Skocz do zawartości
pablos_83

Project CARS 2

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.11.2019 o 00:02, Patricko napisał:

Nie robiłbym sobie nadziei, 

Nie robie. Pomarzyc czasami mozna. 

 

Wiesz ze do gier mam bardzo ostrozne podejscie. 

 

OnRush - no powiem tak, rozumiem zamysl choc wybitnie gra nie dla mnie. Czasami trzeba wychylic sie przed szereg i probowac. Pytanie czyj to byl pomysl CM i kazali to klepac ludziom z EVO czy moze pomysl Paula R. 

Wiem ze czesto krytykujesz CM i moim zdaniem choc troche im sie nalezy. 

 

SMS tez nieco pozostawiaja do zyczenia (pierwszy shift w kategorii sim cade + DFP dalo mi chyba 160h dobrej zabawy - niestety system save byl zwalony na PS3 i byl to powszechny blad przez to wiele musialem powtarzac, ale luz i tak fajnie sie gralo). pCARS1 mieszane odczucia, pC2 jeszcze nie gralem. 

 

Do tego pomysly jak MADbox itd.

 

Ja tam zycze CM i SMS jak najlepiej. A to czy stworza gry w ktore bede chcial grac to sie okaze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze tutaj nie ma ostrzen za zlota lopate i zlota koparke

Wiec z racji iz mam kolo 15h w kompletnej edycji project cars 2 moge cos powiedziec.

 

@Patricko

A ja myslalem ze to ja jestem stara zrzeda, co ogolnie widzi mase megatytow w graniu jako rozriwce. Ale przyznaje miales racje.

 

Cytat

Nie robiłbym sobie nadziei

Prorok jakis czy cuś ;)

 

Fast & Fusious Crossroads (co prawda inny wydawca nic CM) to jest abominacja - to jest gra ktora w jakiejs recce zostala zestawiona z Ride To Hell Retribution i to jako ta gorsza. Gra od SMS.

Ale to jesszcze nic to co zrobili z project cars 3 ktore to wypada slabiej nizli nastoletni shift mimo wielu do niego podobienstw to juz nie wiem jak nazwac - podobnie jak zachowanie Iana Bella ktory kasowal tweety o tym jaki to bedzie super sim (slabe zachowanie bo w necie nic nie ginie). pomijam juz ze na ps4 amator gry od SMS z tytulu na tytul zaliczaly downgrade graficzny - OK Project Cars 2 mial jakis life tracks 3.0 i fizyke kaluzy oraz oddzialywanie deszczu na tor niech bedzie ze to zabieralo troche mocy. Ale project cars 3? toz to wyglada momentami gorzej od nfs shift 1. Na PieCu nie jest lepiej bo wymagania w gore a gra nie oferuje mniej od poprzednika.

 

A teraz o samej grze (na piecu) wiec tak ustawienie kierownicy to bylo z 20 minut, prosto i przejszyscie 3 opcje jak chcemy FF i pare suwakow do dostosowania efektow.

Poszlo gladko. sama gra bardzo przyjemna.

poczekalem moze i dlugo ale nawet te pare lat pozniej daje rade. choc przydalby sie nowy sprzet zeby pograc w pelnych detalach. Ale i tak jest dobrze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM się stało i tyle w temacie. Tak jak pisałem, zrobili z nich wyrobników tandety. Więcej niż pewne, że zaraz studio zamkną i przejmą jedynie kilka osób, a reszta do zaorania. Tak się dzisiaj eliminuje konkurencję. Wiele osób wciąż nie wie, że SMS należy do CM i skrzętnie to ukrywają.

PC3 to ogólnie porażka, ale wciąż da się w to grać. Zaś FF to totalne nieporozumienie, nieudany skok na kasę i jeszcze ten tragiczny multik...

