Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja załatwiłem szmatę tak, że udało mi się ją zaciągnąć do kąta i tam ją wykończyłem z phantomem. Samemu z czystym fizycznym buildem to dla mnie póki co niemożliwe do zrobienia.

No ja właśnie aktualnie mam str build i jeszcze do tego mam ja na NG++

Pierwsza faza luzik, praktycznie wszystko biorę na tarcze a naostrzonym nożem rzeznickim odzyskuje stracone HP, można ją też w miarę łatwo kontrowac.

Druga faza skupiam się na jej ojcu i wale alernatywnym cudem młota Morne'a, 5-6 razy i po sprawie.

Trzecia faza, cóż... skupiam się na spieprzaniu przed wszechobecnym mrokiem bo w zasadzie ma mnie na jeden cios.

Próbowałem z przywolanym niewolnikiem jak i bez ale "chwilowo" bez skutku

Ech... Dark Souls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.10.2016 o 11:15, kovacs napisał:

@adick007  graty, ale 85% przy Bloodborne razi :24_stuck_out_tongue:

 

OK, podpuściłeś mnie...



2lac7xw.jpg

 

Świetne to było!!

;)

 

Z dodatkiem DS3 się na razie wstrzymam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, adick007 napisał:

 

OK, podpuściłeś mnie...

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


2lac7xw.jpg

 

Świetne to było!!
 

 

;)

 

Z dodatkiem DS3 się na razie wstrzymam.

W porównaniu do The Old Hunter to Ashes Of Ariandel wygląda jak robione na kolanie. Nigdy nie myślałem, że w ten sposób opiszę dlc od From Software, ale prawda jest taka, że to dlc to ścierwo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, adick007 napisał:

 

OK, podpuściłeś mnie...

 

;)

 

Z dodatkiem DS3 się na razie wstrzymam.

 

Ja też dopiąłem swego i kocury z 3 dlc w dks2 padły. Nie obyło się niestety bez respecta - dwuręczna mega pała z 800 dmg zrobiła swoje. A ja głupi stawiałem na dex...

 

A co do popłuczyn zwanych DLC do ostatnich soulsów, to coś tam Miyazaki kiedyś bąkał, że tak długo jak jego nazwisko widnieje w creditsach, tak długo możemy być pewni jakości giery :1_grinning: Rozumiem, że DLC się to już nie dotyczy. No chyba, że jego nazwisko się tam nie przewija, to się wycwanił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś mnie ominęło, ale ktoś wie czemu podstawowa edycja DS3 kosztuje w sklepach 280 zł? Kogoś doszczętnie po**bało? Przecież po premierze Apocalypse Edition można było znaleźć za mniej. Komedia.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Numinex napisał:

Może coś mnie ominęło, ale ktoś wie czemu podstawowa edycja DS3 kosztuje w sklepach 280 zł? Kogoś doszczętnie po**bało? Przecież po premierze Apocalypse Edition można było znaleźć za mniej. Komedia.

4thePlayers pełną gębą. Nie ma co komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Numinex napisał:

Może coś mnie ominęło, ale ktoś wie czemu podstawowa edycja DS3 kosztuje w sklepach 280 zł? Kogoś doszczętnie po**bało? Przecież po premierze Apocalypse Edition można było znaleźć za mniej. Komedia.

 

a skąd ty tą cenę wziąłeś? nawet w rtv jest za 190 a można taniej nówkę znaleźć.

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RTV nie byłem, ale od jakiegoś czasu widzę co mają Empiki i Saturn. Nawet po premierze mieli taniej.  Powaga - cały czas rozstrzał pomiędzy 269 zł i 279 zł. To rozbój nawet biorąc pod uwagę cenowe praktyki tych sieci.

 

Właśnie sobie przypomniałem, że pisałem w wątku już dzień przed premierą, że Empik miał podstawkę za 279 zł. Widać nic się nie zmieniło, nie zdziwiłbym się gdyby na półce mieli jeszcze premierowy egzemplarz :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wybieram się do sklepu jeśli nie sprawdzę cen na necie albo przynajmniej ceneo to podstawa. mamy xxi wiek panie :1_grinning:

ja w końcu skończyłem podstawkę i dopiero ogarniam npców z czarami przed ng+ i może kiedyś platyną bo nawet ich nie potrzebowałem :1_grinning: i dosłownie nikogo nie miałem... yuria się nie pojawiła bo yoel padł raz dwa, resztę jakoś pominąłem bo trzeba było bossy zabijać :1_grinning:

w BB jakoś platyny mi się nie chciało wbijać jak słyszałem że te kielichy nudne i powtarzalne itd. chociaż sama gra bardzo dobra, tutaj powoli mam nadzieje że się wbije (chociaż tutaj straszne ilości tych pierścieni których praktycznie nie zmieniam no i rangi :<) i może kiedyś jednak do BB i kielichów się wróci. ale to już pewnie po FFXV i Personie :1_grinning:

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem jakie generalnie są ceny :1_grinning: Ba, sam wyrwałem Apocalypse Edition za 179 zł. Jestem tylko ciekawy skąd w tych sieciach takie horrendalne kwoty. Empiki zawsze miały chore ceny w porównaniu z innymi sklepami, ale to już przegięcia. A najlepsze, że ludzie pewnie kupujo.

