Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

ps. szkoda tylko że tak rzadko dzielicie sie setupem chłopaki nie każdy poświęca tyle czasu na P Carsy ile by chciał może to sie zmieni od nowego sezonu nie ścigamy sie o złote kalesraki.

 

 

to by już była IDEALNA  LIGA   :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu pomysł z lista rezerwowych 100% super lepszy od kwali bo na kwali często ci słabsi z rezerwy nie beda mieli szansy sie zakwalifikować a tak pojadą sobie, zreszta śmiem wątpić że bedzie nas 16 na stracie.

 

ps. szkoda tylko że tak rzadko dzielicie sie setupem chłopaki nie każdy poświęca tyle czasu na P Carsy ile by chciał może to sie zmieni od nowego sezonu nie ścigamy sie o złote kalesraki.

 

no ale przeciez pomysl z quali w TT zaklada ze w wyscigu bierze 16 osob  najszybszych, wiec to daje rowne szanse kazdemu, jak ktos odstaje od czolowki to po co potem ma sie w wyscigu meczyc i zjezdzac co chwile bo jest dublowany. Wlasnie takie Q w TT sprawialoby, ze mamy pewnosc, ze jada najszybsi, tacy ktorzy przylozyli sie do treningu na danym torze, a nie tacy ktorzy licza na deszcz i ze wszystko ulozy sie pod nich. Poza tym, jezeli widzimy ze chetnych do wyscigu jest 16 albo mniej to nie patrzymy na wyniki w TT, tylko zapraszmy wszystkich.

 

Co do setupu to juz kiedys pisalem, ze setup sam nie jedzie. po prostu trzeba trenowac i potem setup pod siebie ustawic. Juz kiedys to testowalem i na setupach innych szybszych ode mnie kierowcow, ja robilem gorsze czasy. wedlug mnie wlasnie trening w TT i walka ze swoim duchem pomaga w doszlifowaniu pokonywania zakretow i poleszeniu techniki i czasow.

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuje Samochód to Ruf RGT-8 GT3  RS Lamm #66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty taki mocarz widzę że wszystkich będziesz dublował po paru kółkach.

 

ja za dobry nie jestem często na suchym odstaję źle się wyścig ułoży ale raz na mokrym objechałem wszystkich o 20 sekund :) bo wszystko się ułożyło aż nad to a nigdy nie należę do najszybszych na torze, także takie uwagi sobie zachowaj dla siebie a zresztą kilka postów temu powiedziałeś że to kabaret i zrezygnowałeś także nie troluj w temacie i daj sobie siania.

 

Sieniu pomysł z lista rezerwowych 100% super lepszy od kwali bo na kwali często ci słabsi z rezerwy nie beda mieli szansy sie zakwalifikować a tak pojadą sobie, zreszta śmiem wątpić że bedzie nas 16 na stracie.

 

ps. szkoda tylko że tak rzadko dzielicie sie setupem chłopaki nie każdy poświęca tyle czasu na P Carsy ile by chciał może to sie zmieni od nowego sezonu nie ścigamy sie o złote kalesraki.

 

 podobno czytanie ze zrozumieniem nie boli , najwyraźniej nie zrozumiałeś mojej intencji,  cóż trudno nie będę już Ci tego wyjaśniał bo uznasz to za trolowanie :laugh: pozdrawiam Cię serdecznie :)

ps. szkoda tylko że tak rzadko dzielicie sie setupem chłopaki nie każdy poświęca tyle czasu na P Carsy ile by chciał może to sie zmieni od nowego sezonu nie ścigamy sie o złote kalesraki.

 

 

to by już była IDEALNA  LIGA   :P

 

Yelon to się nigdy nie zmieni bo prawie każdy ma we łbie tabeleczkę z punktami i lepiej wyprzedzać niż być wyprzedzanym ... :biggrin:

Jednym taki stan pasuje innym nie natomiast ja uważam , że jeśli ktoś ma stratę w Q 2-3 sekundy to trzeba im pomóc bo cały fun jest jak wszyscy jadą na styku i jest walka przez cały wyścig a nie towarzystwo rozjeżdża się po 5-ciu kółkach ;)

Edytowane przez Woytas_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Prezesa i kolegów  . bardzo bym prosił o ustalenie pierwszego wyścigu w nowej serii na  27 Września, ponieważ 20-go  z przyczyn bardzo osobistych nie będę w stanie uczestniczyć o ustalonej godz. czyli 15-tej mojego czasu, Jest to bardzo ważny wyśćig i chciał bym go wystartować.

Mam nadzieję że koledzy również sie ucieszą na 2 tyg. przerwy, będzie więcej czasu do zapoznania się z pojazdami ( Bestiami grrrr...) jeżeli nie to cociaż o zorganizowanie wyścigu o godz. 13-tej mojego czasu  a waszej 19-tej  20-go września.

Dziękuję

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje wczesniejsza godzina, ale przekladac wyscigu na za tydzien bym nie chcial.

Zawsze komus cos moze wypasc, w ta niedziele tobie, w nastepne mi. Nie da sie zawsze dogodzic kazdemu. Ja nie zdazylem zgrac patcha po powrocie do domu z weekendu (na przelozenie o godzinke nikt sie nie zgodzil) i nie wystartowalem w wyscigu, potem gre mi zblokowalo i musialem odpuscic, z wielkim zalem, ale nie bedziemy przeciez ustawiac wyscigow pod jedna osobe, jest kalendarz i kazdy sie musi dostosowac.

Pioniu jestes dobry wiec bedziesz mial czas na nadrobienie punktow w generalce.

Mnie juz skreca zeby jechac wyscig bo wlasnie mialem przerwe przez brak gry, tym bardziej, ze SPA to jeden z moich ulubionych torow, a i porsche sie super jezdzi.

Ale......sieniu zdecyduje, jezeli panowie chcecie przekladac start to mam nadzieje, ze chociaz pojedziemy sobie w duzym gronie wyscig testowy w ta niedziele z takimi samymi zasadami jak oficjalny (15min Q +1h R).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje wczesniejsza godzina, ale przekladac wyscigu na za tydzien bym nie chcial.

Zawsze komus cos moze wypasc, w ta niedziele tobie, w nastepne mi. Nie da sie zawsze dogodzic kazdemu. Ja nie zdazylem zgrac patcha po powrocie do domu z weekendu (na przelozenie o godzinke nikt sie nie zgodzil) i nie wystartowalem w wyscigu, potem gre mi zblokowalo i musialem odpuscic, z wielkim zalem, ale nie bedziemy przeciez ustawiac wyscigow pod jedna osobe, jest kalendarz i kazdy sie musi dostosowac.

Pioniu jestes dobry wiec bedziesz mial czas na nadrobienie punktow w generalce.

Mnie juz skreca zeby jechac wyscig bo wlasnie mialem przerwe przez brak gry, tym bardziej, ze SPA to jeden z moich ulubionych torow, a i porsche sie super jezdzi.

Ale......sieniu zdecyduje, jezeli panowie chcecie przekladac start to mam nadzieje, ze chociaz pojedziemy sobie w duzym gronie wyscig testowy w ta niedziele z takimi samymi zasadami jak oficjalny (15min Q +1h R).

Możemy wcześniej pojechać , ja przeszkód nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×