Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
17 godzin temu, Grabeq napisał:

 

Serio, daj tej grze szansę. Ja po pierwszym przejściu też byłem lekko rozczarowany, a ostatecznie Nier był w moim prywatnym rankingu najlepszą grą 2017 r. Jeżeli chodzi o questy, to ja robiłem tylko te, które miałem po drodze. Niektóre zadania są ciekawe fabularnie, inne wzruszające, ale duża część to zwykły badziew. Poza tym, jeśli zrobisz wszystko, to będziesz miał tak przegięte postacie, że gra stanie się trywialnie prosta. 

Nie no się wie, nie jestem jakimś ułomkiem Nier jest dla mnie jedną z trzech najlepszych gier (fabularni of cours) nie mam zamiaru się zniechęcić, tyle tylko że questy mnie nie porwały ale skoro Strife twierdzi że jest dużo wartych ogrania to wierzę, także zdaję sobie sprawę że Nier jest grą którą muszę skończyć parę razy (i tak się stanie:smile:) i już nie mogę się doczekać następnych zakończeń, od jutra mam 4 dni wolnego to pojadę z tą grą jak świnia z truflami, mimo wszystko dzięki koledzy za doping.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzyczka bardzo ale jednak wole obraz z gry do tego niż z koncertu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co ograli już tytuł. Wiem, że grę trzeba przejść kilka razy, żeby przejść ją na serio,, ale jak wygląda sytuacja z misjami pobocznymi? Czy pojawią się te same misje przy każdym przejściu i czy warto robić wszystkie już przy pierwszym czy może lepiej to sobie jakoś rozłożyć? Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam właśnie Niera jako załącznik do prezentu urodzinowego, którym był pająk-człek :) Dwa tłuste tytuły :)

Demo Niera mnie niespecjalnie zachęciło, ale wszyscy tą grę tak cholernie chwalą, że się przełamałem i dam jej drugą szansę, zwłaszcza że pewnie najbardziej błyszczy fabułą. Zobaczymy co to będzie, ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po demie też jakoś się nie wkręciłem ale spróbowałem calaka i nie żałuje nic 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamawiam właśnie Niera jako załącznik do prezentu urodzinowego, którym był pająk-człek  Dwa tłuste tytuły
Demo Niera mnie niespecjalnie zachęciło, ale wszyscy tą grę tak cholernie chwalą, że się przełamałem i dam jej drugą szansę, zwłaszcza że pewnie najbardziej błyszczy fabułą. Zobaczymy co to będzie, ale jestem dobrej myśli
Ja tą grę kupiłem już dawno temu ale stała sobie w szafce i czekała na swoją kolej. Ostatnio zacząłem. Nie grałem w pierwszego Niera. Gra dla mnie wspaniała. Muzyka poezja. Wkręciłem się. Robię wszystkie questy poboczne jakie mogę. Jestem w pierwszym przechodzeniu gry. Nie wiem nawet kiedy zleciało i na co mi zeszło 12 h. Eksploruje sobie tereny które mogę i walczę z przeciwnikami na wyższym levelu. Chciałem po skończeniu sprzedać ale chyba zostanie ze mną.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szuldi82 napisał:

Chciałem po skończeniu sprzedać ale chyba zostanie ze mną.

No ja też tak pomyślałem, skoro wszyscy tak wychwalają, że może sobie poszukam wydania w steelbooku, będzie ładnie wyglądało na półce. A tu na allegro po 600 zeta XD Musiałbym być zatwardziałym kolekcjonerem, żeby w ogóle to rozważać, ale że nie jestem to zamówiłem normalne biedne plastikowe pudełko za stówke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja. Kupiłem tego niera na morele.net. Miała być edycja D1, ale przysłali zwykłą. Jako że zapłaciłem za nią 110 zł to i tak okazja, bo albo tej gry nigdzie nie ma albo kosztuje absurdalne pieniąde. No ale stwierdziłem, że z czystej złośliwej ciekawości sprawdzę jak zareagują, jak im napiszę, że w sumie zamawiałem coś innego :) No to tak jak zamówienie odebrałem w środe i od razu w środę do nich napisałem, wczoraj do mnie napisali, żeby im przesłać kod kreskowy, to dzisiaj dostałem info, że weryfikują błąd ;P 