A wystarczyło ulepszać formułę z pierwszego PC i byłoby ok. Od czasu jak zapowiedzieli swoją konsole, można było wyczuć, że dzieją się tam niezłe hece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Patricko napisał:

CM się stało i tyle w temacie. Tak jak pisałem, zrobili z nich wyrobników tandety. Więcej niż pewne, że zaraz studio zamkną i przejmą jedynie kilka osób, a reszta do zaorania. Tak się dzisiaj eliminuje konkurencję. Wiele osób wciąż nie wie, że SMS należy do CM i skrzętnie to ukrywają.

PC3 to ogólnie porażka, ale wciąż da się w to grać. Zaś FF to totalne nieporozumienie, nieudany skok na kasę i jeszcze ten tragiczny multik...

A wystarczyło ulepszać formułę z pierwszego PC i byłoby ok. Od czasu jak zapowiedzieli swoją konsole, można było wyczuć, że dzieją się tam niezłe hece.

 

No CM fakt nie ma dobrej passy po Dirt Rally, 2ka (jeszcze nie gralem acz gre posiadam) to byl fest sezonow i dlc. Dirt4 tez zdaje byl krytykowany za to ze rajdach ciezko bylo latac bokiem i przez to czucie auta bylo zaburzone. 

 

Ale F&F-C to Bandai Namco (a wiec dawny wydawca pCARS) - skok na kase, owszem, ale to juz przeroslo poklady zenady. I jaki multik? W 10 reckach ktore ogladalem na YT tego guano dziwieciu recenzentow twierdzilo ze nie mozna bylo nawet znalezc graczy. A jeden ziom sie posilkowal materiami kogos komu sie udalo. 

 

Moim zdaniem doszlifowac formule drugiego Project Cars, bo jedynka jednak byla siermiega jesli chodzi o ustawienia. Lub nie wiem moze wspierac po prostu project cars 2. 

I budowac na bazie tego co jest rozne rzeczy platnymi updatemi i dlc. 

 

Nie gralem jeszcze i znow pewnie bede musial nowszy sprzet miec jesli chodzi o PieCa ale dosc ubogi w zawartosc Automobilista na silniku pCARS2 mial dosc przychylne opinie, czyli znaczy da sie. Grales moze? 

 

No i masz racje ze to mogla byc chec pozbycia sie konkurencji, ale jesli tak to mega kijowe zagranie. No mimo iz SMS mialo swoje za uszami, i swoje szalone pomysly jak wlasna konsola, tak jednak: Shift1 byl fajny (mase godzin w nim nabilem), project cars  chcial byc czyms wiecej ale nie wszystko pyklo, a 2ka naprawila sporo bledow poprzednika. Wiec widac bylo progres. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, korzystając z okazji zapytam:

Czy warto kupić na PS4 jeśli nie mam kierownicy? Gram w GTS na padzie ale już mi się znudziły tory.
Która wersję kupić? Zwykła czy kompletną?

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, chciałbym pojeździć z kumplem online, prowadzenie w demie mi odpowiada, zastanawiam się tylko czy warto dopłacić do wersji z wszystkimi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

A i penis z tym ze nie na temat.

Ale jesli (a wiele na to wskazuje) dojdzie do sfinalizowania transakcji czyli T2 kupuje CM.

To ja juz stawiam krzyzyk na CM.

F1 zamieni sie w odpowienik sportowych gier od T2 (a wiemy jak te wygladaja). A reszta pewnie tez bedzie ostro monetyzowana tak ze wydanie golasa Dirt Rally 2.0 bedzie wspominane z rozrzewnieniem jako stare dobre czasy.

 

Naprawde zeby ich przejelo Sony, czy nawet MS to bylo by chyba lepiej (choc ten drugi moglby tez mocno ubic czesc gier zeby nie robic konkurencji dla obu odnóg serii Forza).

 

Ale T2?

Coz mozna sie zmiac ze moglo byc gorzej i mogli wpasc pod skrzykla EA (no ci to by ich szybko ubili).

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×