Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Armored Core ale biedaaa, niech się lepiej skupią na tym co im wychodzi najlepiej.

Chociaż remasterem Demons Souls tez bym nie pogardził i  Dark Souls na dokładkę. :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominał, że tworzą grę w klimacie Dark Fantasy

 

mi do szczęścia wystarczy jeszcze Bloodborne 2...

 

 

... na Xboxa :xboss:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może do Kings Fielda wrócą, choć mało prawdopodobne. Nie myślałem, że do tego dojdzie ale Soulsy już mnie trochę nużą, w 3 nie chce mi się już platyny wbić nawet :38_worried: Trzeba czegoś nowego, nowej formuły, tylko jakiej jak gameplay w Soulsach to szczytowe osiągnięcie myśli developerskiej, że się tak wysłowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś wysokie rangi w Covenantach  PvP ( albo jakiś nowy Covenant ), oj widzę areny 3 na 3 jak w Pointif Sullivan zarąbiście sie będzie naparzać :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to że dodatek to 2 nowe bossy i arena pvp, trochę lipa po przyzwyczajeniach DLC do W3 i tym bardziej że pvp mnie mało kręci bo lamie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zdobycia platyny brakuje mi pierścienia, który można dostać od Hawkwooda. Problem w tym, że trochę za późno się w tym zorientowałem i nie robiłem w ogóle jego wątku. W tym momencie jestem już po zakończeniu Uzurpacja Płomienia (NG++) i chyba nie chce mi się przechodzić wszystkiego czwarty raz. Czy mogę go jeszcze gdzieś w Londorze spotkać? Ani w Kapliczce ani u Stróżów Otchłani go nie ma...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CozzY

Hawkwood daje tylko Farron Ring, aby go dostać wystarczy zabić Abyss Watchers i pogadać z nim kilka razy.

Jak już znasz grę to możesz przebiec przez większość lokacji i po drodze ubić tylko potrzebnych bossów, chwila roboty.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierścień jest do zrobienia w godzinkę. Ewentualnie zawsze możesz kogoś poprosić, by Ci pożyczył. 

 

Mnie jeden kolo na PSN chwilę po zdobyciu przeze mnie platyny zaatakował z prośbą, bym mu rzucił wszystkie pierścienie :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde DLC jest krótkie z tego co słyszałem to nie jest dobra informacja, czarów i bronii też mało nie dobrze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy Urban

Nie no, pożyczał nie będę. Platynę wbiję ale niesmak pozostanie ;) No nic, skoro teraz już się nie da to z NG+++ poczekam na "po dlc". A nuż zrobią tak jak DkS2, że wejście do nowej lokacji będzie gdzieś w Archiwach i znów będę musiał klepać całą drogę by zacząć, a nic mnie tak nie irytuje w całej serii DS jak łażenie po trujących bagnach :/

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

a kiedy ma byc?

Jeśli dobrze liczę to we wtorek.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL to kiedy w końcu na PS4, gimbusy grają a my nie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały off top, sciagal ktoś darmowego resident evil w tym miesiącu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick007 Gratulacje :pazura: Ja platyna tylko w Bloodborne i Dark Souls 3

 

Ashes of Ariandel podobno niezbyt ciekawe DLC. 2 głównych bossów i zabawa na góra 3 godziny  :30vm3cw:  Dobrze, że zdecydowałem się na sprzedaż PS4 szybciej, nie czekając na tę króciznę, bo bym sobie pluł w brodę. Poczekam jeszcze pół roku pewnie i kupię edycję GOTY ze wszystkim na Xklocka. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick007  graty, ale 85% przy Bloodborne razi :24_stuck_out_tongue:

Swoją drogą, Artoriasa z dks chyba jeszcze nie ograłeś, choć trofików nie ma.

 

Wróżbitą nie jestem, o Artoriasie sam kiedyś wspominałeś. Łap się, tylko na Manusa proszę bez magi i wsparcia - stal i piąchy ;)

Edytowane przez kovacs
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@adick007  graty, ale 85% przy Bloodborne razi :24_stuck_out_tongue:

Swoją drogą, Artoriasa z dks chyba jeszcze nie ograłeś, choć trofików nie ma.

Razi wiem, nadrobi się to.

Widzę, że masz mnie nieźle prześwietlonego, dlc do Dark1 faktycznie nie ograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×