Skocz do zawartości
pablos_83

Dishonored Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jak donoszą ludzie z GAF'a którzy już grają mamy do czynienia z kolejnym skokiem na kasę. tylko 30fps, co jest bardzo słabe bo ta gra śmigała w 60fps nawet na moim przedpotopowym laptopie. Jakość tekstur też pozostawia wiele do życzenia.

 

M6rNgQ1.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, dałeś mi do myślenia czy nie anulować zakupu na PSN i poczekać na recenzje.

Cena 80zł będzie też po premierze na tą grę?

Co do mojego pytania 2 posty wcześniej to:

Grę można ściągać i zajmuje 4.281GB

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołóż sobie do czegoś co naprawdę zasługuje na twoje pieniądze. Robionym na prędce w celu wyłudzenia kasy portom mówimy stanowcze NIE. Najlepsza jest nazwa Definitive Edition gdzie jeżeli masz średniego lapka to spokojnie odpalisz to w lepszej jakości.

 

 

Obniżona cena obowiązuje chyba do końca miesiąca.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak donoszą ludzie z GAF'a którzy już grają mamy do czynienia z kolejnym skokiem na kasę. tylko 30fps, co jest bardzo słabe bo ta gra śmigała w 60fps nawet na moim przedpotopowym laptopie. Jakość tekstur też pozostawia wiele do życzenia.

 

M6rNgQ1.jpg

 

To nawet 60 klatek nie będzie ? Dzięki za cynk,miałem kupować,ale zakupię coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, a w przypadku tej gry jest to nie do przyjęcia gdyż wymagania ma w zasadzie żadne i śmiga na wszystkim. Jeżeli macie jakiegoś kompa ze średniego segmentu to polecam zagrać na nim, będzie taniej i lepiej. Definitive Edition.....

 

Taki "piękny" screen tearing występuje na xone, na PS4 pewnie nie wiele lepiej jeśli w ogóle

http://xboxclips.com/SimpleCRIPPLE/1c9a6fbe-7bbb-46dd-8be6-35d304bf817e

 

7aed569f_I_Want_Your_Money_UncleSam_xlar

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam patch day one poprawiający stronę graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day one był wczoraj. Jest jakiś patch który cokolwiek poprawia?

 

Jak widać embargo tak twarde że nawet po premierze nie ma żadnych recenzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jakies pierwsze srednie porownanie: 

 

 

Trzeba poczekac na Digital Foundry. 

 

 

@zyga

Pamietajmy to nie jest remaster to jest port ktory nie oferuje nic wiecej nizli premierowa wersja na PC. 

Nic poza DLC (ktore i tak byly w wersji GOTY). 

 

Jesli ktos nie gral, to coz dostanie gre ktora nie wyglada moze jakos rewelacyjnie ale dalej jest to dobra solidna pozycja ktora warto ograc. 

Jesli ktos gral to lepiej zeby ogral ponownie na poprzedniej generacji lub PC co kto woli. 

 

Bethesda chce zarobic ponownie na Dishonored przed wydaniem Dishonored2 - ktoz nie schylil by sie po latwa kase? Kazdy chce zarobic i sie nie narobic. To wlasnie stalo sie w tym wypadku to jest zwykly port. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale to nie ja wstawiłem w nazwie Definitive Edition co by mogło sugerować że jest to najlepsza możliwa edycja gry z dostępnych, a to zwyczajne kłamstwo. Jeżeli do samego dnia premiery nie ma na temat gry żadnych informacji to wiedz że coś się dzieje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale to nie ja wstawiłem w nazwie Definitive Edition co by mogło sugerować że jest to najlepsza możliwa edycja gry z dostępnych, a to zwyczajne kłamstwo. Jeżeli do samego dnia premiery nie ma na temat gry żadnych informacji to wiedz że coś się dzieje :).

 

hmmm poczekaj czy Sleeping Dogs Definitive tez nie byl srednio oceniony? 

 

Zgoda jesli czepiamy sie nazwy dla mnie ta powinna brzmiec Dishonored GOTY - PS4 edition. Bo tym jest ta gra portem wersji GOTY. 

 

Zaznaczam nic jej to nie ujmuje stosunkowo niedawno ogrywalem na PS3 i mozna mimo grafiki jaka jest czerpac fun z tej gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % jest to port z x360 na PS4. Z przeniesieniem gry z PS3 jest za duzo roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % jest to port z x360 na PS4. Z przeniesieniem gry z PS3 jest za duzo roboty

 

Predzej bym PC obstawial. 

