Skocz do zawartości
pablos_83

Dreams

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko o co w tym będzie chodzić. Gdzies się natknąłem na info że to mogą być wariacje na modłę wario ware ale nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent

Z tego co widziałem na E3, to w tej grze (aplikacji?) chodzi o tworzenie różnych postaci itp, animacji, dźwięków i puszczanie tego w ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Paris Games Week ma być obszerna prezentacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie lubisz kreatorów i nie masz weny to tworzenia czegoś to raczej nie ma sensu tego kupować. Chyba, że grać w produkcję innych ludzi, ale to bym poczekał bo wszystko to takie demka na parę minut. Może na PS5 coś więcej będzie można robić, na razie ta "gra" to takie tech demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko zalezy co kto lubi.

Projekt moim zdaniem bardzo oryginalny czyli rozbudowany kreator.

Jesli sie nie myle to samo studio mialo w swojej historii kreatory poziomow do LBP ale to jednak cos nieco innego.

Ja do kreowania, nie mam weny, ani zapalu wiec mowie poki co pass.

Ale widac ze chca PS wzbogacac i ze procz konsumpcji tresci ma byc jej tworzenie.

Dobre dla tych ktorzy maja do tego smykalke, oraz po prostu to lubia.

Jutro moze jakies recki przeczytam/obejrze i zobacze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich gier Media Molecue tylko pierwszy LBP mnie w miarę wciągnął ale dlatego że był idealnym kanapowym coopem.

Całe te kreacje znudziły mnie po kwadransie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_83 napisał:

Z wszystkich gier Media Molecue tylko pierwszy LBP mnie w miarę wciągnął ale dlatego że był idealnym kanapowym coopem.

Całe te kreacje znudziły mnie po kwadransie.

No ja ogralem LBP 2 i tak coop dobry. Kreator pobawilem sie troche, ale jak pisalem nie do konca moja bajka. Ale za to niektore z wykreowanych poziomow bardzo fajnie zrobione i milo sie gralo. 

Jesli chodzi o Media Molecule to gre ktora najbardziej mi siadla jest Tearaway Unfolded. Jedyna z niewielu gier ktora w pelni i sensownie wykorzystuje wszystkie funkcje DS4 a przy tym bardzo dobra gra. 

 

I jeszcze dygresja, owszem czasami w roznej masci kreatorach sporadycznie cos stworze (ale to raz na ruski rok). Z dziel innych korzystam (czy to malowania w FH, czy to poziomy do gier z warsztatu steam). 

 

Wiec pytanie jest takie jakie beda kreacje, jak to bedzie dzialac, czy bedzie filtrowanie ziarna od plew. Bo jesli stworzonej zawartosci bedzie sporo i bedzie ona wysokiej jakosci to moze to byc motywacja do zakupu. Ale w natloku innych produkcji watpie aby to mialo szybko nastapic. Cos musialo by ostro pobudzic moja ciekawosc jesli chodzi o Dreams a obecnie moje zainteresowanie tym tytulem jest na bardzo niskim poziomie (niezaleznie od ocen).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj, weny nie mam w ogóle, ale moje dziecko 6letnie ma, więc on będzie wymyślał, a ja będę budował.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja się jaram

 

Na razie ogrywam, co jest dostępne 

 

Za 139 zł jak darmo

 

Polecam Ball World Adventures

 

 

A tu promo materiał od Playstation Polska:

 

 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×