Skocz do zawartości
pablos_83

Final Fantasy VII REMAKE

Rekomendowane odpowiedzi

...ale wiecie że na okładkach jest "czasowa roczna wyłączność" więc jest opcja że wyjdzie na klocucha :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Square Enix wrzuciło demo FF7 Remake na serwery sony.

Oczywiście ludzie ze złamaną konsolka się do niego dobrali i "kopacze danych"  zrobili swoje.

W demie SE zostawili "tajne" dane z pełnej gry jak informacje o lokacjach, ostatnim bossie, wszelkich mechanikach i zachowaniach gry.

...i danych z sequel'a - tak, robią już kolejną "część" FF7 Będzie FF7-2 czy jak kolwiek to nazwą. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież SE zapowiedzieli, że gra będzie pocięta i już pracują nad Part 2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że za każdy następny epizod będziemy płacić osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, manoszek napisał:

Rozumiem że za każdy następny epizod będziemy płacić osobno?

No ba...    :kaz:   

Następny epizod już na PS5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że pocięta to wiem od początku.

Przy okazji w demie są pliki z PC co by potwierdzało czasową wyłączność na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przemawia do mnie taka forma dystrybucji, a że nigdy nie byłem fanem serii FF odpuszczę sobie całkiem, w tym okresie skupię się innych produkcjach.

Zastanawiam się tylko czy na PC będzie już kompletna edycja, czy to przedsięwzięcie długoterminowe i następne epizody będą wychodzić latami, strzygąc jak owieczki swoich fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epizodycznosc jest kiepska ale do przełknięcia. Zastąpienie świetnego systemu walki gównem z ff xv to jak wetknięcie ananasa w dupę zielonym do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ananasem to masz jazdy widzę:wiesiekthug:, system walki z 97 by się nie przyjął dzisiaj, nie ważne jak był dobry, za to system z Crisis Core bym chętnie przygarnął.

 

Ja olewam aż nie wyjdzie całość, square u mnie dawno już straciło kredyt zaufania.

 

Tak jak wyruchali ludzi z XV dodając praktycznie połowę gry półtora roku po premierze:fuckoff: to tylko mogę to porównać do Prince of Persia jak chujki z ubi epilog wydali w dlc.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, wygląda to godnie... :banderas:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Strife napisał:

Jak tam panowie wrażenia po ograniu demka? 

 

Ograne dziś po powrocie z pracy i cóż mogę powiedzieć... Z jednej strony nie mogę się doczekać kwietnia, bo grało się mega miodnie i pięknie to wygląda graficznie, a z drugiej na nowo dupsko zaczęło piec, że dostaniemy tylko skrawek z pełnej historii i trzeba będzie znowu czekać w ch.. długo na dalszą część. :( 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2020 o 12:29, Strife napisał:

Jak tam panowie wrażenia po ograniu demka? 

Demko ograne, ehhh jakaż nostalgia. To już 23 lata.... Nie wiem czy mi się podobało bo to fajna gra czy dlatego, że to FFVII :) 

W każdym razie ogram na pewno. Midgar prezentuje się fantastycznie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Finala, w 7 nie grałem tylko pamiętam jak kumpel się tym podniecał na PSX ale demko całkiem fajne. Jak wydadzą już całość za 10 lat to chętnie kupie i ogram bo naprawdę mi się podobało. Grafika ładna, walka dobra, filmików nie oglądałem bo na razie nie ma po co. Zachęcili mnie tym demkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i walka z Guard Scorpionem .... :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, sLk napisał:

No i walka z Guard Scorpionem .... :obama:

 

Zużyłem w niej prawie wszystkie zebrane wcześniej Phoenix Down, ale to chyba też po części dlatego że grałem mocno na pałę wiedząc, że zaraz demko się skończy. (przynajmniej tak to sobie tłumaczę) :P

Niemniej jednak poziom trudności walki z bossem mnie wstępnie satysfakcjonował. W pełniaczku będzie się grało dużo ostrożniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, forumek jeszcze dycha. Myślałem, że zdech jak discord.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2020 o 18:38, xavris napisał:

Jasny gwint, forumek jeszcze dycha. Myślałem, że zdech jak discord.

 

No dycha, co ma nie dychać :wink: Jeszcze jak takie sztosiwo się zapowiada na kwiecień :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2020 o 13:48, Nóżka napisał:

 

Zużyłem w niej prawie wszystkie zebrane wcześniej Phoenix Down, ale to chyba też po części dlatego że grałem mocno na pałę wiedząc, że zaraz demko się skończy. (przynajmniej tak to sobie tłumaczę) :P

Niemniej jednak poziom trudności walki z bossem mnie wstępnie satysfakcjonował. W pełniaczku będzie się grało dużo ostrożniej.

fajna lama :D ja tylko prawie wszystkie potki zużyłem bo nie chciało się beretą leczyć xD zgona ani razu nie zaliczyłem na szczęście :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści jak to zostało pocięte ? jak na płytach z PSX ? REMAKE skończy się śmiercią wiadomo kogo ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2020 o 16:25, piachu00 napisał:

Jakieś wieści jak to zostało pocięte ? jak na płytach z PSX ? REMAKE skończy się śmiercią wiadomo kogo ? ;)

Przecież byli wałkowane ze sto razy, ta część to tylko Midgar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to grałem kiedyś na pc w Final Fantasy VII przez 1h i gra mnie oczarowała.

 

Ale już więcej do niej nie wróciłem

 

Próbowałem jakiś czas temu to samo na ps4, ale gra zestarzała się okrutnie i szkoda mi czasu na oryginalną część z taką grafiką i starymi mechanikami

 

A ten nowy remake niby spox, ale jakieś flirtowanie czy tam honey bee inn - nie bardzo mnie to przekonuje do tej gry i system walki pewnie płytki - dwa przyciski na krzyż

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×