Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

wow, ale zaskoczenie że pokazali i że na ps4 będzie więcej o 6 kontraktów :biggrin: ... 

 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale w grudniu będzie premiera wersji cyfrowej, więcej powiedzą dzisiaj o 19 stej bo będzie konferencja i może pokażą gameplay, jest to jedna z niewielu gier którą pokazują na E3 i ma mieć premierę w tym roku!! a plejak dostaje wyłączność na bete jak zamówisz pre order plus 6 kontraktów więcej   ... dlatego z tego powodu odwołuje swojego battlefronta, to będą krwawe święta! 

 

najlepszy trailer jak narazie na E3! oczywiście dla mnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer genialny. Ale beta? Czyli co, multiplayer? Nie podoba mi się to...

 

Premiera w tym roku? Grubo :D

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe po ile będzie cyfrak... bo jak 250-280 to chyba warto czekać na pudełko :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer genialny. Ale beta? Czyli co, multiplayer? Nie podoba mi się to...

 

Premiera w tym roku? Grubo :biggrin:

ja to rozumiem tak, kupisz preorder to w listopadzie dostaniesz dostęp do bety powiedzmy 2 - 3 mapy - chyba że druga opcja że betą będzie ta cyfrowa wersja w grudniu, rozumiem że ogólnie ma to być coś dużego i że będą z czasem aktualizowane nowe mapy i ta w grudniu że nie będzie 100% pełna, nie liczył bym na klasyczny online jak w innych grach, ale w Absolution dało się robić swoje kontrakty dla innych graczy ... za godzinę się dowiemy co tam wymyślili :)

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy jakieś dziwny nacisk na funkcje społecznościowe co się będzie sprawdzać przez pierwszy miesiąc, a później wszyscy zleją to ciepłym moczem.Do tego oszukany niby gameplay, smutnym póki co :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej marki zawsze miałem miętę. Było coś zawsze niezdrowo podniecającego w tym móc się przebrać za kucharza i hasać sobie przy oprychach jakby nigdy nic i podać ich szefowi którego należy zlikwidować jakaś pieczeń po której biedak zaczyna się dusić i następuje ogólny chaos co się mogło stać. Ta seria zawsze miała moc mrocznego klimatu kryminałów. Same miejscówki w tej serii są dla mnie tak klimatyczne jak mało które vide w ostatniej części pole kukurydziane i będąc strachem na wróble likwiduje się przeciwników. Genialne to jest.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej marki zawsze miałem miętę. Było coś zawsze niezdrowo podniecającego w tym móc się przebrać za kucharza i hasać sobie przy oprychach jakby nigdy nic i podać ich szefowi którego należy zlikwidować jakaś pieczeń po której biedak zaczyna się dusić i następuje ogólny chaos co się mogło stać. Ta seria zawsze miała moc mrocznego klimatu kryminałów. Same miejscówki w tej serii są dla mnie tak klimatyczne jak mało które vide w ostatniej części pole kukurydziane i będąc strachem na wróble likwiduje się przeciwników. Genialne to jest.

dokładnie stary, ja przechodziłem wszystkie części po enty razy na różne sposoby, żadna gra wtedy nie zmuszała tak do kombinowania, kontrakty i blood money to najlepsze części z mega epickimi zakończeniemi. Fajnie że robią nareszcie prawdziwe miasta, wspominają o sand boxie i o kontraktach czasowych, czyli będą aktualizacje ... a to mega zajebista informacja :biggrin:

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko pysk naszego bohatera. Widać że w nim pokopali i zamiast przypominać zimnego mordercę klona z starszych części to zaczyna przypominać pizdunię z filmu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obawy co do Hitmana - moje ucho  wychwycilo - "gra dostepna cyfrowo", "gre bedziemy rozwijac", "bedziemy dodawac zawartosc".

Tak wiem ze najpierw cyfrowo  - ale obawiam sie czy nie wyjdzie z tego jakis  early access zamaskowany przez: "gre bedziemy rozwijac", "bedziemy dodawac zawartosc".

