Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, malpka napisał:

Już można składać preordery na PSN US. Wersja podstawowa 80$ a cyfrowa deluxe 90$. Nie wiem dokąd zmierzają te ceny. Jeszcze chwila w trzeba będzie handlować organami wewnętrznymi by kupić grę na premierę.

 

23 minut temu, manoszek napisał:

mogli chociaż coś więcej pokazać, ale jak zwykle tylko cena się liczy, po premierze myślę że używki będą bardziej przystępnę dla człowieka.

Cóż o ile kojarzę w tej grze będzie TYLKO SINGLE, co to znaczy? 4-5 dni po premierze będzie od Hooya używek, skoro będzie ich dużo to cena będzie niska :24_stuck_out_tongue:

Ja poczekam te kilka dni i kupię za 50% ceny od jakiegoś frustrata któremu gra nie podeszła :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Destiny skutecznie wyleczyło z kupowania gier na premierę. A biorąc pod uwagę, że obecnie już nie mam tyle czasu na granie co kiedyś, więc kupka wstydu jest na tyle pokaźna, że nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu z ogrania jakiegoś tytułu pare miesięcy po premierze. Raz, że cena jest wtedy bardziej racjonalna, dwa przeważnie udaje się do tej pory załatać większość bugów premierowych. No i jakiś czas po premierze można bardziej trafnie ocenić czy dana gra to sukces czy niewypał

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Horizon kupię na premierę, ale w moim przypadku nie jest to jakaś standardowa sprawa. Generalnie to na premierę kupowałem jedynie Soulsy, Killzone 3 (który moim zdaniem jest świetną grą) i Uncharted 3 i 4. Możliwe, że jeszcze zdanie zmienię bo może się okazać, że gra będzie na 7-8h i nie zapowiedzą żadnego dodatku to pewnie zrezygnuję. Spodziewam się czegoś jak w Tomb Raider gdzie zdobywamy nowy sprzęt i dostajemy się do nowych lokacji. Mam nadzieje, że 13-15h na wątek główny to spoko wynik by był + jakieś zbieractwo i ze 2 dlc po 3-4h i będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście podoba mi się stylistyka tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor, animacje i samo polowanie zjadają na śniadanie Tomb Raidera oraz wszystkie podobne gry, jest bardzo rozbudowane, na każdego większego przeciwnika trzeba będzie obrać taktykę mając na uwadze jego słabe i mocne strony. No i ten E3 gameplay ma świetne zakończenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy będą w tej grze jakieś lepsze bronie niż tylko łuk i proca. Mam na myśli jakieś karabinki, itd.
Byłoby fajnie jak wraz z rozwojem gry odkrywamy coraz to lepsze rzeczy, itd. Chociaż patrząc na te gameplaye, to nacisk na łuk jest tak duży, że chyba będzie to niestety główna broń od samego początku do samego końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy przypuszczać, że właśnie główną bronią będzie łuk. Z tego co widziałem na gameplayach to były pokazane różne strzały, które można było stworzyć. Na 99% obstawiam, że to właśnie łuk wraz z procą będą głównymi broniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem, że bym chciał :) Zapomniałem dodać jeszcze włóczni. Jestem bardzo ciekaw tego świata, jak go rozwiną i jak to będzie wyglądało fabularnie. Zobaczymy też jak to będzie wyglądać graficznie choć jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data wydania 1 marzec 2017 jest tak odległa że kompletnie nie myśle o tej grze w kategoriach kupna, a grafika na dzisiaj super ale za rok będzie już tylko dobra, mnie martwi że dystrybutorzy jak co roku robią skok na portfele graczy i wydają Las Guardiana, Titanfall2, Battlefield1, Coda10, Mafie3 w październiku ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, BartexXx20 napisał:

Ja nie mówiłem, że bym chciał :)

Ja bym chciał, w każdej grze jest ten zasrany łuk :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może już wymyślam, ale te maszyny wyglądają, jakby zostały zbudowane przez Helghastów. :24_stuck_out_tongue: A może to po prostu taki setting, w którym Guerillasi czują się najlepiej.

Czuję w kościach i po cichu liczę na to, że w trakcie postępu fabuły wyjdą na wierzch jakieś nawiązania do uniwersum Killzone. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może się okazać że jakieś DNA Killzona zobaczymy, chociażby w estereggach

Każda gra danego studia musi mieć jakieś cechy charakterystyczne nawet jak inny gatunek.

Ja grając np w Sunset Overdrive widzę po prostu mix Resistance z Raczetem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o jakieś solidne nawiązanie do ich flagowej serii, nawet coś w rodzaju nieoficjalnej kontynuacji. No bo gdyby się tak zastanowić, to te maszyny mogły być następstwem ewolucji jakiejś technologii, nad którą pracowali wcześniej Helganie/Vektanie, a która wymknęła się im spod kontroli i wybiła większość ludzkiej populacji. Coś w rodzaju Skynetu z Terminatora.

Ale to już moje daleko idące dywagacje. ;)

Easter eggi będą na pewno. Pewnie w jakiejś jaskini znajdziemy zmiażdżony Helgański hełm, lub pordzewiały karabin M82. Coś w rodzaju reliktów przeszłości. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy trailer:

 

 

Jak zwykle cos pieknego, jedne co to wiecej gameplay'ow bym poprosil :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najnowszy trailer:

 

 

Jak zwykle cos pieknego, jedne co to wiecej gameplay'ow bym poprosil  

Taaa taaaa... Ble ble fap fap...

Przypominam że gry UBI też na trailerach zabijaly

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Taaa taaaa... Ble ble fap fap...

Przypominam że gry UBI też na trailerach zabijaly emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Tylko, ze byly juz pokazywane gameplay'e z Horizon, i ani troche nie odstaja od trailerow. Poza tym na Ubi trzeba brac zawsze poprawke bo oni sa "specyficzni" jesli chodzi o ich "gameplay'e" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa taaaa... Ble ble fap fap...

Przypominam że gry UBI też na trailerach zabijaly

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nie porównuj exów Sony do jednej z najbardziej lipnych firm na rynku gier.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że biorę na premierę :) Od początku ta gra mnie fascynowała i każdy następny trailer tylko to potęgował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×