Skocz do zawartości
pablos_83

Final Fantasy VII REMAKE

Rekomendowane odpowiedzi

Sami nie wiedzą jak wydoić graczy bezboleśnie :zygmunt:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni wymyślili ten pomysł jak gry Telltale były w modzie, czy sprzedajemy jedną grę 5 razy. Telltale upadło, a żółtki chcą pewnie zachować twarz (haha) i będą się trzymać tego bo myślą, że to taki zajebisty pomysł. Ogólnie idea dzielenia gry na epizody jest poroniona. Jeśli jedna część nie będzie na minimum 40-50 godzin gry (mówię o 100%) to niezłe pazery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni już dawno stwierdzili że "gra jest za długa żeby ją wpuścić na raz". Kiedyś jakoś się dało. Teraz nagle nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby się jaram.
Ale nam taką kupkę wstydu, że FF7 chyba zostanie odpalony dopiero na PS5 w kompletnym wydaniu za 2(?) lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2019 o 14:33, manoszek napisał:

Sami nie wiedzą jak wydoić graczy bezboleśnie :zygmunt:

 

Dokładnie tak, wciąż się wahają :LUL:

Gra pocięta a i tak pierwsza część zajmuje dwie płyty....   To co oni tam planują upchać.... Dla przypomnienia to remake gry z przed 20 lat...   :notbad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dokładnie tak, wciąż się wahają :LUL:
Gra pocięta a i tak pierwsza część zajmuje dwie płyty....   To co oni tam planują upchać.... Dla przypomnienia to remake gry z przed 20 lat...   :notbad:
Długość, zawartość, rozdzielczość, nowe mechaniki wszystko to zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to wszystko tłumaczy 6 epizodów po 240zl każdy sarkazm Mode on...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wyjdzie pierwszy epizod, wtedy ich obśmieję.
Chyba że będzie dobrze to
...najwyżej pożyczę od kolegi PS4 które mu sprzedałem żeby to ograć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie pełna wersja na ps5, niech się pazery walą z ich odcinkami, wyjdzie wiele lepszych tytułów, a ten przez sentyment się kiedyś tam ogra i zobaczy jak spierdolili legendę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ilu odcinkach chcą się zmieścić skoro pierwszy epizod to sam Midgar którego przejście w oryginale to było max 5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ilu odcinkach chcą się zmieścić skoro pierwszy epizod to sam Midgar którego przejście w oryginale to było max 5h.
Maks 10 w 1 sezonie

No ale spokojnie przeca Wy tak kochacie ta grę, że na pewno kupicie jak leci, na to liczą...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Maks 10 w 1 sezonieemoji23.png

No ale spokojnie przeca Wy tak kochacie ta grę, że na pewno kupicie jak leci, na to liczą...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

 

Oryginalne FF7 razem z FFT i drugim Tomb Raiderem to gry mojego życia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wolałem FF6, ale FFT to poezja, chociaż dla mnie ustępuje dla pierwszego Vandal Hearts'a.

 

Co do remaku FF VII jestem pewien że to spierdolą jak wszystko czego się ostatnio tykają, jedyny tytuł na jaki od nich czekam to Trials  of Mana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z wydawaniem w epizodach mi się podoba. Przynajmniej jest nadzieja, że tego nie spieprzą. Jeśli każdy epizod to będzie gra na 30-40h to nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SephiroT napisał:
23 godziny temu, sLk napisał:
 
Dokładnie tak, wciąż się wahają :LUL:
Gra pocięta a i tak pierwsza część zajmuje dwie płyty....   To co oni tam planują upchać.... Dla przypomnienia to remake gry z przed 20 lat...   :notbad:

Długość, zawartość, rozdzielczość, nowe mechaniki wszystko to zajmuje.

 

Naprawdę, 20-25% gry z '97 roku zajmuje 2 płyty BR? Nawet biorąc pod uwagę rozdziałkę, nowe mechaniki itp.

Jeżeli tak to gra  musi być gigantyczna. 

