Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie równiez zawsze cieszy info że gra jest tylko single. To jasny sygnał że niebędę tracić czasu żeby jakiś denne multi wrzucać na siłę bo lepiej się sprzeda z multi. Plus dla nich. Zresztą po tej zapowiedzi na E3 mają już moją kasę zapewnioną. Tego się chyba nie da spier.... Martwi tylko to że oni nie potrafią fabuły zrobić ciekawej. Killzone to piękna wydmuszka. Plus znowu jest taki że o oprawę nie trzeba się martwić bo ona na bank wyrwie z butów. To najlepsza zapowiedź targów dla mnie.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design miażdży sutki, ale znów open-world? To będzie pewnie nowa moda tej generacji, każdy chce powtorzyć sukces Skyrima i GTA V, tak jak to w poprzedniej gen było z wysypem FPS-ów na modłę CoDa.

 

Oczywiście wielki plus za samego singla!

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babka strzela sobie z łuku w słabe punkty przeciwnika. Nic nowego. 

Wiesz, że każda grę można tak spłycić? Uncharted, chodzisz chłopkiem, kierujesz celowniczkiem i naciskasz spust, w odpowiednich miejscach naciskach X aby skoczyć. I tak dalej i tak dalej.

Widziałem tam wojowniczkę, która wałczyła z wielkim robo dinozaurem. Walkę, która składała się z kilku elementów (zakładam, że na każdego kolosa trzeba innej taktyki), najpierw trzeba było rozbroić przeciwnika z systemu namierzania/osłon. Stun i odstrzelenie działka, które można użyć przeciw niemy. Na końcu uziemienie i dobicie. Nie to nie było tylko strzelanie w słabe punkty. Po za tym osoba, która grała wiedziała dokładnie gdzie i w co strzelać, gracz grając po raz pierwszy nie będzie tego wiedział.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że dość pobieżnie poczytałem i obejrzałem relacje z tegorocznego E3, ale przy tej grze naprawdę zatrzymałem się na dłużej.

Trzymam kciuki, bo już sama kreacja świata wydaje się ciekawa.

Właśnie czymś takim Sony może wrócić na właściwe tory, ja i pewnie większośc z Was wybrała kiedyś ich konsolę choćby ze względu na genialne ex'y.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blik to ładnie ujął. Dostajemy grę z genialnym systemem strzelania gdzie trzeba główkować jak  zniszczyć danego dinozaura a ktoś pieprzy o "niczym nowym". tu chyba liczą co niektórzy ludzie że zostanie koło na nowo wynalezione. Gra która w zasadzie daje impuls aby kupić ps4 dla niej a o to chodzi przy exach. Mają przekonywać do kupna konsoli a ten pokaz chyba dał do tego impuls. Najlepsza zapowiedz na E3 i to od guerilla games gdzie bym się nawet nie spodziewał ze tak dają do pieca. Byłem pewny że znowu wyskoczą jak nie z bezpłciowym killzonem to znowu jakąś hybrydą FPS na które już patrzeć nie mogę.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepsza gra targów. Nie dziwi ten wybór. Gra  która wszystkich na targach ustawiła w szeregu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz U4 to chyba najlepiej wyglądająca gra targów, ciężko po gamepalyu powiedzieć o co tak naprawdę chodzi ale wygląda niesamowicie. Mam nadzieję że następnym razem pokażą trochę więcej jeżeli chodzi o warstwę fabularną bo mocno mnie zaintrygowali, może to taki mix dishonored z tomb raiderem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to taki mix dishonored z tomb raiderem ??

 

Jak dla mnie to wygląda na mix Enslaved i Monster Hunter. Sama gra zapowiada się świetnie, graficznie bardzo ładnie się prezentuje i jest na swój sposób oryginalna. Bardzo miłe zaskoczenie i chyba najlepsze nowe IP tych targów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- The Thunderjaw has 550k polygons.
- It has 93 plates of armor that can be attacked individually.
- It has two major weak points, the "power core" in the heart, & "AI Core" in the head.
- The game is "very much an RPG".
- You can "quick craft" arrow heads for the bow.
- There's towns, villages, & quests.
- Crafting is a major component of the game.
- The game is targeting 2016.
- The combat is described as "tactical".
- Every single location seen in the trailer is explorable.
- The RPG elements will not slow down the combat.
- Aloy's "job" is a machine huntress.
- The "Combat" & "RPG" are both very big parts of the game.

 

horizon-zero-dawn-e3-2015-game-show.gif?

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to stare jest... Nabijasz posty ;) czy jak

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z PPE :


  • Tytuł został umiejscowiony w czasach postapokaliptycznych – tysiące lat po upadku współczesnej cywilizacji.
  • W grze otrzymamy pełny otwarty świat, w którym płynnie będziemy przechodzić pomiędzy obszarami. Bez zbędnych ekranów wczytywania. Twórcy tłumaczą, że wszystkie szczyty górskie, doliny, rzeki są dostępne dla graczy i w płynny sposób zapoznamy się z miejscówkami. Pomoże nam w tym system „wspinaczki i podróży”, który umożliwia wchodzenie na drzewa, pływanie w wodzie, czy po prostu wspinaczkę po górach. Będzie to bardzo przydatne podczas ucieczek.
  • Walka jest bardzo taktyczna i śmiałkowie będą musieli przemyśleć swoje działania. Bronie możemy wykorzystywać na różne sposoby (np. linką możemy związać robota, ale możemy jej użyć również jako pułapki). Na początku należy dokładnie sprawdzić okolice, zaplanować działania i dopiero na samym końcu można działać. Pochopne decyzje wpłyną na niepowodzenie misji. Wybór odpowiedniego podejścia do rywali będzie miał swoje podstawy w rozwoju bohaterki – w zależności jaką drogę wybierzemy, jakie umiejętności zdobędziemy oraz od posiadanych broni będziemy mogli przygotowywać odpowiednie strategie.
  • Główną bronią bohaterki jest oczywiście łuk, ale dziewczyna potrafi tworzyć różne modyfikacje oręża oraz przygotuje najróżniejsze strzały.
  • Interesującym elementem zapowiada się crafting – będziemy zbierać materiały, uczyć się nowych wzorów, przygotowywać bronie, zbroje, rodzaje oręża, typy amunicji. Cały system będzie miał znaczące ugruntowanie w rozwoju bohaterki.
  • W trakcie gry nie tylko będziemy polować na maszyny, ale autorzy aktualnie nie chcą zdradzać szczegółów.  
  • Rdzeniem rozgrywki jest oczywiście historia dla pojedynczego gracza, ale w tytule pojawią się „pewne funkcje społecznościowe”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon i GG mają pojawić sie na gamesconie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby na Gamesconie podali dokładną datę, ale tak czy siak fajnie że pokażą coś więcej. Jak dla mnie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co pokażą. w sumie zaskoczenie że też na 2016.

 

2016 zapowiada się na najlepszy rok jeżeli chodzi o exy od sony chyba od 1,5 generacji, w całkowitym przeciwieństwie do 2015 który będzie najsłabszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być głupie, może być fajne. Wyjdzie w praniu

Na pewno lepsze niż kolejna gra o zombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×