Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niczego komukolwiek nie zabraniam, jestem tylko gościem co się jara grą i nic poza tym

Trzeba tylko uważać i umieć odróżnić hejt od konstruktywnej krytyki. Do nikogo nie piję, ale w necie już się sporo naczytałem jaka ta produkcja jest bezsensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wróży dobrze tej produkcji. Niby wszyscy czekają na kolejną odsłonę, a jakoś strumienia $ od inwestorów nie widać. Ale zawsze też mogą rozpocząć kolejną "żebrę" na Kickstarterze z jakimiś wyższymi progami i nagrodami z czterech liter...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sega zarejestrowała domenę Shenmuehd.com. Nadchodzi remaster najlepszej gry w historii! :1_grinning: Obsram się na miętowo jak wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie, pewnie będzie zbugowane jak większość remasterów ostatnio, poczekam kilka miesięcy po premierze i wtedy dopiero ogram S1 i S2 HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zbyteczny remaster. To będzie jak powrót do gamingowego Biskupina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w żadną część, nawet zbytnio nie wiem "czym to się je", ale po filmiku zapowiadającym Shenmue Remaster mam uczucie, że to jakiś skok na kasę od staruchów mających sentyment do tytułu ogrywanego za młodu :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wspaniały news! Wręcz news miesiąca dla mnie! Zaraz Yakuza 6, tutaj remaster najlepszej dla mnie gry w historii. Bajeczka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Shenmue Remaster mam uczucie, że to jakiś skok na kasę od staruchów mających sentyment do tytułu ogrywanego za młodu :38_worried:

Digi tak właśnie jest, ale są to jedne z najlepszych tytułów w historii, ja tam jestem takim staruchem i mnie kupili, jak już wcześniej pisałem będę srał tęczą jak to dorwę :banderas:(tylko spacerek po górach mnie wqrwi:Coolface:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Nigdy nie grałem w żadną część, nawet zbytnio nie wiem "czym to się je", ale po filmiku zapowiadającym Shenmue Remaster mam uczucie, że to jakiś skok na kasę od staruchów mających sentyment do tytułu ogrywanego za młodu :38_worried:

 

Nie jestes sam mnie tez Shenmue ominelo.

 

Z punktu widzenia biznesowego ma to sens. 3cia czesc w serii moze zniechecic nowego odbiorce a tak bedzie remaster dwoch pierwszych i trojka i zainteresowani beda mogli ograc calosc.

Do tego dochodzi kwestia fanow ktorzy kupia bo tak.

 

Ja tam kazdemu zycze dobrej zabawy choc sam nie wiem czy siegne bo ta serie zeby sie z nia zapoznac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×