Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj odpuszczam , po tym jak mi wywaliło wczoraj profil wciąż jeszcze nie ogarnąłem wszystkiego na nowo a nie chcę się męczyć dzisiaj w wyścigu dodatkowo , więc wolę odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do waszego grona dołączył nowy kierowca. „Pioniu" przywitajcie kolegę. :)

Od dzis bedzie z wami śmigał ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Ko;edzy czekam na zaproszenia dzisiaj :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, silnik w moim clio odmowil posluszenstwa, tak jak w zeszlym tygodniu i nie wiem czy moi mechanicy zdaza naprawic wszystko zebym mogl ustawic sie na starcie. Jezeli sie nie pojawie do 20:45 znaczyc to bedzie, ze mnie nie dapi rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, co sądzicie aby stworzyć jakiś system, który nie przekreślałby szans zawodnika przy jego ewentualnej nieobecności?

Często są ważniejsze sprawy niż gra na konsoli a jeżeli ktoś chce powalczyć o podium to musi być na wszystkich wyścigach a jak widać nie każdy może sobie na to pozwolić

 

Proponował bym coś w tym stylu:

Mamy 8 wyścigów a wybieramy na przykład 6 najlepszych startów do klasyfikacji generalnej, dzięki temu dopuszczamy dwie nieobecności, które praktycznie nie wpływają na nasz wynik.

Za to osoby ze 100% frekwencją mają komfort odrzucenia z klasyfikacji nieudanych startów.

Oczywiście to tylko propozycja można by było to zmodyfikować.

Edytowane przez Wyso52
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wyścig, początek agresywny w porównaniu do poprzednich.

Trochę się poobijaliśmy na pierwszych okrążeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno się tak nie wykapałem jak dziś,obawiałem się  żeby piorun mnie nie trafił bo jechałem bez ubezpieczenia :laugh:   tylko śniegu w tym wyścigu zabrakło :P

 

szanty cały wyścig śpiewałem hahahaha

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że zostałem bestialsko wyruchany w kakaowo oko przez grę ... Oby to był ostatni tak bucowaty wyścig :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla mnie to nie był żaden wyścig, przede wszystkim nie widziałem jeszcze aby wyścigi odbywały się przy piorunach i takiej ulewie :down: , na takie warunki nie ma kozaków, jak chcecie pojeżdzić w deszczu to poprostu ustawcie deszcz i się pościgamy jak normalni kierowcy wyścigowi.

Nie wiem od kogo zależą ustawienia ale nie można włączać domyślnej pogody bo ta gra jest również zrobiona dla zabawy i jak w domyślnej pogodzie by było żucanie jajkami po szybach dla zabawy to jak byście sie czuli?

Tak więc proponuje aby osoba odpowiedzialna za ustawienia dawała nam znać w sobotę jakie warunki będą na wyścigu czy słonecznie, czy pochmurno czy slaby deszcz, czy też normalny deszcz a my będziemy pod to trenować, ale napewno nie pod PIORUNY I ULEWĘ!!!!  :thanks: Można również na początku sezonu umówić się jaka pogoda na wybranych torach,  75% torów bez deszczu a 25% z deszczem lub slaby deszcz. :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być losowo, więc było losowo ;) Trzeba sobie radzić w każdych warunkach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdych warunkach to sobie świetnie każdy radzi mam nadzieję, ale w wyścigach samochodowych jakie sobie staramy zbliżyć po przez symulację jak jest buża i pioruny to czeerwoną flagą sędziowie machają jak na byka, a więc i my powinniśmy  się do tych zasad dostosować.

W oberwanie chmury i pioruny niech kolega bawi się  w wolnych chwilach po za wyścigiem, można też zaprosić innych kolegów do zabawy, życzę miłej zabawy. :whistling:  :whistling:  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdych warunkach to sobie świetnie każdy radzi mam nadzieję, ale w wyścigach samochodowych jakie sobie staramy zbliżyć po przez symulację jak jest buża i pioruny to czeerwoną flagą sędziowie machają jak na byka, a więc i my powinniśmy się do tych zasad dostosować.

W oberwanie chmury i pioruny niech kolega bawi się w wolnych chwilach po za wyścigiem, można też zaprosić innych kolegów do zabawy, życzę miłej zabawy. :whistling: :whistling: :whistling:

Pretensje proszę kierować do ojca dyrektora ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdych warunkach to sobie świetnie każdy radzi mam nadzieję, ale w wyścigach samochodowych jakie sobie staramy zbliżyć po przez symulację jak jest buża i pioruny to czeerwoną flagą sędziowie machają jak na byka, a więc i my powinniśmy  się do tych zasad dostosować.

W oberwanie chmury i pioruny niech kolega bawi się  w wolnych chwilach po za wyścigiem, można też zaprosić innych kolegów do zabawy, życzę miłej zabawy. :whistling:  :whistling:  :whistling:

czerwona flaga to jest tylko dla panienek z F1 , każda inna seria ściga się normalnie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tacho opisz to wyruchanie :P ...mi sie pod koniec wyścigu kiera wylogowała :down:  ale na szczęście były małe prędkości i nic  mi sie nie stało

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się mam towarzystwo na ostatnim wyścigu potopiło,żadnych filmów i komentarzy :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyścig mega trudny,zjechałem tylko na jeden Pit. Na 30 okrążeniu już bylem bez opon albo był niesamowicie duży aquaplaning,praktycznie minimalna trakcja ,bałem się zjechac po nowe deszczówki aby koledzy z tłu mnie nie dopadli,jeden dość bolesny kontakt z matim i lądoweanie na bandzie ,podejrzewam że mati musiał zbyt dużą prędkość tam mieć i wleciał na mnie,a potem jak na magnesach.

ps.malutki falstart ,ale nie  tak istotny aby sędziowie to wyłapali :biggrin:

miłego oglądania:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie deszcz był zbawienny, bo bez niego nic bym nie ugrał. A tak, gdyby było jeszcze parę kółek to i Yelona bym dopadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  dla tego też nie zjechałem na wymianę opon,bo widziałem jak się zbliżasz i w Pit byś mnie dopadł :)

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tacho opisz to wyruchanie :P ...

Boli do dzis, to Ci powinno wystarczyć :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yelon nie wrzuciłeś tego momentu jak się skleiliśmy przy wyjściu na prostą start/meta?

O mały włos nie wylądowaliśmy oboje na bandzie z mojej winy :P

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×