Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm dziwne. Wydawałoby się, ze przy rosnącej popularności konsoli M$ coraz wiecej ludzi powinno w soulsy grac. No ale moze faktycznie ta seria to raczej domena konsol Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się popłakał z radości chyba gdyby zrobili remastered DkS 1 na ps4 \[T]/

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja bym się zastanowił. Wiem co piszę bo gram w takie np TESO. Poznałem tam kilku graczy którzy kupili Xboxa specjalnie dla tej gry, niestety świat tam świecił pustkami i z tego względu przesiedli się na PS4. Teraz się cieszą że mają tłoczno :). Z Darkiem z czasem może być podobnie.

Dzisiaj robiłem rozeznanie i na XO przeszło od cholery graczy z PC. Jest po kilka polskich gildii ba kazdy sojusz. Więc daleki bylbym od stwierdzenia, ze swiat swici pustkami. Sprawdzę dopiero w przyszlum tyg, ale np w NWN gra od groma ludzi :)

Co do Soulsow to się zgodzę. Szczególnie w obszarach z DLC.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Astarot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież napisałem że rozmawiałem z innymi graczami którzy przeszli przez pustki na PS4 i teraz siedzą w naszej gildii. Nie wyssałem tego z palca. Zresztą zajrzyj na najbardziej znane polskie forum związane z tą grą (elder-scrolls-online.pl). Zobacz jak popularny jest dział Xbox One i rekrutacja do gildii, normalnie tłok :)

Ale generalnie to nie ten temat i przepraszam za offtop.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Opad szczeny jak zwykle, jak ktoś nie chce spoilerów to nie oglądać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt Ci nie każe ich oglądać, bez przesady. Sam czekam na premierę i nie mam problemu z unikaniem takich materiałów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zamieszczać takich filmików. Najlepsze w tej serii jest to co odkrywamy samemu. Proszę nie psuć zabawy sobie i innym no i nie kusić.

Nie będziesz mi życia układał. Masz panie spoiler, masz panie wymowny tytuł filmiku. Nie chcesz, nie oglądaj.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro @Karaluch zamieścił w spoilerze to chyba można się domyślić, że może być tam coś zdradzającego fabułę lub jakieś konkretne informacje z gry. Zakładam, że po to ta opcja została dodana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam w Twoim wpisie fascynację tragedią szekspirowską :) Ech, te przedpremierowe rozterki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiecie o czym mówię...nie chce tego oglądać,a jednocześnie chce bo uwielbiam tą serię i nie mogę się oprzeć mimo iż wiem, że to mi zepsuje.

Polecam metodę, jaką i ja zamierzam zastosować - za kilka dni po prostu oleję temat i wbiję do niego dopiero po premierze :) Tak samo robiłem w przypadki DSII i udało mi się podejść do gry zupełnie na świeżo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pomijając to, że DS 1 i 2 to niewątpliwie świetne gry same w sobie, dużo stracę nie grając w nie podchodząc do DS 3? Chodzi mi o to, czy w tych grach są między sobą jakieś konkretne nawiązania fabularne, nie znając których jeszcze bardziej nie będę wiedział o co chodzi?

Bloodborne mnie strasznie wciągnął, dlatego chciałem też DS 3 spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pomijając to, że DS 1 i 2 to niewątpliwie świetne gry same w sobie, dużo stracę nie grając w nie podchodząc do DS 3? Chodzi mi o to, czy w tych grach są między sobą jakieś konkretne nawiązania fabularne, nie znając których jeszcze bardziej nie będę wiedział o co chodzi?

Bloodborne mnie strasznie wciągnął, dlatego chciałem też DS 3 spróbować :)

 Poszczególne części są bardzo słabo powiązane.  Praktycznie w ogóle.  Występują jakieś nawiązania ale to bardziej smaczki. Poza tym to co pisał @shemaforash jak będziesz grał pierwszy raz to będzie ci się wydawało, że ta gra nie ma fabuły  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapowiada się miodnie mam ochotę juz pograć ale jeszcze Bloodborne nie ukończyłem zatrzymalem się po zabiciu Roma, i teraz poziom trudności powoli mnie przerasta :( grę odlozylem może musze trochę odpoczac. Na pewno kupię jak tylko ukończe Bloodborne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapowiada się miodnie mam ochotę juz pograć ale jeszcze Bloodborne nie ukończyłem zatrzymalem się po zabiciu Roma, i teraz poziom trudności powoli mnie przerasta :sad: grę odlozylem może musze trochę odpoczac. Na pewno kupię jak tylko ukończe Bloodborne

 

Co Cie przerasta po Romie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialna wioska gdzie potworki się odradzają dobieglem do katedry do 2 lampy ale strasznie ciężko tu :( mam jeszcze 2 cześć w granicy koszmaru ale tam na razie nie próbuje nawet bo tam to w ogóle kosmos dodam że mam 50 lvl. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialna wioska gdzie potworki się odradzają dobieglem do katedry do 2 lampy ale strasznie ciężko tu :sad: mam jeszcze 2 cześć w granicy koszmaru ale tam na razie nie próbuje nawet bo tam to w ogóle kosmos dodam że mam 50 lvl. ..

 Może podleveluj sobie trochę postać. Masz dostęp do Lecture building? Pofarm trochę tych slime students. Może po prostu masz za niski lvl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przenieśli premiere w Polsce z 12 na 15 kwietnia, ja pierdziele :( Też już nie oglądam spoilerów jedno zobaczyłem i mi wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przenieśli premiere w Polsce z 12 na 15 kwietnia, ja pierdziele :sad: Też już nie oglądam spoilerów jedno zobaczyłem i mi wystarczy :)

Skąd ta informacja? ja ciągle czekam na jakieś info jakie ceny szykują się w saturnach i innych mediamarktetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=11072

Jak ktoś jeszcze nie czytał to warto. Koleś grał już w prawie finalną wersje. Jest parę mało znaczących spoilerow z pierwszej lokalizacji, wiec artykuł raczej nie popsuje nikomu zabawy. Plus do tego trochę o mechanice gry i paru nowościach

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że gościu nie wie, czy był w Firelink Shrine, czy Shire :P Jako fan serii, twierdzi też, że we wszystkich wcześniejszych seriach levelowało się przy ogniskach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×