 

Ale zostawmy kwestie portowania. 

 

To dalej jest bardzo fajna gra, mogaca dac mase zabawy, jesli kogos nie odrzuci styl graficzny. 

Jesli ktos nie gral, nie gra na PC, nie ma poprzedniej generacji i ma tylko PS4 to warto sie zainteresowac.

 

 

W innych wypadkach niechaj kazdy robi co uwaza za stosowne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra na poprzedniej generacji miala juz niedopuszczalnie slabe tekstury, fajnie sie gralo ale trzeba sie bylo przyzwyczaic, ze czasem zaatakuje oko tekstura rozmyta jak na n64. liczylem jednak, ze na ps4 bedzie z tym duzo lepiej.

 

Ta gra na PC tez nie wygladala duzo lepiej, do tego filtr ktory powodowal ogolne uczucie rozmycia. 

 

Tutaj z tego co widzialem na YT wydaje sie ze ten filrt zdjeli ale to za wiele nie zmienia. 

 

Akurat to jedna z tych gier ktora ogrywa sie dla gameplayu (rozne mozliwosci rozwiazania sytuacji) i klimatu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i nie ma tragedii. Modele postaci słabe, krawędzie biją po oczach, tekstury biedne (szczególnie w oddali) ale grać się da. Tym bardziej że dałem 80zł a na PC nie grałem :)

Jest wersja PL jak by ktoś pytał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem 130 zł i czekam na przesyłkę. Grałem chwile na pc i gameplay był miodzio, ale nie było trofików :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aż się nasuwa na myśl cytat: "Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?" ;)

Jak ktoś grał na poprzedniej generacji, nie ma czego żałować. Jak ktoś nie grał, to może kupić, bo to dobra gra :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się nasuwa na myśl cytat: "Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?" ;)

Jak ktoś grał na poprzedniej generacji, nie ma czego żałować. Jak ktoś nie grał, to może kupić, bo to dobra gra :)

 

Roznice jakies tam sa ale male, a to jakis filtr inny a to rodzialka podbita. 

 

Ta gra nie grzeszyla nigdy i na zadnej platformie zapierajaca dech w piersiach grafa. 

 

Co do ostaniego zdania to nie raz pisalem o tym w tym temacie - jesli ktos lubi takie klimaty to gra moze okazac sie dobra, bardzo dobra lub jeszcze lepsza. 

Ja zostaje przy wersji GOTY na PS3, ale dla tych co nie grali moze byc to niezla okazja do zapoznania sie fajna gra. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie przechodzenia misji fabularnych, gra mi się podoba, graficznie nie powala ale sam gameplay robi swoje. Dodam, że nie grałem na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie przechodzenia misji fabularnych, gra mi się podoba, graficznie nie powala ale sam gameplay robi swoje. Dodam, że nie grałem na ps3.

 

Bo to jest dobra a dla niektorych nawet bardzo dobra gra :) jesli przymkniesz oko na grafike a skupisz sie na gameplayu to moim zdaniem spokojnie mozna ta gre przechodzic wiecej niz raz. Raz po swojemu badajac sciezki, raz kompletnie po cichu i no kill. A raz bez uzycia mocy i tylko z bronia w reku na rambo. Te 3 przejscia beda sie zasadniczo od siebie roznic.

 

--------------

 

To juz nie do Ciebie ale do wszystkich niezdecydowanych, porownanie wersji od DF:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić w promocji styczniowej na ps store PS4 za 63 zł ?

Nie miałem okazji grać,trochę się waham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałeś i nie masz przynajmniej średniego kompa to warto bo sama gra jest świetne ale rusza na praktycznie każdym sprzęcie więc jak dysponujesz jakimś choćby trochę przyzwoitym PC to warto kupić na kompa za grosze bo remaster na PS4 jest zrobiony jak najmniejszym nakładem środków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Wszechstronny: nie wiem z jakiego miecza mam zabić przeciwnika i gdzie go w ogóle zdobyć bo zabiłem ze wszystkich broni i nadal nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wszystkie bronie Corvo. Musisz najpierw znaleźć wszystkie blueprinty w grze. To wpadnie naturalnie, wraz z progresem fabuly. Nie ma bata, żebyś to ominął, po prostu później skorzystaj ze wszystkich broni.

 

BTW na City Trials też się porywasz? Good luck ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×