Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieje się, ale mi się podoba. Nie robiłem sobie jak z gry czy coś

Zabić mechanicznego TRexa? Wypas :D Pytanie jak duży będzie downgrade XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-Horizon always had a female character 

-RPG elements include leveling up,crafting,perks, choosing outfits and choosing weapons,more to be announced.

-No guns, the game is not spray and pray

-No load screens ,completely seamless world

-They mention that you can the explore mountains tops, depths of valleys an ancient cities

-One big area with a number of different environments including deserts, lush jungle like region ,and a forest area.

-Full day/night cycle with a full weather system

 


Edytowane przez pack
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już kiedy będzie premiera? Strasznie cicho się zrobiło, żyje ta gra jeszcze ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Date premiery pewnie oglosza na jakiejs wiekszej konferencji. Zdziwie sie jak przy takim duzym tytule nie bedzie obsowy na 2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Date premiery pewnie oglosza na jakiejs wiekszej konferencji. Zdziwie sie jak przy takim duzym tytule nie bedzie obsowy na 2017.

ech, no i niestety miałeś racje, a szkoda bo bardzo chciałem zagrać w tym roku.

 

/nie wiadomo czy moje ps4 uruchomi tą grę:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co pokażą. w sumie zaskoczenie że też na 2016.

 

2016 zapowiada się na najlepszy rok jeżeli chodzi o exy od sony chyba od 1,5 generacji, w całkowitym przeciwieństwie do 2015 który będzie najsłabszy

Po co ja takie głupoty piszę. J_bać tych kłamców z Sony. A człowiek wciąż im wierzył a to takie ch. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępna w 2016 roku :1_grinning:

 

13133126_1011776098902536_72954929656621

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tytuł startowy Ps Neo :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobrze że sytuacja się zmieniła i gra wyjdzie w tym roku, bardzo chętnie ogram tą produkcję czekam na dalsze informacje.

 

do u4 dają tą kartkę?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby gra wyszła w 2016 roku najlepiej na święta. Jeśli sony to przełoży to wku... graczy. Boję się że sony to przesunie np na premierę PS4 NEO z owym horizontem w budlu i ogłosi "ludziska lecieć do sklepu. Chcecie zobaczyć moc Neo to ta gra ją pokarze" i jeb masa pobiegnie. Oby nie bo to najbardziej oczekiwana gra przeze mnie w chwili obecnej i czekać na to do 2017 roku po prostu nie dam rady. Za dobrze ta gra wygląda żeby tyle czekać. Także Sony nie mąć tylko to wydawaj tak jak zapowiadałeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up no ja bym wiedział co bym chciał na święta właśnie :P Jest to gra na którą czekam od dnia pierwszych informacji. Choć trzeba pamiętać niestety ostatnio ten trend przesuwania premiery "aby mieć czas na poprawki" jest na topie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 1 Marca 2017

I nowy zwiastun :-)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalnie to wyglada, takiego settingu chyba jeszcze nie bylo, w koncu mocny powiew swiezosci w branzy :)

 

cbfgnh5vboy.gif

QuestionableGleamingAfricanparadiseflyca

HZDmont.gif

 

s0Hnbvv.gif

 

Ciekawe czy trailer pochodzi z PS4 czy PSNeo, obsuwa premiery wskazuje raczej na to drugie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Żywy napisał:

Kapitalnie to wyglada, takiego settingu chyba jeszcze nie bylo, w koncu mocny powiew swiezosci w branzy :)

 

cbfgnh5vboy.gif

QuestionableGleamingAfricanparadiseflyca

HZDmont.gif

 

s0Hnbvv.gif

 

Ciekawe czy trailer pochodzi z PS4 czy PSNeo, obsuwa premiery wskazuje raczej na to drugie ;)

Taaaa to co widzimy będzie z NEO, a na PS dostaniemy takie Horizon pocięte niczym Watch Dogs :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do marca czekamy na potężny downgrade na PS4.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zmiana daty. Ku... jakie to jest wkur...No nie mogą choć jednej gry wypuścić w pierwszym terminie. Zawsze muszą ludziom obrzydzić oczekiwanie na grę. Słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok to już będzie nowa generacja :)

W ogóle mnie ta gra nie rusza. Nawet jakbym był posiadaczem PS Neo zastanawiałbym się nad kupnem. Sama idea fabuły wydaje się być piramidalnie debilna. No sorry, ale mechaniczne dinozaury? Gdyby maszyny miały przejąć władze na upadłej ziemi, to raczej jako sztuczna inteligencja nie wybrałyby stworzeń, które okazały się nie przystosowane do życia i wymarły XD. Po drugie, jeśli ludzie umieją je zabijać (pominę milczeniem ubijanie mecho-tyrka łukiem...), to dlaczego nadal koczują jak zwierzęta w jakiś jaskiniach, zamiast stworzyć bardziej ucywilizowane społeczności korzystające z dóbr po mechanicznej zwierzynie? No i pokazany na razie gameplay to klasyczne, uproszczone dziab, dziab, roll, roll dla średnio inteligentnych graczy.

Napiszę, że to tylko moja opinia, bo jeszcze ktoś uzna ją za głoszenie Słowa Bobrzego. ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczerze przyznam, że mi też klimat średnio podchodzi. Tyle, że ja nie trawię wszystkiego co jest związane z prehistorią, średniowieczem, itd.
Może panowie z GG ukrywają jeszcze jakiegoś asa w rękawie i później w grze przystąpimy do jakiegoś mega zaawansowanego społeczeństwa.
No, ale jakoś wątpię w to. Mimo wszystko dobrze, że GG nie klepie kolejnego Killzone'a, bo tych już mamy wystarczającą ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Pelna zgoda co do KZ - 2ka miala klimat byla brudna, 3ka tez byla dobra ale juz troche za pstrokata (no jeszcze dzungla ok, ale nawet zlomowisko nie bylo brudne tylko kolorowe), KZ:SF jeszcze nie ogralem, pogralem moze lacznie z 1,5h na standzie w sklepie i jakos nie czulem klimatu. w KZ1 nie gralem. 

Niemniej, to jest gra, to ma byc fun - nie spodziewam sie szczegolnej fabuly, gameplay powinnien byc po prostu przyjemny i graficznie powinno byc ladnie - tak wiec dalej ta gra lezy w kregu moich zainteresowan. Ale nie ma jakos szczegolnie wysokiego priorytetu - ot moze zagram. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KZ najlepsze był właśnie ten brudny mroczny klimat. W SF chyba się chłopaki za bardzo zainspirowali Halo bo wyszło jak wyszło.

Co do Horizon to ja bym tak znowu nie skreślał od razu tytułu. Też jakimś wielkim fanem dinozaurów i prehistorii nie jestem, ale może wyjdzie z tego coś fajnego. Dobrze, że powstają jakieś nowe IP a nie tylko kolejne części CoDa i Assassina. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×