I nie chodzi tu o wyśmiewanie, mam nadzieje, że faktycznie tak będzie i Fajnal okaże się świetną, niezwykle rozbudowaną produkcją. Gdyż sentyment do oryginału mam wielki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czasami może być tak, że na jednej płycie będą ogólne pliki całej gry (bo mimo wszystko przypuszczam, że jej zdecydowana większość jest w znaczącym stopniu gotowa) a drugi dysk będzie do ogrania danego epizodu. I kolejne epizody, jeśli będą wychodzić w pudełku, będą miały tylko swój play disc.

Ja jak pisałem #tylkoVIII i na tą część czekam straszliwie. Fenomen VII mnie trochę ominął, mimo to będę ten remake chciał ograć, ale raczej dopiero kiedy wyjdzie całość.

Tylko ten system walki mi się nie podoba wcale. Kocham wszelkie turówki i nie rozumiem za bardzo, czemu się pozbyli turowej walki z tej odświeżonej wersji. Chociaż jak przeglądałem internety jednym okiem, to sporo ludzi się cieszyło, że to przerobili, bo tury są archaiczne, dziadowskie i w ogóle ble.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, xavris napisał:

Też czasami może być tak, że na jednej płycie będą ogólne pliki całej gry (bo mimo wszystko przypuszczam, że jej zdecydowana większość jest w znaczącym stopniu gotowa) a drugi dysk będzie do ogrania danego epizodu. I kolejne epizody, jeśli będą wychodzić w pudełku, będą miały tylko swój play disc.

Ja jak pisałem #tylkoVIII i na tą część czekam straszliwie. Fenomen VII mnie trochę ominął, mimo to będę ten remake chciał ograć, ale raczej dopiero kiedy wyjdzie całość.

Tylko ten system walki mi się nie podoba wcale. Kocham wszelkie turówki i nie rozumiem za bardzo, czemu się pozbyli turowej walki z tej odświeżonej wersji. Chociaż jak przeglądałem internety jednym okiem, to sporo ludzi się cieszyło, że to przerobili, bo tury są archaiczne, dziadowskie i w ogóle ble.

 

Prawda!  Mały chłopiec o androgynicznym wyglądzie z gigantycznym mieczem,  wielkiego jaszczurosmoka pokonać może wyłącznie w walce turowej !!! :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
Oryginalne FF7 razem z FFT i drugim Tomb Raiderem to gry mojego życia.

To wiedzą Ci co przechodzili 7 za młodu na szaraku, reszta sobie śmieszkuje i żartuje bo nie zaznała tej magii za dzieciaka :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:


 


To wiedzą Ci co przechodzili 7 za młodu [..] reszta sobie śmieszkuje i żartuje bo nie zaznała tej magii za dzieciaka :)

Gadasz jak ksiądz ... ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dzieciaka.... Małolaty.

Mój pierwszy kontakt z tą grą miałem kiedy wypożyczyłem ten tytuł z wypożyczalni. Oprócz kaset wypożyczali też gry na szaraka

Po weekendzie szybko pobieglem do sklepu i się zaczęło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff, luxury....

Pamiętam, kiedy swoją kopię  FFVII wyłupałem sobie w kamieniu. I razem z moim mamutem zagrywaliśmy się prawie po kres paleolitu... :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, sLk napisał:

Pfff, luxury....

Pamiętam, kiedy swoją kopię  FFVII wyłupałem sobie w kamieniu. I razem z moim mamutem zagrywaliśmy się prawie po kres paleolitu... 

Zapomniałeś dodać, że straciłeś stany zapisu awaryjnie odpinając konsolę od koła wodnego, bo trzeba było spieprzać przed lodowcem :P

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Metroseksualny chłopiec z wielkim mieczem strikes again. 

Wracamy do  '97 :banderas:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę, jestem gdzieś przy ucieczce z midgardu chyba... tzn. gdzieś uciekam z tego co pamiętam a nigdzie więcej nie wyszedłem więc to pewnie to... tylko nie grałem z pół roku więc nawet nie pamietam nic już. i tak myślę czy wrócić i skończyć w końcu czy brać się z yakuze kiwami -.^ ehh troche podjarali tymi filmikami ale zanim cale to wyjdzie to... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×