A pudelko moze wyjsc jak juz gre rozwina  na tyle i zarobia na tyle zeby je wydac a reszte kasy trzepac na DLC  z misjami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSS jest preorder już... 209 złotych za Hitmana...  trochę przesada nawet jak za wcześniejszy dostęp....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obawy co do Hitmana - moje ucho  wychwycilo - "gra dostepna cyfrowo", "gre bedziemy rozwijac", "bedziemy dodawac zawartosc".

Tak wiem ze najpierw cyfrowo  - ale obawiam sie czy nie wyjdzie z tego jakis  early access zamaskowany przez: "gre bedziemy rozwijac", "bedziemy dodawac zawartosc".

A pudelko moze wyjsc jak juz gre rozwina  na tyle i zarobia na tyle zeby je wydac a reszte kasy trzepac na DLC  z misjami.

A mnie to cieszy. Co jak co, ale masa gier dostaje DLC, bez których mogłaby się spokojnie obejść, ale takie, które aż się proszą o nowe poziomy, misje i lokacje w postaci DLC ich nie dostają. Mam na myśli szczególnie poprzednią część Hitmana.

 

W PSS jest preorder już... 209 złotych za Hitmana...  trochę przesada nawet jak za wcześniejszy dostęp....

Jaki wcześniejszy dostęp? W preorderze za 209 złotych to całkiem przyzwoicie. Wiesiek na storze był za 204 chyba. Przy zwykłych cenach 289 zł, gdzie pudełka zazwyczaj są w okolicach 219-239 zł, to naprawdę dobra oferta jeśli ktoś woli wersję cyfrową niż fizyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki wcześniejszy dostęp? W preorderze za 209 złotych to całkiem przyzwoicie. Wiesiek na storze był za 204 chyba. Przy zwykłych cenach 289 zł, gdzie pudełka zazwyczaj są w okolicach 219-239 zł, to naprawdę dobra oferta jeśli ktoś woli wersję cyfrową niż fizyczną.

 

no przecież mówili że najpierw cyfrak, potem później pudełko więc... wcześniejszy dostęp ;)

   pytanie na ile będzie ta gra skończona bo może być jak pisze MagEllan :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to cieszy. Co jak co, ale masa gier dostaje DLC, bez których mogłaby się spokojnie obejść, ale takie, które aż się proszą o nowe poziomy, misje i lokacje w postaci DLC ich nie dostają. Mam na myśli szczególnie poprzednią część Hitmana.

 

No to czapka z glowy jesli poprzedniego zrobiles na 100% completed i w kazdej jednej misji zabiles cel w kazdy  jeden z mozliwych sposobow. Pamietam jedna z misji miala chyba az 14 mozliwosci. Poprzedni hitman byl dla mnie dosc rozbudowany - byla historia a dla tych co chcieli wiecej mozna bylo robic gre na 100%. Sam przeszedlem ja raz w sumie na pale i zaluje troche... ale gra z racji tego iz mi podeszla trafila na liste ograc ponownie aby wycisnac z niej wiecej.

 

Chodzilo mi glownie o to czy gra w dniu premiery cyfrowej nie bedzie wygladac jak szkielet do ktorego mozna dodac mase misji ale na starcie moze byc ich  za malo, potem beda darmowe az do czasu kiedy ktos uzna ok jest tego tyle ze tloczymy plyte i wydajemy pudelko.

 

Co do DLC - Twoja sprawa jak wydajesz pieniadze ja ich unikam jak ognia.

 

 

EDIT:

A nie mowilem? Cyfrak wczesniej pudelko jak bedzie juz pelna zawartosc:

http://www.pssite.com/news-42317-zadnych_platnych_dlc_ani_mikrotranskacji_w_nowym_hitmanie.html

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzilo mi glownie o to czy gra w dniu premiery cyfrowej nie bedzie wygladac jak szkielet do ktorego mozna dodac mase misji ale na starcie moze byc ich  za malo, potem beda darmowe az do czasu kiedy ktos uzna ok jest tego tyle ze tloczymy plyte i wydajemy pudelko.

