Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadaj do mnie po 22 jak ci pasuje i sprawdze u siebie te pierscionki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy bylby ktos tak dobry i uzyczyl pierscieni/cudow/piromancji dostepnych za levelovanie w covenantach?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Imho platyna jest właśnie dla tych, którym chciało się ślęczeć. To ich wyróżnia od reszty graczy. Nie jesteś w stanie sprostać wymaganiom platyny to poprzestań na tym co masz i nie wypinaj piersi po niezasłużone medale. Tak jest po prostu uczciwiej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie kazdy ma tyle czasu by sleczec :1_grinning: jak zewre poslady to sam dorwe wymagane rzeczy do platyny, ale jedno mnie interesuje... po co tworcy dali mozliwosc wymiany itemow ?? :24_stuck_out_tongue: chyba po to by sie nimi wymieniac nie?

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spoko. Ja też nie miałem tyle cierpliwości żeby zdobyć wszystkie pierścionki i wiem że mogłem o nie poprosić żeby ktoś je rzucił. Tyle tylko że wtedy wartość tej platyny byłaby dla mnie równa 0, bo i siebie i innych bym oszukiwał. Są po prostu tacy którym się chciało i to przed nimi chylę czoła.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylić czoło to można za zdobycie trofeów wymagających skilla, nie za zbieranie pierścionków które wymagają tylko dużo wolnego czasu. Za bardzo się podniecasz.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty mówisz, jakiego skilla? Podaj mi które z osiągnięć wymagają naprawdę ponadprzeciętnych umiejętności. Jeśli już są to niewiele. Platyna nagradza wytrwałość, wielokrotne przechodzenie gry, mozolne kompletowanie ekwipunku a nie robienie z siebie kozaka. Chcesz być przeujem na yt to przejdź grę na SL1 albo bez zgonu, chcesz mieć platynę to zaakceptuj warunki za jakie się ona należy i ciułaj. Nikt do jej zdobycia nie zmusza a samo jej wbicie też jakiegoś nowego zarezerwowanego contentu w grze nie otwiera. Można bez niej żyć. A do podniecenia mi daleko.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącę, ale w którym miejscu gra narzuca sposób zdobycia tych cholernych pierścionków? Więc o jakich warunkach zdobycia platyny z kolei Ty piszesz, skoro gra sama w sobie daje możliwość wymiany itemków między graczami? Ty zdobyłeś platynę na swój sposób, ja też grałbym Twoim sposobem, ale jak kolega ma inny sposób to niech z niego skorzysta jeśli chce...po kij drążyć temat i robić z tego jakąś osobistą krucjatę przeciwko komuś kto gra w inny sposób niż akceptowalny przez Ciebie...

 

PS. I nie gadaj, bo trochę jednak się nakręciłeś. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc spiny o taka pierdole ;) Sam bym biegal za itemami potrzebnymi do platyny jednak po pierwsze nie mam na to czasu (male dziecko itp) a gier od groma do ogrania. Zas po drugie i najwazniejsze do itemow ktore sa mi potrzebne wymagany jest co-op (pol biedy) albo pvp gdzie kuzwa jakims cudem zawsze trafiam na debili z teleportem (czyt. lagiem jak ch****) ze po prostu mnie odrzuca na sama mysl.

Uprzedzam pytanie: tak mam ustawiony region na eu i nat1 na czarnuli :24_stuck_out_tongue:

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnych Soulsach (od Demon's, przez Bloodborne po Dark3) co-op czy pvp nie było wymagane do zdobycia wszystkiego co związane z platyną.

Wszystko da się zdobyć offline. Bez wyjątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tak tylko dropy sa tak zadkue ze to sie mija z celem .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak tak tylko dropy sa tak zadkue ze to sie mija z celem .

Sent from my iPhone using Tapatalk

No to temat z głowy.

Skoro dla Ciebie granie pvp czy poświęcenie kilku wieczorów na drop mija się z celem

= platyna mija się z celem.

Bo cel = platyna.

Nie poświęcićsz się grze, nie masz platyny.

Proste.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nigdzie nie mowilem ze pvp mija sie z celem :24_stuck_out_tongue: Lecz ze mnie odrzuca ze wzgledu na lag a to roznica :) Sa gry do ktorych po paru miesiacach/latach wracalem by dobic do platyny :) Tak wiec luzik w DS3 tez ja wbije w swoim czasie :1_grinning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

- Ulubiony drink

- Ulubiona nuta ze spotify w tle

I w kilka wieczorów te itemy miło wydropisz.

Nawkurviasz się, ale satysfakcja jest, którą później fajnie się wspomina.

Do dziś tęsknię za wieczorami z polowaniem na Bladestone ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin spędzone na schodach w Anor Londo :fsg: Za drugim i trzecim podejściem przebiegłem przez te lokację z zamkniętymi oczami. Ale za to za wyfarmione tam tętnienia kupiłem chyba wszelkie możliwe stroje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, Grecky napisał:

15 godzin spędzone na schodach w Anor Londo :fsg: Za drugim i trzecim podejściem przebiegłem przez te lokację z zamkniętymi oczami. Ale za to za wyfarmione tam tętnienia kupiłem chyba wszelkie możliwe stroje. 

