Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

I to się narazie nie zmieni jak widać po filmach... Znowu passy 1-2 będą najlepszą bronią i strzały z r2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wszyscy tu płaczemy nad nędznością fify jak i pesa a po filmikach z nowych części widać że raczej się nic na lepsze nie zmieni to chciałbym aby ktoś sie podzielił wrażenia z gry o nazwie football kingdom podajże z 2002 roku na ps2. Ja przyznam że nigdy nie miałem sposobności w to zagrać ale gdy czytam o tej grze to w zasadzie są na forach zagranicznych 2 obozy. Mianowicie: Najlepsza gra piłkarska jaka kiedykolwiek powstała z najlepszą fizyka piłki i największą wolności w rozgrywyaniu nią vs tak było ale gra jednak była słaba a tylko na filmikach to tak pięknie wygląda ale jednak z mega przewagą za ta pierwsza opcją. Ludzie nawet na filmikach w komentarzach prześmiewczo piszą że może w 2025 fifa jak i pes może osiągną taki poziom jaki jest na tych filmikach. Kto ma racje bo przyznam gdy zobaczyłem np ten gameplay:

 

 

To wręcz chce mi sie wyć z bólu w jakie my chłamy gramy. Oceniam to tylko na podstawie filmiku czy mógłby ktoś się wypowiedzieć kto miał sposobność zagrać w tą grę? Widząc tą fizykę piłki tam nie mogę wyjść w szoku jak można było w 2002 roku stworzyć tak dobrze odwzorowaną fizykę. Gdy widzę jak ta piłka reaguje, porusza się to wręcz chce mi się wyć jak zagram np w tego pesa i widzę jak to wszystko jest zaprogramowane. A tam te strzały przecież to jest poezja jakie tam bramki wchodzą. Ja po prostu widząc ten filmik i widząc jakie tam akcję idzie sadzić wręcz mam nie zdrową ochotę w to zagrać. Wiadomo widać tam tez przechył na arcade jak na przykład mega dokładnie przyjęcia piłki i parę innych dupereli ale kurde to w ogóle nie wpływa u mnie na obiór tego tytułu gdy widze co tam się dzieje w rozgrywaniu piłki jak i każdej bramce wyglądającej inaczej. Swoboda wręcz wybiła mi zęby na tym filmiku. Tylko tak jak mówię oceniam to na podstawie video. Czy mógłby ktos się wypowiedzieć kto zagrał w to. Wiem że chyba lons w to grał bo raz chyba tu była poruszana rozmowa na temat tej piłki. Dajcie znać jak to z tą grą było bo muszę przyznać że gdy zobaczyłem filmiki z tej gry to dostałem jeszcze większego obrzydzenia do grania w nowego pesa czy fify które w porównaniu z tym wideo sa po prostu niegrywalne.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet fizyka siatek w bramkach była lepsza 13 lat temu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam niech zrobią tego remaster na PS4!!!!!! Coś pięknego.

Ja bym w sumie też się zadowolił taką gierką. Nałożyli by nowe tekstury i by mi wystarczyło. Tylko tak jak mówię spotkałem sie z opiniami że tylko na video to tak dobrze wygląda. Wiadomo trzeba by poczuć ciężar zawodników, zwrotność i masę innych czynników. Widać tez nie naturalne dokładnie przyjęcia piłki, mega przesadna zwrotność z piłką. W sprawnych rękach wygląda to tak że nie sposób chyba odebrać footbolówki. Bardziej to taka arcadówka niż symulacja się wydaje ale mnie to wcale nie przeszkadza.  No ale kurde musi coś w tym być że sa tez ludzie którzy mówią że to ta mało znana piłka jest najlepszą. Wiadomo kiedyś pes to była bomba straszna i bardziej znana może dlatego ta gra się nie wybiła bo pes to była gra która kiedyś z innymi gatunkami walczyła o najlepszą grę.  No ale dziś gdy pes jest dość średni by nie powiedzieć słaby to wolałbym w to zagrać. Gdy tylko zobaczę filmik z tej gry a później mam w głowie jak sztucznie napędzany jest nowy pes to wręcz się nie chce grac w dzieło konami.

