Skocz do zawartości
pablos_83

Final Fantasy VII REMAKE

Rekomendowane odpowiedzi

O Tak! To byłoby mega gdyby zrobili pełną lokalizację i dali możliwość wyboru japońskich głosów i angielskich napisów.

Seiyu z Advent Children, Crisis Core, Dirge Of Cerberus i Last Mission dawali mocno radę. Nie wyobrażam sobie teraz żeby Cloud brzmiał inaczej niż Takahiro Sakurai,Shin'ichirô Miki jako Sephiroth oraz Yumi Kakazu + Shôgo Suzuki jako Yuffie <3 i Vincent. 

 

Ciekawi mnie też jak mocno zmienią się scenki CGI + cutsceenes. Wiadomo że teraz wsio będzie miało odpowiednią skalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by_kaoritanaka_-_we_want_your_bad_romanc

 

...ano zobaczymy. Tak czy siak jaram siem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Tak! To byłoby mega gdyby zrobili pełną lokalizację i dali możliwość wyboru japońskich głosów i angielskich napisów.

Seiyu z Advent Children, Crisis Core, Dirge Of Cerberus i Last Mission dawali mocno radę. Nie wyobrażam sobie teraz żeby Cloud brzmiał inaczej niż Takahiro Sakurai,Shin'ichirô Miki jako Sephiroth oraz Yumi Kakazu + Shôgo Suzuki jako Yuffie <3 i Vincent. 

 

Ciekawi mnie też jak mocno zmienią się scenki CGI + cutsceenes. Wiadomo że teraz wsio będzie miało odpowiednią skalę.

Pełną lokalizacje zrobią na bank ;]

 

Stawiam, że gra nie będzie miała rzutu izometrycznego tylko gameplay z za pleców bohatera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec pierwszej płyty nadawałoby się idealnie, ciekawe czy skorzystają :biggrin:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jedna zapowiedź potrafi zrobić z umysłami milionów graczy....

Ehhh jaram się.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznie się zaraz ujadanie, że zmieniono system walki - o czym było wiadomo już po zapowiedzi.

Gra na silniku FFXV, więc trudno byłoby wpakować w to turówkę.

Mnie bardzo zastanawia wygląd mapy świata i charakterystycznych miejsc :-)

Dziwi mnie cisza w tym temacie na forum, może już zmiana pokolenia nastąpiła? :-)

Chyba kupię FFVII, które właśnie w PSStore wylądowało, z pucharkami :-)

Poproszę jeszcze VI, VIII i IX :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Powiem więcej, że to jedyna gra w tej generacji ktora powoduje u mnie ciary. System walki mnie nie denerwuje, do tej stylizacji pasuje lepiej niż turowka.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie cisza w tym temacie na forum, może już zmiana pokolenia nastąpiła? :-)

 

 

Wolę się nie wypowiadać o tym slasherze z Wesley Snipesem, który biega w nocy w okularach przeciwsłonecznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze.

Dla fanatyków, którzy bronią jak lwy pierwotnego dzieła wyszła dzisiaj chyba najbardziej odpowiednia wersja na konsole.

Dla graczy szukających świeżości w sentymencie pozostaje czekać.

A dla tych, którzy FFVII nie znają (?!?) zalecam jednak zapoznanie się z oryginałem.

Sam FFV ogrywałem w XXI wieku i rozdzielczość 300x200 mnie nie odrzuciła.

Albo czujesz klimat finala, albo odpuszczasz na starcie.

Młodzi, dajcie tej grze (dziełu) szansę!

Edytowane przez adick007
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co myślą ze walka jest pure action. Niech dobrze obejrzą trailer. Mamy komendy atak, magia, summon. A w prawym dolnym ekranie paski akcji Clauda i Barreta. 

 

To będzie miks action i starego atb. Mam nadzieje, że będzie bardziej action. Bo o ile wychowałem się na atb. To jest to relikt przeszłości i nic więcej jak kompromis który powstał z powodu limitów technologi w tamtych czasach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozje@#$ mnie ten filmik, opad szczeny :ohmy: .

Wygląda NIESAMOWICIE a muzyka wiadomo klimat x100 .

System jaki będzie taki będzie, oby lepszy od tego gówna jaki widziałem w demie FF XV .

Ogólnie na XV nie czekam demo mnie odrzuciło ale remake VII .....  kupił bym dla tej gry ps4 bez wahania .

Ciekaw jestem jakie pucharki do oryginalnej VII dodali bo jest już na ps4 .

Ja póki  co na pewno nie kupię bo ograłem  ze 3 lata temu na ps3 już chyba z 5 raz i póki co mnie nie ciągnie może za jakiś czas.