Mi farmienie uszu w Anor Londo zajęło 9h. Masakra. Kajdany z kręgosłupa też zrobiłem z jednym kolegą z tego forum (sorry już nie pamiętam nicku). Te trofea w tych Soulsach ani trudne ani skomplikowane tylko czasochłonne i moim zdaniem sztucznie wydłużające grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pany gram w dark souls 3 mam 12h, gram rycerzem mieczyk i tarcza, co polecacie ulepszać bo szkoda mi odlamkow boje sie ze zmarnuje polecicie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O odlamki sie nie martw bedziesz mial ich pod dostakiem ale zalezy z czym teraz biegasz i jak skaluje Ci sie bron ze statami (Dex/Str czy jeszcze cos innego) Ewentualnie zlap mnie kiedys to Ci podrzuce cosik :) Gram nocami od 22-23

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku gry  mam ten sam miecz czyli czysty miecz tylko że ulepszony +5, tarcza czarnego rycerza i zestaw zbroi upadłego rycerza, ciekawy wydaję się mieczyk za dusze bosa morion blade lub świety miecz wolnira. Ogólnie to jak jest lepiej miecz tarcza lubie taki styl gry czy 2h ?

Edytowane przez Damccio91x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Damccio91x napisał:

Od początku gry  mam ten sam miecz czyli czysty miecz tylko że ulepszony +5, tarcza czarnego rycerza i zestaw zbroi upadłego rycerza, ciekawy wydaję się mieczyk za dusze bosa morion blade lub świety miecz wolnira. Ogólnie to jak jest lepiej miecz tarcza lubie taki styl gry czy 2h ?

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie, bo każdy preferuje inny rodzaj walki.

Wypróbuj kilka wariantów i któryś na pewno bardziej Ci "siądzie".

Dla mnie zawsze najważniejsza była szybkość wyprowadzanych ataków.

Tak na początku starałem się rozwinąć postać, abym mógł zadać kilka solidnych cięć jednoręcznym mieczykiem na jednym pasku staminy i żeby jeszcze troszkę powyższej zostało na ewentualny unik. I oczywiście kilka ładnych punktów w siłę oraz zręczność aby wykorzystać efektywnie łuk, który jest bardzo pomocny.

Tak więc w moim przypadku w każdej części Soulsów podstawą był zestaw krótki miecz typu Falchion/Scimitar oraz tarcza z 100% redukcją obrażeń fizycznych.

Dbaj też aby ciężar oręża nie przekraczał 50% dopuszczalnej wagi.

Docelowo rozwijałem staminę do momentu gdy mogłem na jednym pasku moim ulubionym mieczem zadać 8hit combo ;)

Pamiętaj: Stamina jest ważniejsza niż pasek życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, adick007 napisał:

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie, bo każdy preferuje inny rodzaj walki.

Wypróbuj kilka wariantów i któryś na pewno bardziej Ci "siądzie".

Dla mnie zawsze najważniejsza była szybkość wyprowadzanych ataków.

Tak na początku starałem się rozwinąć postać, abym mógł zadać kilka solidnych cięć jednoręcznym mieczykiem na jednym pasku staminy i żeby jeszcze troszkę powyższej zostało na ewentualny unik. I oczywiście kilka ładnych punktów w siłę oraz zręczność aby wykorzystać efektywnie łuk, który jest bardzo pomocny.

Tak więc w moim przypadku w każdej części Soulsów podstawą był zestaw krótki miecz typu Falchion/Scimitar oraz tarcza z 100% redukcją obrażeń fizycznych.

Dbaj też aby ciężar oręża nie przekraczał 50% dopuszczalnej wagi.

Docelowo rozwijałem staminę do momentu gdy mogłem na jednym pasku moim ulubionym mieczem zadać 8hit combo ;)

Pamiętaj: Stamina jest ważniejsza niż pasek życia.

8hit combo ???:jaro:

 

A gdzie ty to używałeś?

4 do 5 hit combo + rolka to jest max czego potrzeba. Więcej to strata pkt w staminę. Lepiej pakować w co innego. Pokaż mi przeciwnika na którym robiłeś 8hit combo?

Tu jest świetna stronka do robienia buildów w ds3: https://www.mugenmonkey.com/darksouls3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem takiej długiej wiązanki ciosów, ale taka rezerwa dawała mi gwarancję, że paska mi nie braknie. W moim przypadku z krótkimi mieczami to była stamina na ~40 lvl.

I tak jak napisałem powyżej - ciężko coś doradzić, bo każdy kto dłużej przy grze posiedzi wyrobi sobie swój styl grania.

Jeden walnie trzy razy mieczykiem i schowa się za tarczą, inny przypierd0li 8metrową maczugą, że plama krwi tylko zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, preferuje grę ciężko odzianym wojownikiem mieczyk tarcza kilka ciosów odskok, opłaca się ulepszać miecz święty miecz wonira? czy szukać czegoś lepszego, możecie podpowiedzieć czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Jestem na NG++ i chcę przywołać jako Zagiew Żaru dwóch graczy jako upiory - a mogę tylko jednego, bo po przywolaniu pierwszego znaki przywołania znikają. 

Pomoże ktoś? 

Pozdrawiam. 

J. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem DS3 a nie chce mi się w to grać. Ktoś chętny zeby przejść grę za mnie bo chciałbym mieć platyne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dobrej duszyczki która pomoże mi zdobyć trofke za wszystkie ringi w grze ;) jak coś to pw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×