 

Tutaj jak kamera jest oddalona i można zobaczyć jak ta piłka chodzi:

 

 

Nie wiem no dla mnie kosmos nieosiągalny dla nowej fify jak i pesa. Pika zachowuje się tak realnie jak żadna inna która widziałem. Bramki to jakaś poezja nieosiągalna dla oskryptowanej fify i pesa gdzie mamy hot spoty. Pes kiedyś tego nie miał tylko fifa. Niestety skośni postanowili iśc za przykładem panów z EA czego im nigdy nie wybaczę. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w to grałem :-D Fizyka piłki i ta wolność na boisku faktycznie była zacna. Ale gra odrzucała trochę tempem rozgrywki, było bardzo szybkie oraz krzakowatością wszechobecna. no chyba, że gdzieś szło zmienić język ale szukać mi się nie chciało;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gra odrzucała trochę tempem rozgrywki, było bardzo szybkie oraz krzakowatością wszechobecna.

Czyli tak jak myślałem. Ale wole arcadówkę w której to ja sam rozkminiam jak przechytrzyć przeciwnika i gra mi w tym nie przeszkadza a na video widac wyraźnie że mogę zrobić co chcę i kiedy chcę niż pseudo symulacja gdzie gra jest napisana w taki sposób gdzie muszę się dostosować bo inaczej nie pozwoli mi zrobić tego na co ma się ochotę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady.

W starszych PESach bez online grało się z kumplami.

Obecnie ludzie szukają problemów w trybie online.

Ja natomiast w PES2015 najczęściej gram na kanapie (pozdro kumpel i szfagier) i uważam, że to najlepsza odsłona do takiego grania.

A w ISS gram od 1997 roku.

PES6 ze zjechanym trybem online też zostałby zrównany z glebą.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba do Konami napisać, że ludzie chcą remastera PES6 albo wcześniejszych wersji a nie nowego PES16. 

Może nie żeby remastera zrobili ale powinni nowy silnik zrobić na co niema szans. Ten fox engine nie jest dobry a dlaczego nie jest dobry to od 2 lat tu już mówimy. Może coś zaskoczą w tej 16 ale po tym pierwszym filmiku to ten pes mylił mi się z fifą co jest dla mnie katastrofa bo ścigać się z fifą to jak ścigać z się z nikim. Tamta gra niema absolutnie niczego dobrego w gameplayu a w pesie jednak się co nieco znajduje rzeczy na poziomie. Żeby było jasne gdyby fifa zrobiła nowy silnik który by mi podpasował to natychmiast bym porzucił pes bo nie jestem tępym fanem marki tylko lepszej po prostu gry. Pes jest lepszy ale ściga się w lidze liliputów bo jak mówiłem fifa to żaden przeciwnik jeśli chodzi o gameplay tylko śmiech.

 

Co do tych filmików wyżej z footballkingdom to coś w tym musi być ze widząc tam te akcje i bramki wręcz się marzy aby takie coś zagrać. Zagrajcie takie akcje w tym pesie. Niema szans bo gra jest tak źle zbudowana że ci na to nie pozwoli i tyle. To świadczy że gra jest zrobiona z góry nakreśloną ścieżką jak należy grać aby to jako tako chodziło. Chwila własnej inwencji twórczej i jeb gra na kolanach. To samo strzały. Niema tu jeszcze hotspotów z fify ale pes bardzo niebezpiecznie się do nich zbliżył co już jest zbrodnią samą w sobie.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego zrezygnowałem już z grania w Fifę i Pesa bo dla mnie po prostu szkoda czasu. Ew jak znajomi wpadną to w czwórkę w Pesa da się normalny turniej offlinowy zrobić i nic więcej, ale gra jest zdecydowanie gorsza niż Pesy z PSX i PS2. Konami i EA na pewno nie zainwestują w nowe silniki bo i tak wychodzą na plus, najlepiej nie kupować obu gier, trzeba by taką akcje zainicjować. Bardzo prawdopodobne, że w tym roku nawet PES nie kupię, najpierw torrent na PC :)