 

Pytanie/prośba do tych, co zaliczyli DLC. Możecie wrzucić jakieś konkretnie recki i opinie? Szczególnie dotyczy to tych negatywnych, bo jestem ciekawy jak bardzo i z jakich powodów jest kiepsko. Przynajmniej będę wiedział czy jest sens inwestować w to teraz. Ewentualnie jako to DLC ma się chociażby do dodatków z DS2, bo do The Old Hunters nie ma co porównywać nawet.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jak pakiet dodatków do konia. A skąd taka cena? Liczą na babcie brajanka, ze w niewiedzy wnusiowi kupi girke :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos jak pakiet dodatków do konia. A skąd taka cena? Liczą na babcie brajanka, ze w niewiedzy wnusiowi kupi girke

Babcie Brajanków i Natanków mają zwykle około 30 lat i kumają.

Ale niejedna prababcia się natnie.

Poważnie nie warto kupować?

Na wiosnę czekać i kupić pakiet z drugim DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jedynie co mi się podobało, to wilki z nowych przeciwników, a tak boss to jakaś kpina. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam na drugie DLC od razu bo w tym to widzę bardziej PVP, nawet znaki koło pontifa znikły jak wczoraj biegałem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek to szmelc i takie coś to powinno być sygnowane logiem Activision/Bungie, a nie From Software. Dodatek to ścierwo i zmarnowany pieniądz. Przyjemność = 0, Wzbogacenie lore = 0, Zróżnicowanie przeciwników/nowe bronie/armory/ = 0

Kpina.

Jakby ten dodatek wychodził na płycie to nie nadawałby się nawet do podcierania dupy.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem wasze wcześniejsze posty i chyba czaję w czym rzecz :1_grinning: No nic, olewam i czekam na drugi, ewentualnie na jakąś promocję. Aż mam ochotę wrócić do The Old Hunters. Miyazaki w ogóle pracował przy tym DLC? Nie zdziwiłbym się gdyby do tego został znowu oddelegowany jakiś mniejszy team...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przeczytałem kilka postów i nadal nie wiem w czym rzecz.

O co chodzi z tym DLC?

Zbyt krótkie?

Zbyt trudne?

Zbyt łatwe?

Brzydkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt krótkie, wszystkiego mało, lore jest gówniane. Zrobiłem ten dodatek w mniej niż 3h. To nie jest Left Behind z The Last Of Us, że kosztowało tyle samo, ale zawartość była spora dla historii . Tutaj to są jakieś strzępki wszystkiego. Główny boss przegięty w ostatniej fazie. Drugi taki sobie. Nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziś ukończyłem dodatek. Ja nawet nie byłem świadomy tego że już koniec! Tak jak fanem DS jestem tak ten dodatek to g. Jedynie dodanie Areny jest coś warte. Bo fajnie i sprawnie można się tłuc z innymi. Ale zawartość DLC jako dodatkowej przygody... ktoś dobrze to skomentował. To jest dodatek zrobiony na kolanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym plusem sa nowe bronie i ich movesety, reszta to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbyt krótkie, wszystkiego mało, lore jest gówniane. Zrobiłem ten dodatek w mniej niż 3h...

Dobry jesteś, mi ubicie głównego bossa zajęło dobre 6h...

A tak na poważnie, dodatek graficznie niezły, przeciwnicy fajnie dopracowani i groźni (zwlaszcza wikingowie), kilka ciekawych broni ale niestety głównie dla dex i str buildow (kapłani i magowie poza jednym czarem/cudem w zasadzie nie mają tutaj czego szukac). Bossowie ciekawi aczkolwiek trzecia faza głównego bossa to przegięcie i jak dla mnie sztuczne zwiększenie trudności.

Zaś długość DLC to chyba jakiś żart, który powoduje, ze dodatek nie jest wart swojej ceny. Jak dla mnie skok na kase a szkoda bo powiedziałbym, że From Software mieli sporo czasu na zrobienie czegoś porządnego. Howgh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wili23 napisał:

To kiedy następny dodatek?

Nie wiadomo. Ja stawiam, że gdzieś koło lutego/marca.

Co do Ariandela...to fakt, grafika dobra, przeciwnicy nawet spoko, rogaci przeciwnicy dosyć twardzi, klimat nawet tak nie ssie, fajny miecz Sir Vilhelma i w sumie tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bylby ktos tak dobry i uzyczyl pierscieni/cudow/piromancji dostepnych za levelovanie w covenantach? Jestem juz przy koncowce NG+++ ale cholera nie mam czasu by sleczec nad pvp albo farmic pve ;( gdy tak wiele innych gier mam do ogrania w kolejce :/. Z gory ogromne dzieki za pomoc jesli sie takowa osoba znajdzie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×