Co do DLC - Twoja sprawa jak wydajesz pieniadze ja ich unikam jak ognia.

http://www.pssite.com/news-42317-zadnych_platnych_dlc_ani_mikrotranskacji_w_nowym_hitmanie.html  jakby odp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam trochę mieszane uczucia szczerze powiem. Ale o ile w dniu premiery gra będzie w zadowalającym stopniu spójna i kompletna to będę zadowolony. W Hitmanie ogólna fabuła gry nie jest aż tak istotna ze względu na strukturę gry i fakt, że w tej serii przechodzi się misje po setki razy. Ważne żeby każda misja miała swoją mini fabułę jeśli ma być powrót do klasycznych zleceń po wielu misjach typu przejdź z A do B w poprzedniej części.

Trochę bardziej mnie interesuje czy wydanie na nasz region i Rosję dostanie wsparcie aktualizacji czy nie jak było w Absolution na PS3 gdzie nasz region pominęli i nie dali bardzo istotnej aktualizacji odnośnie czasu detekcji przez przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam trochę mieszane uczucia szczerze powiem. Ale o ile w dniu premiery gra będzie w zadowalającym stopniu spójna i kompletna to będę zadowolony. W Hitmanie ogólna fabuła gry nie jest aż tak istotna ze względu na strukturę gry i fakt, że w tej serii przechodzi się misje po setki razy. Ważne żeby każda misja miała swoją mini fabułę jeśli ma być powrót do klasycznych zleceń po wielu misjach typu przejdź z A do B w poprzedniej części.

Trochę bardziej mnie interesuje czy wydanie na nasz region i Rosję dostanie wsparcie aktualizacji czy nie jak było w Absolution na PS3 gdzie nasz region pominęli i nie dali bardzo istotnej aktualizacji odnośnie czasu detekcji przez przeciwników.

 

posłuchaj, w grudniu dostaniesz coś jak powiedzmy 20 kontraktów (nie wiemy ile tak naprawdę, i nie wiemy czy niektóre nie będą powiązane fabułą) ... i cały 2016 będziesz dostawać kolejne - coś jak odcinki serialu, wg mnie to kapitalne rozwiązanie, będziesz wracać do tej gry co jakiś czas i to za darmo, ciekawe czy będzie się dało powtarzać misje? bo jak niektóre mają być czasowe, i cel będzie mógł zwiać to zrobi jakieś kolejne możliwości i każdy zagra inaczej ... żywotność tej gry może być potężna! jestem bardzo na tak dla takiego rozwiązania, jezeli oczywiście dalsza zawartość będzie darmowa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na pierwszy rzut oka wyglądało to na grę F2p z darmową zawartością co tydzień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała idea tej gry jest stworzona pod tego typu "odcinkową" dystrybucję...ale za dużo syfu w branży widziałem żeby patrzeć na to spokojnym okiem :( Wciąż czekam na Blood Money 2, Absolution mimo sporego miodu to nie było jednak to i wszystko wskazuje na to że się nie doczekam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie gra do której będą dodawać misje itd. za darmo...hmm...

 

781410347718278727.jpg

 

Granica pomiędzy dodawaniem treści za darmo a wypuszczeniem niekompletnej, niegrywalnej produkcji jest cienka.

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie gra do której będą dodawać misje itd. za darmo...hmm...

 

781410347718278727.jpg

 

Za dużo granica pomiędzy dodawaniem treści za darmo a wypuszczeniem niekompletnej, niegrywalnej produkcji jest cienka.

co wy pleciecie, przecież idea gry na misje z kontraktami jest idealna do wypuszczania w odstępach czasowych nowych zleceń, zawsze mi się marzyło żeby po Blood Money wypuścili na tym samym kodzie dodatkowe misje - chciałem po prostu więcej a że nie było to się maksowało na wszystkie możliwe sposoby, druga kwestia że w każdej części Hitmana kilka etapów było fabularnych - pierwszy i ostatni, więc teraz przez zmianę formyły otworzyli sobie drzwi ... stare części przed wejściem do misji zaczynały się w laptopie z logiem agencji, i tam przygotowywało sie sprzęt, i można było zrobić podgląd na mapę, przeczytać notki o słabościach bossów itd itd .. więc pewno to wróci. Ciekawe jak bardzo otwarte będą lokacje, i czy jak cel zwieje .. to czy będzie mozna go dopaść w innej misji ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×