że kupię wersje na PC i przed aktywacją klucza kupie sobie jakieś konto z grą za 3zł, w razie fatalnego działania sprzedam i kasa pójdzie na wersję konsolową.
No dobra, ale wróćmy do tematu bo się zaraz ktoś zeźli ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja PC mam do shooterow, football managera i gier typu pillars of eternity a ps4 do reszty. Problem w tym ze za każdym razem jak From software wydaje jakiś soulsow to przez kolejne pół roku nie gram w nic innego a potem kupuje inne gry za śmieszne pieniądze bo juz są lekko stare. W bloodborne pogram jeszcze 2-3 tygodnie i zabieram się w końcu za far cry 4, wieska I fallouta

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega wyda DS3, ze steelbokiem gra będzie kosztować 269zł, wiadomo ile z poradnikiem dodatkowo ?

 

Jeśli chodzi Ci o oficjalny poradnik, to pewnie tradycyjnie będzie sprzedawany oddzielnie. W wersji kolekcjonerskiej (500zł) ma być natomiast album z grafikami ,,Dark Souls Trilogy''. Ja pozostanę przy edycji podstawowej, kolekcjonerki to strata kasy imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ale okładka szału nie robi, ciekawe czy japońce znów dostali lepszą.
Cena za prestige jest absurdalna, musiałbym być arabskim szejkem, polskim politykiem lub nazywać się Lewandowski żeby móc sobie na to pozwolić. 
Figurka stójka, nie jest dynamiczna ani nic, dlatego pod tym względem dużo lepiej wypada ta mniejsza figurka rycerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelbook całkiem ładnie się prezentuje. Generalnie nie jestem zwolennikiem jakiś kolekcjonerek i innego badziewia, ale Dark Souls to Dark Souls   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W muve edycja prestige już wyprzedana, podobno był nakład kilka sztuk ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem gameplaye widać ze poszli w stylistykę bloodborne jeśli chodzi o niektórych przeciwników. Myślę że graficznie będzie ten sam poziom co Bloodborne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem gameplaye widać ze poszli w stylistykę bloodborne jeśli chodzi o niektórych przeciwników. Myślę że graficznie będzie ten sam poziom co Bloodborne

 

Też mi się wydaje, że graficznie to będzie poziom BB, co mnie bardzo cieszy bo Bloodborne miał bardzo ładną grafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 9h w stress testach, moje oczy pokazywały mi grafikę dużo bardziej gładką od tej z Bloodborne'a, przynajmniej takie sprawiało to wrażenie.
Co prawda to była tylko wieża Lothric( swoją drogą czy tylko ja uważam że Lodeleth brzmi lepiej?) ale, otoczenie szaro żółte, bardzo ładnie się prezentuję. O grafikę bym się kompletnie nie martwił... ale zmartwiło mnie kilka rzeczy.

Jak bardzo lubię Bloodborne'a tak wolałbym żeby nie zapożyczali od niego wielu elementów.

Tymczasem na screenie z piromantą widać coś ala studentów z BB, ewidentnie widać że mogą mieć bardzo podobny zestaw ataków, uniesiona ręka i te pełzanie...

Ten art z futrzastą białą bestią, to chyba najbardziej Bloodborne'owy stwór jakiego do tej pory widziałem w DkSIII, a przecież to tylko art.

Reszta screenów i artów świetna, zastanawia mnie ten karzeł na tronie, no i piękny rzut na tę dzwonnicę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie podoba mi się przeniesienie modeli przeciwników żywcem z BB, no ale zobaczymy, podczas gry pewnie nie będę zwracał na to uwagi ;) Co do arta' "futrzastej bestii" o ktorej mowa w poście powyżej, to jak dla mnie jest to Vicar Amelia z BB ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do podobnych modeli przeciwnikow to nie jest to nic nowego w serii souls. przeciwnicy w kazdych kolejnych soulsach sa bardzo podobni i kazda gra ma kilka swoich unikalnych perelek a reszta to znajome animacje z nowymi modelami postaci. nie przeszkadza mi to w ogole bo dark souls 3 jest wlasciwie dalsza ewolucja bloodborna pod wzgledem dynamiki.

 

ostatnio skojarzono miejscowke z ds3 z firelink shrine z ds1. doskonale nawiazanie.

 

Mercenary-overlooking-Firelink-Shrine-12

 

Fajny art. Zapowiada się genialnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie świetna gra jak zwykle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w 2 trochę ale nie przypadła mi do gustu po opiniach graczy tez wnioskuję ze nie była to najlepsza część. Liczę bardzo na styl bloodborne i bloodbornowa przystępność dla laików jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co było nieprzystępnego w DkS2? To raczej jedna z łatwiejszych części. Może wielkość gry. Bo w porównaniu do BB to jej ogrom może przytłaczać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym czy najłatwiejsza akurat Bossowie z DLC są chyba najtrudniejsi z całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×