Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Gra czy Ruda Cię fascynuje? emoji14.png

Ruda jak najbardziej spoko, ale kurde te mechaniczne dinozaury mnie kręcą strasznie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne fetysze ;)

Żeby nie było, u mnie chyba też day one.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupię steelbooka :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się czaiłem na limitkę ze steelbookiem, ale jak już się pojawiły z cenami, to chyba trochę przesadzili.

Ale day one na bank będzie w takiej czy innej formie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie zapowiada się obłędnie. Oczywiście preordera nie biorę, poczekam tydzień po premierze, a w tym czasie jak będą płacze zawiedzionych preorderowców - że porażka, niedoróbka i dramat to chociaż się pośmieję :jaro:Jak gra okaże się hitem - to zacznę grę po tygodniu nic nie tracąc. Jak NIGDY wcześniej od 7 lat nie kupiłem żadnej gry na płytce od 2 miechów...W grudniu przeglądałem plany premier na styczeń, luty...i nic dla mnie. Ogrywam "czołgi" w WT, mini gierkę Guns Up i to coś z Plusa o wojnie. Tutaj do marca czekanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo liczę na tę grę, ale kupię troszkę po premierze, bo pewnie jak to z grami od Sony zaraz będzie dużo tańsza :)

Juz przy uncharted 4 się przejechałem jak w dniu premiery kupiłem za 229, a chyba po tygodniu na Allegro były po 160 :24_stuck_out_tongue: 

 

Mam nadzieję, że się nie przeliczę i gra będzie oferowała ciekawą fabułę i zróżnicowane misje, a nie tylko piękną grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i są pierwsze materiały z Horizon puszczane przez Ytberów  ps pro rządzi natomiast ps4 25 klatek i co tu dużo więcej mówić...z czasem będzie trzeba się przesiąść na ps pro albo kupić na koniec generacji i ograć wszystkie tytuły a mówią że w 4k wygląda obłędnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie martwię o techniczne aspekty tej gry. Ograłem wszystkie Killzone'y oprócz pierwszego i nawet jeśli pojawiał się jakiś problem to był w ekspresowym tempie naprawiany. Serio oni dbają o swoje produkcje. 

Pamięta ktoś jak weszło Pro i pojawił się jakiś problem z Shadow Fall'em że się wyłączał czy coś...nie wiem czy tydzień minął jak to naprawili. 
Tutaj nie będzie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Aborygen napisał:

no i są pierwsze materiały z Horizon puszczane przez Ytberów  ps pro rządzi natomiast ps4 25 klatek i co tu dużo więcej mówić...z czasem będzie trzeba się przesiąść na ps pro albo kupić na koniec generacji i ograć wszystkie tytuły a mówią że w 4k wygląda obłędnie...

możesz dac linka do tych materiałow z tymi 25 fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz sobie na yt i posłuchaj co mówią aczkolwiek nie ma co się spinać to jeszcze nie pełna wersja i pewnie zostanie naprawione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no tutaj mówią że gra wygląda kapitalnie i chodzi płynnie więc nie wiem gdzie mówia o tych 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj cos wspominaja o spadkach fps, zabkowaniu i okrojonych efektach na zwyklym ps4 w porownaniu do PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie fragment o spadkach FPS na zwykłej PS4 (aczkolwiek z tego co Rock mówi to tragedii nie ma):

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem filmik Rocka i ogólnie to na 3h grania wystąpiło to wiednej lokacji i nic nie wspomniał o okrojonych efektach graficznych tylko wspomniał, że w 4k wygląda to cudownie, pewnie przez HDR.

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niektórzy to już mają tak nasrane że jak ktoś wspomni że przez chwile czuć że spadło trochę fps to już płaczą że niegrywalne bo z 30 spada na 27 na 3 sekundy,,, buuu nie da się grać buuu uuu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, też bym usilnie szukał wytłumaczenia na wydane 1,7k zł :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem spokojny o tą grę, będzie działać na oby konsolach nie ma się co na siłę doszukiwać argumentów aby sztucznie tworzyć wojnę pomiędzy zwykła a konsolą pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dilerus napisał:

No wiesz, też bym usilnie szukał wytłumaczenia na wydane 1,7k zł :1_grinning:

1,7k za grafike ktorej nie powstydzilby sie gracz pctowy to hooj nie pieniadz no ale rozumiem że dla niektórych to może być spory wydatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie o czym Ty piszesz? 1,7k za to by na zwykłym TV FHD bez HDR zyskać kilka klatek więcej i może z dwa mało zauważalne efekty graficzne?

Zwroć uwagę, że to nie Ps4 Pro robi do końca robotę a telewizor bo bez 4k i HDR te gry wyglądają niemal identycznie o czym mówią YTberzy, którzy grali na zwykłej Ps4 i są to grą oczarowani.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek wyraznie zaznaczaja ze gra wyglada i dziala lepiej na PRO. Dam sobie reke uciac ze na PRO bedzie downsampling do tv FHD przy zachowaniu wszystkich efektow. Poczekajmy spokojnie na porownanie DF. Wydaje mi sie że horajzon jest pierwsza poważną gra przygotowywana pod PRO i różnice będą zdecydowanie bardziej odczuwalne niz w innych produkcjach

Nie mam zamiaru wywoływać wojenek ale watpie że posiadacze wanilki spojrzą na sytuacje trzezwym okiem nawet jak sie im przedstawi twarde fakty

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×