Co ważne, nie mogłem w sklepie przy odbiorze sprawdzić czy jest to wersja D1, bo w miejscu napisu była ich naklejka z magazynu, zasłaniająca 1/3 opakowania. Zobaczymy, co z tego wyjdzie :) A jak mi każą spadać na drzewo, to się tylko grzecznie spytam które, bo zwykła wersja w tej cenie i tak mi pasuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra wciąga, mam 17 h i cały czas jestem w pierwszym przejściu gry. Staram się robić wszystkie questy poboczne jakie mam dostępne ale niektóre mam na lvl 50 a ja jestem bodajże na 28. To z takim wielkim robotem musiałbym się namęczyć sporo czasu zanim by padł więc muszę podbić lvl. Czy te questy które zrobiłem w drugim przejściu nie będą dostępne a te które np. mam rozpoczęte a nie skończone będzie można kontynuować?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, szuldi82 napisał:

Ależ ta gra wciąga, mam 17 h i cały czas jestem w pierwszym przejściu gry. Staram się robić wszystkie questy poboczne jakie mam dostępne ale niektóre mam na lvl 50 a ja jestem bodajże na 28. To z takim wielkim robotem musiałbym się namęczyć sporo czasu zanim by padł więc muszę podbić lvl. Czy te questy które zrobiłem w drugim przejściu nie będą dostępne a te które np. mam rozpoczęte a nie skończone będzie można kontynuować?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

W drugim przejściu questy niezrobione będą dostępne, ale chyba jest kilka przypisanych konkretnie do każdej postaci. Musiałbyś poszukać na wiki co trzeba zrobić bo zniknie. Na pierwszym przejściu możesz mieć ciężko, żeby dobic do 50lvl więc jak coś to leć z fabułą i zrobisz przy drugim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zmartwiłem, miałem kilka questów zaczętych, z racji tego, że były wysoko lvl postanowiłem zostawić na później. Zrobiłem dość długą misje główna, która kończyła się walka z ogromnym bossem wychodzącym z morza w Flooded City. Po skończeniu zapisałem i wyłączyłem grę. Wczoraj odpaliłem ponownie i trochę się zdziwieniem patrzę na mapę, jakoś tak mało czerwonych punktów z misjami. Wszedłem w zakładkę questy i kilka mam skreślonych, jako niewykonane.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odpaliłem wczoraj Niera, bo już miałem dość czekania na odpowiedź z moreli.

Byłem pewien, że to co było w demie to był jakiś fragment ze środka, a tu mamy to na początku. Przeszedłem tylko to i następną lokację "bazę" no i nie ma co, historia już jest nieco intrygująca, więc dalej to pewnie wysadza mózg w powietrze. Będzie grane :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że pierwsze "przejście" gry to tylko początek, dalej jest tylko lepiej.  Po zakończeniu "A" miałem mieszane uczucia...po "E' uważam, że to jedna z najlepszych i najważniejszych gier w całej gamingowej .historii 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem że grę trzeba przejść kilka razy :) ale dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Spoko, wiem że grę trzeba przejść kilka razy :) ale dzięki

Nier'uś 2 ma 26 zakończeń z czego 5 jest głównych że tak napisze.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Strife napisał:

Nier'uś 2 ma 26 zakończeń z czego 5 jest głównych że tak napisze.