No pes się tak nędznie sprzedaje że w tym wypadku jest nadzieja że może zmienią silnik kiedyś albo po prostu już upadną. Mnie szkoda fanów fify. W ich przypadku niema żadnego ratunku z tą monstrualną sprzedażą że im coś zmienią na lepsze. Co by nie mówić o pesie to jednak w jego wypadku zobaczyliśmy zmianę silnika z częścią 14 która jest kontynuowana do dziś a fifa? Puścili jakieś brednie o ignite którego w ogóle nie było i jak widać się przyjęło. Spotkałem nawet takich pacjentów co w to uwierzyli ale pokazać gdzie widzą ten ignite już nie potrafiło. W pes 14 wystarczyło zagrać żeby powiedzieć " tak to jest nowy silnik". To że gówniany to inna sprawa.  To jest to taplają się te 2 marki w jakiś okręgowej lidze a gawiedź zadowolona. Mnie to nie pasuje ale co zrobić. Pes nowego zapewne znowu kupię jak każdego bo potrzebuję pograć nieraz ale nie podoba mi się w jakim kierunku to idzie.  Wspomagacze, hotspoty, piłka która musi chodzić po z góry ustalonej przez silnik linii, tryb myclub zrobiony dla zarabiania kasy a nie cieszenia się nim. To nie sa dobre rzeczy które kazali by mi wierzyć w tą serię ale kto wie może ta 16 zaskoczy jakoś ale mam małą wiarę. Kiedyś jak się wracało z nowym pesem to była podnieta odkrywanie tylu nowości że głowa bolała. A teraz grasz jeden mecz i od razu już widzisz zgrzyty które wiesz że z czasem cię odrzuca od tej gry i tak jest w rzeczywistości.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twarz Neymara w nowym PESie :shok:

 

11794345_918162518219432_799712849565721

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twarz Neymara w nowym PESie :shok:

 

Zbieram zgryz z podłogi. Swoją drogą nie zdziwiłbym się gdyby to tylko jego facjata była dopracowana na takim poziomie, w końcu to KONAMI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram zgryz z podłogi. Swoją drogą nie zdziwiłbym się gdyby to tylko jego facjata była dopracowana na takim poziomie, w końcu to KONAMI :)

Na bank tylko jego ale niema się czym martwić co jak co ale ryje w pesie zawsze ryły beret swoim wykonaniem. Gdy się je porówna z tymi z fify to śmiech tylko ogarnia. Tylko co po tych pyskach. Ma być dobra grywalnośc a twarze to mogą być nawet z pikseli i tak ich nie widać jak się gra. Chyba że ktoś uwielbia replaye. No ale ta facjata neymara to fotorealizm.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

‪#‎PES2016‬ Demo release date confirmed August 13th! And have you seen our new cover? Trailer and more announcements are heading your way soon! Are you ready for gamescom?




‪#‎PES2016‬ demo data premiery potwierdzona 13 sierpnia! I ! Czy jesteś gotowy na gamescom?


Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Translatora tez trzeba używać umiejętnie.

Thx za newsa.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu, sprzedałem PESa/Fifę, ligowe sezony się zaczęły, a by się poharatało w gałę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam mega miodne demo, a potem w finalnej wersji... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Translatora tez trzeba używać umiejętnie.

Thx za newsa.

Chopy takie info dostałem na fejsa taki mi przetłumaczył translator na fejsie wiem że śmiesznie ale chciałem dać szybko info !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam mega miodne demo, a potem w finalnej wersji... :biggrin:

Haha jak co roku demko w uj lepsze niż podstawka to akurat w tym wszystkim jest pewniak. Demko pięknie dające nam wolność a później w podstawce trzeba tak ociosać tą grę aby chodziła w spod góry ustalona linię ze wspomagaczami. Straszne jest to że już teraz co niektórzy z nas wiedzą że tak będzie. Tutaj nigdy nie było odstępstwa Demo > Pełna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w demo masz tylko offline.

Na chwilę obecną masz coś do zarzucenia PES15 offline 1vs1 lub com?

To jest najrajcowniejsza kopanka.

Online grało się ok. Nie wiem jak teraz, bo z braku czasu do PESa zasiadam tylko z żywym przeciwnikiem na kanapie.

Demo jest miodne tak jak offlineowy tryb w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pes 2015 to katastrofa od kilku dni. Nie wiem czy jest sens pchać się w pes 2016 skoro po waszych postach dochodze do wniosku, ze konami sukcesywnie od premiery psuje swoja kazda część. Dzisiaj PES 2015 w trybach online division i quick mach jest nie grywalny! Co ciekawe najpierw dziwne rzeczy zaczely dziac sie w trybie online division, wiec postanowilem zmienic ten tryb na quick match (online) niestety o zgrozo od kilku dni i to zniszczyli ;(

Konami niw chce aby PES dobrze sie sprzedawal, serio haha bo to nie mozliwe tak niszczyc przwciez dobra gre ;)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×