Skocz do zawartości
pablos_83

Final Fantasy VII REMAKE

Rekomendowane odpowiedzi

Czasowym EX-em to to będzie najprawdopodobniej tylko w Japonii, na zachodzie wywalą premierę równolegle, jeśli porzucą system turowy jak w oryginale to nie będzie to już prawdziwe FF VII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porzucą systemu turowego...dalej ma być ten same Active/Wait ATB jaki był w oryginalne.

Square gdzieś pisało że nie zamierza ingerować w nasze dzieciństwo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż mam nadzieje że masz rację , choć wczoraj czytałem coś innego :)

http://www.playstationlifestyle.net/2015/06/18/things-will-change-final-fantasy-vii-remake-battle-system-changes-likely/#/slide/1

Finally, Nomura hinted at some changes to the battle system:

But we can’t have these upgraded, beautiful 3D models of Cloud and Barrett, still lining up in a row, jumping forward to attack an enemy, then jumping back to wait for their next turn. That would be bizarre. Of course there will likely be changes there.

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, ale chyba raczej wizualne/kosmetyczne a nie zmiana systemu walki?

Tak czy siak, idealnie by było gdyby były 2 systemy - oryginalny nie zmieniony i jaki tam im się nowy podoba :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, ale chyba raczej wizualne/kosmetyczne a nie zmiana systemu walki?

Tak czy siak, idealnie by było gdyby były 2 systemy - oryginalny nie zmieniony i jaki tam im się nowy podoba :P

Zdecydowanie popieram , to jest pomysł tak dobry że oni chyba o tym wiedzą i tak właśnie będzie .

W tych chorych czasach by ich zjedli za jakieś wielkie zmiany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie, jezeli w ogole sie ukaze, przyznam ze ostatnio gram mniej i zaczalem sie troche nudzic, a tu taka informacja, serduszko zabilo mocniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płakał po systemie turowym nie będę. Dla mnie FFVII to świetna fabuła, super postacie, klimat i genialny ost. Nie będę skreślał nowego finala i tego wszystkiego tylko dlatego, że mi postacie w rzędzie nie stoją i że jest trochę mniej taktyki. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak...jeżeli jednak zrezygnują z Active ATB na rzecz innego systemu to niech będzie to system z FFXII...to jest jedyna część która pokazała jak wysoko mogą zajść gry z serii FF. Pod względem mechanik,świata itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na remaster XII mam nadzieję że wyjdzie , troche mi glupio ze tak zaczałem ogrywać te Finale dopiero teraz ( choc jezeli chodzi o square w Parasite Eve grałem na pre , piekna to była gra szkoda że to ip zagineło ) . Ale mam jakieś teraz wyobrażenie i oni ładnie skaczą po tych systemach , w zasadzie o żadnym nie można powiedzieć że jest słaby każdy ma głębie także akurat o to jestem spokojny . Po prostu jakoś mi się wrył z tamtych czasów widok Clouda na tej mapce turowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pragnę turówki jaką była, od systemów walki w czasie rzeczywistym mam serie Tales i Star Ocean.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usuną Mapkę Świata to zabiję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra że zmienionym systemem walki może dla mnie równie dobrze nie wychodzić. Może jeszcze niech za Clouda dadzą jakoś metro pipke ,a za Aeris tranwestyte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra że zmienionym systemem walki może dla mnie równie dobrze nie wychodzić. Może jeszcze niech za Clouda dadzą jakoś metro pipke ,a za Aeris tranwestyte ;)

Nie wiem czy pamiętasz ale Cloud lubił przebieranki :D

tumblr_md9dvuro491r1am60.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętasz ale Cloud lubił przebieranki :biggrin:

tumblr_md9dvuro491r1am60.jpg

Hehe pamiętam, ale z tego co kojarzę robił to żeby gdzieś przejść czy coś zdobyć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać geja kulturysty który krzyczy do Cloud'a żeby był piękny całe życie ;D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pamiętam, ale z tego co kojarzę robił to żeby gdzieś przejść czy coś zdobyć ;D

No, gra jeszcze się nie ukazała a my już spoilujemy fabułę :D 

*trololoooo*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co będzie jak ludzie się dowiedzą że Earisu ginie zaraz na końcu pierwszej płyty i że nie warto ją expić ;D ?

 

Pewnie taki sam shitstorm jak wtedy kiedy ten spoiler poleciał przy recenzji gry w gazecie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą, że Aeris ginie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimby ni znaju

I tak nikt by jej nie trenował (chyba) :p

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to jak juz spoilowac to po całości:

tumblr_lqcjli7bj51r0ds31o1_500.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajnala w kilka dni przekroczył 8 milionów wyświetleń, cóż za hype!

 

mxAP9Yt.png

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i nie wyobrazam sobie żeby w tych czasach nie wrzucili czegoś w stylu - kliknij prawy analog to pojawi się strzałka gdzie iść. Z tego co pamiętam tam można było utknac i dzięki temu, że wszyscy znajomi grali to wiedziałem gdzie iść i co robić miejscami. Chociaż w tych czasach zawsze można grać z włączonym yt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że zrobią coś w stylu NNK. Będzie strzałka dla casuali którzy nie chcą rozkminiać co zrobić aleeee....z możliwością wyłączenia jej na stałe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mamy czasy, wtedy kiedy ja w to grałem ( z 15 lat temu ) - mój poziom angielskiego był kiepski na tyle, że mało rozumiałem dialogów, a wiem, że gdy czyta się rozmowy itd to bez problemu wie się co trzeba robić. Pytanie, czy teraz gracze mają czas na przewijanie setek stron dialogów aby wiedzieć co robić w grze ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mogliby się trochę postarać i podłożyć głos pod te dialogi ...no i oczywiście dać do wyboru 2 wersje językowe!!

Jeżeli gra będzie w pełni zangielszczona to się chyba potnę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×