 

 

Tak, wiem :p kukałem w pucharki :p ale dzięki :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, z moją tendencją do lizania ścian to ja w tą grę będę grał gdzieś do kwietnia. Wczoraj ruszyłem z pierwszą lokacją po demostarcie gry. Obleciałem całość, gdzie tylko udało mi się wejść. Robić zadania nie leciałem, bo jakoś uznałem, że skoro cel jest na drugim końcu mapy w stosunku do punktu startu, to pewnie stamtąd polecę gdzieś dalej. Ale nie, po co :P

Po zwiedzeniu wsyztkiego poleciałem do obozu, a oni tam kazali mi nazabijać jeszcze trochę robocików i nazbierania ich bebeszków, po czym wysłali mnie do lokacji, którą już zwiedziłem w całości :P

Ale że gra się przyjemnie (chodzi mi o sam czysty gameplay) no to jakoś specjalnie nie narzekałem. No i bohaterka też jakoś umilia czas z grą, faktycznie takie waifu :P

Jedno tylko co mi się na razie nie podoba, to że lokacje są strasznie puste i wygląda to trochę jak jakieś demo technologiczne. Na chwilę obecną optymistycznie zakładam, że tylko ta lokacja taka jest lub że ta pustość z czegoś wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Motyla noga, z moją tendencją do lizania ścian to ja w tą grę będę grał gdzieś do kwietnia. Wczoraj ruszyłem z pierwszą lokacją po demostarcie gry. Obleciałem całość, gdzie tylko udało mi się wejść. Robić zadania nie leciałem, bo jakoś uznałem, że skoro cel jest na drugim końcu mapy w stosunku do punktu startu, to pewnie stamtąd polecę gdzieś dalej. Ale nie, po co
Po zwiedzeniu wsyztkiego poleciałem do obozu, a oni tam kazali mi nazabijać jeszcze trochę robocików i nazbierania ich bebeszków, po czym wysłali mnie do lokacji, którą już zwiedziłem w całości
Ale że gra się przyjemnie (chodzi mi o sam czysty gameplay) no to jakoś specjalnie nie narzekałem. No i bohaterka też jakoś umilia czas z grą, faktycznie takie waifu
Jedno tylko co mi się na razie nie podoba, to że lokacje są strasznie puste i wygląda to trochę jak jakieś demo technologiczne. Na chwilę obecną optymistycznie zakładam, że tylko ta lokacja taka jest lub że ta pustość z czegoś wynika.
Jestem po 20 h gry w pierwszym przejściu, odwiedzonych już kilka lokacji i wszędzie jest pustawo. Tak będzie chyba do końca. Pustość wynika ze świata gry i tego co spotkało Ziemię po ataku maszyn. Wyjaśnione jest to też w wielu recenzjach jak się nie mylę.
Backtraking mi nie przeszkadzał, na początku musisz się przemęczyć z tym, że będziesz latał na drugi koniec mapy ale trochę później będziesz miał możliwość teleportu przez te stacje co wyglądają jak budki z napojami czy batonikami

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szuldi82 napisał:

Jestem po 20 h gry w pierwszym przejściu, odwiedzonych już kilka lokacji i wszędzie jest pustawo. Tak będzie chyba do końca. Pustość wynika ze świata gry i tego co spotkało Ziemię po ataku maszyn. Wyjaśnione jest to też w wielu recenzjach jak się nie mylę.
Backtraking mi nie przeszkadzał, na początku musisz się przemęczyć z tym, że będziesz latał na drugi koniec mapy ale trochę później będziesz miał możliwość teleportu przez te stacje co wyglądają jak budki z napojami czy batonikamiemoji3.png

Ale ten backtracking mi nie przeszkadzał :) Jeśli tak to zinterpretowałeś, to muszę uważniej pisać :/