Edytowane przez schranz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dysku już czeka ff7, będzie grane po pracy :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę o tym remake'u i z jednej strony to może dobrze że nowy system będzie bo gameplayowo to będzie zupełnie nowa gra,nowe podejście do bossów, kombinowanie itd .

Zastanawia mnie tylko jak będzie wyglądał system materii i jak będą wyglądać walki z weaponami  w real time ....

Ale warka z Sephirotem to pewnie będzie małe dzieło sztuki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ten system walki jest turowy, tyle ze nie tak statyczny jak ten z VII. Dla mnie sama gra byla genialna. Pierwszy raz ogrywalem na PSX, kolejne razy na emulatorach i oficjalny release na PC. Gra ponadczasowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo, wygląda to na kalkę z 15 w której demko grałem i turowym bym tego systemu nie nazwał.

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turowy nie jest ponieważ nie ma tutaj zależności między akcjami a ATB...prędzej temu do systemu z Kingdom Hearts niż FFXII które było najdynamiczniejszym systemem walki w serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

final-fantasy-ps3-20050519082736180.jpg

Tak wygladal Cloud w PS3 Technology Demo i tak powinien podobnie wygladac. Teraz zrobili z niego chuderlaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zrobili z tego Japońskiego klona Uncharted z ciachaniem mieczykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedział ktoś o tym glitchu ?

 

 

http://www.playstationtrophies.org/forum/final-fantasy-vii/280064-god-mode-doesnt-disable-trophies.html

 

 

What it does is that it'll max your characters, gets you a huge amount of Gil and turn off random battles. This means you can beat the game in about 6 hours if your a speed runner type of gamer or make the overall platinum.png time much shorter.

 

Trochę żal.... :sad:

 

EDIT :

 

http://psnprofiles.com/forums/topic/33108-game-has-cheat-codes-easy-platinum/

 

http://www.playstationtrophies.org/forum/final-fantasy-vii/279993-game-boosts.html

 

Tutaj Filmik :

 

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź bardzo mi się nie podoba. Ten Barret to co jest, jakieś japońskie wyobrażenie Wesleya Snipesa? Do tego tragiczny głos. Cloud wygląda jak chucherko co go większy wietrzyk mógłby porwać. Systemu walki nie oceniam dopóki nie zobaczę znacznie więcej albo nie zagram. To naprawdę wygląda jak podjęta przez podstarzałych japońców rozpaczliwa próba uratowania czegoś, czego wcale nie trzeba ratować, a nie ekscytujący re-imagining.

 

 

Wiedział ktoś o tym glitchu ?

Bardzo dobrze, bo platyna w tej grze jest mega farmerska (dosłownie), a do tego wymaga ustawiania gry i dialogów pod pucharki od samego początku (trofeum z randką z Barretem). Nie znoszę czegoś takiego. Tak można trzasnąć platynę szybciej i zagrać w grę normalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy faktycznie gra klatkuje na tym filmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nomura: "Jeśli poświęcilibyśmy się wydaniu gry w formie kompletnej, dużo fragmentów rozgrywki zostałoby pominiętych. Musielibyśmy wyciąć pewne fragmenty gry. Dodatków byłoby wtedy naprawdę mało. Dlatego zdecydowaliśmy się nie wydawać gry w formie jednej publikacji, ale zrobić kilka części.

Kitase: "W trailerze widać Sektor 1 i 8 w Midgar. W samych tych obszarach widać dużą gęstość. Kiedy odtwarzasz całość pierwowzoru w tak wysokiej jakości, jest niemożliwe by pomieścić to w jednym wydawnictwie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif

Boże co za idioci... I to tłumaczenie, że w pełnej wersji musieliby wyciąć zawartość... Aż poczułem jak mi mózg się lasuje od tych bredni.

Je jebe... Chyba tylko hamburgery takie idiotyzmy łykają jak pelikany.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby dodali jakieś misje poboczne w Remake'u które byśmy otrzymywali od NPC (nowe lokacje, bossowie) oraz żeby zmiana zbroi była widoczna na bohaterach. Ciekawe czy będzie można zmieniać imiona na własne, skoro gra jest udźwiękowiona (na zwiastunie pojawia się imię głównego bohatera). Może będzie to na zasadzie pseudonimów. Pamiętam jak FFVII wyszła na PC i była podwójna recenzja w gamblerze. W jednej gra dostała 9, a w drugiej bodajże Jacek Piekara dał 4 bądź 5/10 :D - wszystko złe poza fabułą :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×