Chodziło mi tylko o to, że mam tendencje do zwiedzenia wszystkiego co mogę zanim zacznę robić jakieś główne zadanie. A główne zadanie, które potem dostałem, w zasadzie kazało mi zwiedzić lokację :P
W kwestii pustości to domyslam się, że był jakiś "wypadek" i wszystko się rozleciało. Też się może niejasno wyraziłem. Nie chodzi o to, że nie ma ludzi czy zwierząt, tylko że jest tak szaro i łyso :P Nie jest to jakiś straszny problem, bo to fabułą gra stoi, po prostu tak mi się rzuciło w oczy. 
Nie umniejsza to w żadnym stopniu tego, że gra jest cholernie intrygująca (jeszcze jestem na etapie, gdzie fabularnie w sumie nie dzieje się nic :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ten backtracking mi nie przeszkadzał  Jeśli tak to zinterpretowałeś, to muszę uważniej pisać :/
Chodziło mi tylko o to, że mam tendencje do zwiedzenia wszystkiego co mogę zanim zacznę robić jakieś główne zadanie. A główne zadanie, które potem dostałem, w zasadzie kazało mi zwiedzić lokację
W kwestii pustości to domyslam się, że był jakiś "wypadek" i wszystko się rozleciało. Też się może niejasno wyraziłem. Nie chodzi o to, że nie ma ludzi czy zwierząt, tylko że jest tak szaro i łyso  Nie jest to jakiś straszny problem, bo to fabułą gra stoi, po prostu tak mi się rzuciło w oczy. 
Nie umniejsza to w żadnym stopniu tego, że gra jest cholernie intrygująca (jeszcze jestem na etapie, gdzie fabularnie w sumie nie dzieje się nic :P).
Ja tam też zanim zacząłem zadanie chodziłem gdzie mogłem, byłem w danym sektorze gdzie tylko mogłem być a później okazało się że jeszcze raz tam muszę iść bo z zadania to wynikało. Także nie jesteś sam.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tam sie odjaniepawla w tej grze to ja nie wiem...

Scenka gdzie się pojawia pierwszy niedemowy boss to mi mózg rozsadziła. Cała następna główna lokacja po nim skrajnie absurdalna, a jednocześnie cholernie klimatyczna.

Jeśli do samego końca tej gry są takie jazdy to ja nie wiem czy mój mózg to wytrzyma :P

Żeby nie było - chwalę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co tam sie odjaniepawla w tej grze to ja nie wiem...
Scenka gdzie się pojawia pierwszy niedemowy boss to mi mózg rozsadziła. Cała następna główna lokacja po nim skrajnie absurdalna, a jednocześnie cholernie klimatyczna.
Jeśli do samego końca tej gry są takie jazdy to ja nie wiem czy mój mózg to wytrzyma
Żeby nie było - chwalę
Im dalej tym lepiej. Ogólnie to chyba Japończycy robią najlepszych i pokręconych bossow

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szuldi82 napisał:

Im dalej tym lepiej. Ogólnie to chyba Japończycy robią najlepszych i pokręconych bossow.

Właśnie japońskie gry to jest coś tak cholernie innego niż to co znamy na codzień, że to jest jakaś masakra :P

Ja w tego niera przykładowo się bardzo wkręciłem i wręcz nie mogę się doczekać, co tam się będzie wydarzać dalej. Ale z drugiej strony nie zdziwi mnie, jeśli ktoś powie, że go ta gra niespecjalnie zainteresowała czy nawet odrzuciła.

Tak samo z innymi japońszczyznami, w które grałem - Danganronpa, Persona czy nawet bardziej "normalne" Final Fantasy. W tych grach bardzo często absurd goni absurd, walczymy z jakimiś kurna tosterami albo głównym złodupcem jest kurde miś, ale jednocześnie to są tak cholernie klimatyczne i tłuste fabularnie tytuły że głowa mała.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris nie jedź mi tu po mojej ukochanej japońszczyznie :whyyy:.

W Nier'ze jeszcze nic nie widziałeś :megusta:, drugie przejście zawija jąderka na plecy,  a trzecie je zawija wokół uszu, a jak grałeś w jedynkę to mózg będziesz miał rozjebany :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×